Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców
Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców znajduje się w Kęty (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 7.9. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców
- Zajęcia online
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców jest na pozycji 3 z 3 w szkoły jazdy w Kęty
Opinie klientów
Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 34 opinii w Google
Po doświadczeniach z dwiema różnymi szkołami jazdy mogę śmiało powiedzieć, to absolutna przepaść jakościowa — w najlepszym tego słowa znaczeniu! Profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie instruktorów są na najwyższym poziomie. Czułam się wreszcie traktowana poważnie, z indywidualnym podejściem i realnym wsparciem na każdym etapie nauki. Instruktorzy nie tylko uczą, ale przede wszystkim chcą nauczyć .Dzięki nim w końcu poczułam się pewnie za kierownicą i uwierzyłam, że dam radę. Serdecznie polecam każdemu, kto chce nie tylko zdać egzamin, ale naprawdę nauczyć się jeździć – bez nerwów, z uśmiechem i w świetnej atmosferze!
Szczerze polecam pana Romana, który naprawdę super tłumaczy teorie. Panią Magdę i Pana Rafała. Pani Magda bardzo konkretna i daje nieustannie do myślenia uczniowi co powinien zrobić co jest na mega duży plus. Pan Rafał bardzo spokojnie z sercem podchodzi do swoich uczniów. Kiedyś robiłam prawo jazdy w innej szkole jazdy po jakimś czasie się poddałam bo sama czułam przez mojego starego instruktora, że tak naprawdę to nie umiem nic. Dzięki nim dziś zdałam egzamin praktyczny co uważałam za niemożliwe. Naprawdę z całego serca polecam!!!
Jedno z najlepszych szkół nauki jazdy. Dobrze uczą , szczególnie.chodzi o prawo jazdy Zawodowe,i inne kwalifikacje.
Wahałam się, ile dać gwiazdek, ostatecznie wyciągnęłam średnią. Kurs prawa jazdy zaczęłam w kwietniu 2021, prawko zdałam we wrześniu za pierwszym razem. Wykładowca czepiał się sposobu notowania, choć każdy notuje dla siebie i nic innym do tego. Gdy zaczęłam jazdy, najpierw natrafiłam na pana Ireneusza, który mam nadzieję że jest już zwolniony. Pierwszy raz prowadziłam samochód, a ten po mnie krzyczał, gdy robiłam błędy. Moje koleżanki miały podobne doświadczenia, trzeba być bardzo odpornym psychicznie by nie brać takich rzeczy do siebie. Niezdrowy perfekcjonizm nie powinien cechować instruktora w żadnej dziedzinie. Po drugich jazdach przeniosłam się do innego instruktora, pana Kazimierza, którego bardzo polecam. Także średnia z 1 i 5 wynosi 2,5, nie da się tak zaznaczyć więc zaokrąglam w górę za to że zdane za pierwszym razem.
Nie polecam tego miejsca przede wszystkim pani Magdy nie wiem czy tylko z nią tak jazdy wyglądają ale praktycznie nic mi nie przekazała całą drogę rozmawia przez telefon i i to tak przez praktycznie całe 2 godziny przez nią oblałam wiele razy ponieważ źle mnie nauczyła łuku moja znajoma miała tak że myła samochód podczas jej godziny nauki polecam zmienić szkołę albo nie iść do pani Magdy bo z nią się niczego nie nauczycie zdarzyły się też sytuację że na mnie krzyczała co uważam za mało profesjonalne .
Mam same dobre wspomnienia i doświadczenia z kursu u Pana Garlacza. Panie w biurze są bardzo miłe i pomocne, a Pan Janusz, z którym miałam jazdy fachowy.
Pani Renata Bardzo Miła i pomocna w biurze ,wykłady z Panem Romanem też wysoki poziom egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem jazdy z panem Rafałem też na bardzo wysokim poziomie umie nauczyć co i jak do egzaminu praktycznego i tak samo zdane za pierwszym razem na kategorie A1.
Informacje o Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców
Adres
Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców znajduje się w Słoneczna 10D, 32-650 Kęty, Polska
Telefon
Numer telefonu do Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców jest +48 33 845 07 67
Strona internetowa
Strona internetowa Omnibus. Ośrodek Szkolenia Kierowców jest: omnibus.garlacz.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte