Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin znajduje się w Kęty (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 9.1. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin jest na pozycji 1 z 3 w szkoły jazdy w Kęty
Opinie klientów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 40 opinii w Google
Nie szkoliłem się w Mado, ale jako sąsiad, który musi regularnie schodzić z chodnika na jezdnie jadąc z wózkiem dziecięcym ulicą Świętokrzyską oceniam tę szkołę fatalnie i mimo, że klientem nie jestem to jednak mam prawo do oceny. Instruktorzy i ich "eLki", "Nauki jazdy i parkowania" zastawiają samochodami chodnik, właśnie tego uczą przyszłych kierowców - braku szacunku dla przepisów i braku szacunku dla niezmotoryzowanych użytkowników dróg i ulic. Parkowanie na chodniku i 3 metry od skrzyżowania. 1,5 m pozostawione pieszym - zapomnij.
Najlepsza szkoła jazdy polecam z całego serca Pana Andrzeja właściciela wspaniały instruktor
Szkoda słów 🙂 Pan Andrzej powinien dawno zrezygnować, wywiera presję, stres i nie ma niestety cierpliwości do kursantów (co jest podstawą w tej pracy) szkoda pieniędzy.
Bardzo dobry kontakt z biurem. Świetne podejście instruktora Pana Andrzeja Mitoraja - mnóstwo cierpliwości, zaangażowania i wsparcia. Na jazdach bezstresowa atmosfera, Pan Andrzej tłumaczy wszystko cierpliwie i na luzie. Egzaminy, zarówno teoria jak i praktyka, zdane za pierwszym razem.
Robiłem kurs na A. Na plus kulturalny instruktor i ok sprzęt. Niestety główny zarzut to za mały plac. Jak wiadomo, przy kategorii A sporo czasu spędza się ćwicząc manewry na placu, bo to one są najtrudniejszą częścią egzaminu. Plac firmy Mado jest na tyle mały, że nie można na nim ustawić pachołów, aby ćwiczyć wszystkie rodzaje manewrów na raz. Trzeba zmieniać ich konfigurację. Mało tego, nawet kiedy ustawimy pachołki do szybkiego slalomu trzeba przepychać motocykl aż pod płot, bo brakuje miejsca na rozpędzenie się. O wykonaniu ominięcia przeszkody przy 50km/h trzeba zapomnieć, nie ma gdzie(to akurat prosty manewr i można go ćwiczyć na ulicy). Dodatkowo zaangażowanie instruktora określam jako średnie. Daje on mało rad i wskazówek, które pozowliły by unikać wielu błędów nowicjusza. Na placu często są dwa motocykle na raz, zdarzyło się nawet, że były dwa motocykle i samochód, a wtedy jest już naprawdę ciasno.
Pan Andrzej, właściciel i świetny "instruktor" uczy tak żeby niczego się nie nauczyć, żeby cały czas wracać i wkładać pieniądze w jego świetnie przemyślany biznes, uczy tak żeby nie zdać, często wprowadza w błąd i nigdy nie tłumaczy niczego tak żeby można było się czegokolwiek nauczyć. Polecam i pozdrawiam 😅. A tak na serio to uciekajcie z tej pseudoszkółki i nie dajcie się oszukiwać, już lepiej iść do omnibusa chociaż to też nie jest jakaś dobra szkółka, zależy jak się trafi ale wszędzie lepiej niż w Mado.
Kurs na kat. A robiłam w innym ośrodku, niestety nie zdałam za pierwszym razem. Wybrałam się do Mado do p. Irka na jedną godzinę doszkalającą. Dzięki jego spostrzeżeniom tego co robię źle i wskazówkom jak robić to dobrze, udało mi się bez problemu zdać za drugim razem:)
Informacje o Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin
Adres
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin znajduje się w Świętokrzyska 22, 32-650 Kęty, Polska
Telefon
Numer telefonu do Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin jest +48 603 931 507
Strona internetowa
Strona internetowa Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mado" Andrzej Ostafin jest: mado.szkola.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–16:00
Wtorek: 09:00–16:00
Środa: 09:00–16:00
Czwartek: 09:00–16:00
Piątek: 09:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte