Wydział Komunikacji
Wydział Komunikacji znajduje się w Konin (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 4.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Wydział Komunikacji
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Toaleta dla osób na wózkach
- Toaleta
Wydział Komunikacji jest na pozycji 31 z 35 w szkoły jazdy w Konin
Opinie klientów
Wydział Komunikacji ma ocenę 1.8 na 5 oparte na ponad 167 opinii w Google
Gorzej niż źle. Oceniam obsługę bardzo negatywnie. Próbowałem zarejestrować pojazd w wymaganym terminie 30 dni, jednak w okresie przedświątecznym nie było dostępnych terminów wizyt. Zadzwoniłem na infolinię odpowiednio wcześniej i zgłosiłem, że najbliższy termin wypada już po ustawowym terminie. Zamiast konkretnej pomocy otrzymałem jedynie informację, że "nie ma terminów". Nikt nie przekazał mi, że mogę złożyć sam wniosek wcześniej inną ścieżką, aby zabezpieczyć termin i uniknąć sankcji. Dodatkowo usłyszałem, że nie da się teraz ustalić, kto przyjmował zgłoszenie telefoniczne, bo "nie ma takiego systemu". Trudno to zrozumieć, skoro rejestracje są umawiane na konkretne dni i godziny. Finalnie dostałem 500 zł kary, a przy wyjaśnianiu sprawy usłyszałem, że urząd ‘nie ma obowiązku informować’. Dodatkowo bezczelnie twierdzono, że w okresie przedświątecznym nie było odległych terminów — tylko jak to pogodzić z faktem, że od 20.12.2025 do 08.01.2026 nie byłem w stanie uzyskać wcześniejszego terminu? Taka postawa pokazuje brak odpowiedzialności za jakość informacji przekazywanej mieszkańcom. Infolinia powinna realnie pomagać, a nie kończyć rozmowę na "brak terminów". W tej sprawie wygląda to tak, jakby najważniejsze było nakładanie kar i pobieranie pieniędzy, a nie rzetelna pomoc obywatelowi, który próbował działać terminowo i zgodnie z prawem.
Panie z sali obsługi do rejestracji pojazdów wykazują brak kompetencji i wiedzy w pracy na tym stanowisku. Kwestionują zaświadczenia i dokumentację do zmian w dowodzie rejestracyjnym, gdzie same popełniły błąd. Nie mają do tego całkowicie kompetencji, co było słychać w rozmowie z przełożonym na całym korytarzu. Posiadając dokumenty od osób z odpowiednimi uprawnieniami do wystawienia takiego dokumentu, więc powinny zastosować się do procedur, ponieważ to jest ich zadanie w pracy. Jesteście pośmiewiskiem nie tylko wśród mieszkańców, ale też innych urzędów, które usłyszały o tej sprawie. I, ku niezadowoleniu, w innym urzędzie sprawę udało się załatwić w 10 minut."
Jestem bardzo rozczarowana obsługą w tym urzędzie. Przyszłam wyrobić PKK, jednak pracujące tam panie były bardzo niemiłe i opryskliwe. Zamiast pomóc i wyjaśnić, co powinnam wypełnić, zachowywały się nieprofesjonalnie i nie potrafiły udzielić jasnych informacji. Ostatecznie pomogła mi dopiero kobieta na korytarzu, która w ogóle nie była pracownikiem urzędu. Na dodatek na końcu wydano mi nie moje dokumenty, co jest absolutnie niedopuszczalne. Jest to bardzo niski poziom obsługi i mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.
Odradzam cokolwiek załatwiać u pani blondynki . Pomagałem koleżance załatwić dokumenty ,potrzebne do uzyskania prawa jazdy . Weszliśmy do pokoju nr 300 i wytłumaczyłyśmy ,co potrzebujemy wyrobić . Wszystko było okej do momentu aż pani blondynka nie dowiedziała się , że koleżanka jest z Ukrainy . Intonacja głosu i zachowanie nagle się zmieniło . Powiedziała do swojej koleżanki po pracy taki tekst " A to jeszcze im wydają pesel ukr ? Nie zlikwidowali tego? " W sytuacji ,kiedy koleżanka nie wypełniła parę punktów na formularzu( po prostu nie zauważyła ) - reakcja tej "przemiłej " pani była taka " Co to pani mi tu daje ? Przecież tu nic nie jest wypełnione , PROSZĘ TO WYPEŁNIĆ DO KOŃCA, ALE NIE TU A NA KORYTARZU!!!" Nagle pani zdenerwowała się , jakby zrobiliśmy coś zabronionego. Żenada . Miałem wrażenie że pani pracuje tam za karę . Życzę więcej radości i szczęścia tej pani. Pozdrawiam.
Totalny brak profesjonalizmu. Wyrabiałem PKK pokój 300. Pani nie dość, że nie chciała pomóc przy wypełnianiu dokumentów to jeszcze utrudniała całą procedurę. Obsługa jak w PRL.
Porażka, dwa razy pruba podejście do rejestracji pojazdu bez efektu, brak miejsc, trzeba się rejestrować na kilka dni przed przyjęciem, kolejki i tłok w poczekalni
Bardzo nie miła Pani w okienku rejestracji. Pani nie informuje o oświadczeniu przy odbiorze dowodu twardego na auto. Pani siedzi tam za karę? Bo tak wygląda bardzo nie sympatyczna wręcz wredna. Już kolejny raz widzę jak Pani nie miło się zachowuje do innych osób Dodatkowa opłata za oświadczenie. Warto dodać bo Pani w okienku również nie raczyła powiedzieć….
Informacje o Wydział Komunikacji
Adres
Wydział Komunikacji znajduje się w Przemysłowa 2, 62-510 Konin, Polska
Telefon
Numer telefonu do Wydział Komunikacji jest +48 63 240 11 68
Strona internetowa
Strona internetowa Wydział Komunikacji jest: bip.konin.eu/index.php
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:00–15:30
Wtorek: 07:45–15:00
Środa: 07:45–15:00
Czwartek: 07:45–15:00
Piątek: 07:45–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte