Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie
Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie znajduje się w Kraków (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 6.8. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie
- Prezentuje się jako firma należąca do kobiety
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Toaleta unisex
- Bezpłatny parking
Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie jest na pozycji 56 z 106 w szkoły jazdy w Kraków
Opinie klientów
Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 45 opinii w Google
Gorąco polecam 🙂 Świetnie przeprowadzona część teoretyczna kursu, mnóstwo przydatnych informacji dotyczących techniki jazdy, rodzajów motocykli, czy zachowania się na drodze. Instruktorzy z pasją, z dużym doświadczeniem oraz indywindualnym podejściem do każdego kursanta. Profesjonalny plac manewrowy, zadbane motocykle, na których przyjemnie się jeździ, szkolenie warte swojej ceny. I co najważniejsze: instruktorzy uczą jak zdać egzamin państwowy przy pierwszym podejściu i jak później jeździć bezpiecznie. Z czystym sumieniem polecam 👍
Szkołę wybrałam z polecenia i osobiście również polecam ją wszystkim! 🙂 Cenię sobie profesjonalizm ale również dobrą atmosferę i dokładnie tego doświadczyłam w MSM. Teoria prowadzona w fajny sposób- po zakończeniu miałam poczucie wiedzy, a nie zmarnowanego czasu 🙂 Dodatkowym plusem teorii są opowiadane anegdoty z różnych światowych podróży motocyklowych. ❤️ Jeśli chodzi o szkolenie praktyczne to uważam, że nie można trafić lepiej niż Małopolska Szkoła Motocyklowa! Wszyscy instruktorzy to motocykliści którzy uczą jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Na placu dostałam mnóstwo cennych wskazówek i rad 🙂 I ogrom cierpliwości 😁 Nie mogę również zapomnieć o Pani Ani z sekretariatu szkoły, która jest po prostu najsympatyczniejszą osobą na świecie!❤️ Od samego początku do samego końca można liczyć na jej wsparcie przy wszelkich formalnościach☺️
Szkołę polecił mi znajomy, który sam robił rozszerzenie z A2 do A. Kurs jest droższy od "zwykłych szkół jazdy" jest natomiast bardzo skuteczna. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kat. B zanim zacznie się edukację, ale przez zdobywa się w tym czasie sporo cennej wiedzy stricte motocyklowej, zamiast znów uczyć się o hierarchii znaków. Zaczynałem na 125, stopniowo zwiększając rozmiar motocykla do nauki (a mają ich sporo różnych). Nauczyciele to sami motocykliści, niektórzy nawet nie zamykają sezonu na zimę - jeżdżą cały rok. Potrafią udzielić cennych uwag, poprawiają złe nawyki nabyte np. na skuterach. Jak najbardziej mogę polecić tę szkołę, gdybym miał znów wybrać szkołę, wybrałbym tę!
Szkołę wybrałam z polecenia i osobiście również polecam ją wszystkim. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez Pana Piotra to naprawdę kawał dobrej roboty, dobrze przygotowane i naprawdę ciekawe a to duży plus. Widać że prowadzi to człowiek z pasją oraz potrafi to dobrze przekazać, napewno nie przyśniecie na jego wykładzie. Pani Ania z biura bardzo pomocna, stara się rozwiązać wszystkie problemy i pomóc jak tylko może. Instruktorzy z placu to naprawdę mistrzowie 🙂 cierpliwi, wymagający i też w sposób rzetelny potrafią przekazać swoją wiedzę i naprawdę nauczą Cię jeździć na motorze. Jeszcze raz szczerze polecam na pewno się nie zawiedziecie.
Skorzystałem z oferty kursu doszkalającego, gdyż nie wyrobiłem się z egzaminem dwa sezony wcześniej i w ciągu 10 godzin nauczyłem się naprawdę dużo. Zdałem za pierwszym razem. Na plus mogę odnotować w szczególności: - w przypadku niektórych zadań, np. slalomu wolnego byłem uczony alternatywnych sposobów przejazdu i mogłem sobie wybrać technikę, z jaką czuję się najlepiej. - jestem bardzo czuły na wszelkie głupie docinki nauczycieli, gdy popełniam błędy i pod tym względem wszystko wyglądało wzorowo :). Instruktorzy byli cierpliwi i rzeczowi. I na ogół nie zostawiali kursantów "samopas", tylko obserwowali i dawali rady, jeśli coś nie działało. Szczerze polecam.
Gorąco polecam tę szkołę. Teoria przekazana w bardzo przyjemny i przystępny sposób. Same ważne, ciekawe i - co najważniejsze! - przydatne w praktyce informacje. Część praktyczna również bez zastrzeżeń - doświadczeni instruktorzy, przyjazna atmosfera, no i ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia 🙂 Dowodem, że wybór tej szkoły na kurs to najlepszy wybór niech będzie fakt, że zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny udało mi się zdać za pierwszym razem - tak mnie porządnie wyszkolili :))
Szkoła godna polecenia. Skuteczne i fachowe szkolenie, które w rezultacie pozwoliło zdać egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym podejściem 🙂 Ważniejsze jednak są umiejętności nabywane podczas kursu, które przekazywane są przez wspaniałą grupę aktywnie jeżdżących instruktorów-motocyklistów. POLECAM!
Informacje o Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie
Adres
Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie znajduje się w Balicka 77, 30-149 Kraków, Polska
Telefon
Numer telefonu do Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie jest +48 573 943 167
Strona internetowa
Strona internetowa Małopolska Szkoła Motocyklowa w Krakowie jest: msm.malopolska.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12:00–16:00
Wtorek: 14:00–19:00
Środa: 10:00–16:00
Czwartek: 14:00–19:00
Piątek: 10:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte