OSK Lejdis
OSK Lejdis znajduje się w Kraków (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 6.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Opinie klientów
OSK Lejdis ma ocenę 3.8 na 5 oparte na ponad 182 opinii w Google
Serdecznie polecam szkołę Lejdis! Dzięki cudownemu nastawieniu do kursantów i profesjonalizmowi nauczyłam się ponownie jeździć... po 13 latach przerwy. Uczyłam się z panią Agnieszką Zemełką, która cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty jazdy, ma ogromną, ogromną wiedzę, a do tego tworzy super atmosferę w samochodzie. Szkołę poleciła mi koleżanka, która też miała długą przerwę w prowadzeniu samochodu. I również teraz aktywnie jeździ dzięki Lejdis ❤️ A Pani Sylwia nie tylko umawia na lekcje, ale też motywuje do jazdy i dodaje odwagi. Dziękuję!
Chciałabym serdecznie podziękować pani Zosie za lekcje jazdy!❤️Wszystko było na wysokim poziomie. Pomimo tego, że pani Zosia jest współzałożycielką firmy Leidis, podchodziła do lekcji bardzo odpowiedzialnie, profesjonalnie i sumiennie, z cierpliwością, poświęcając nawet więcej czasu niż było to przewidziane. Mam z czym porównać) w jednej szkole jazdy instruktorzy prowadzili zajęcia nie przez dwie godziny, jak powinno być, ale zawsze o 15 minut krócej((( Pani Zosia jest uważną, zainteresowaną, empatyczną i bardzo miłą instruktorką! Zajęcia odbywały się w przyjaznej i spokojnej atmosferze.💛 Ponadto bardzo przydatne były filmy z nauki jazdy, które pani Zosia nagrywała razem ze swoją koleżanką. Za to osobne podziękowania! Chciałabym również podziękować pani Sylwii za pomoc w uzgodnieniu harmonogramu zajęć!
Nigdy nie wystawiłam negatywnej opinii ale w tym przypadku chcę podzielić się swoim doświadczeniem z osk lejdis. Jazdy z jednym instruktorem na ulicy nowohuckiej są niemożliwe, jest to całkowita rozrzutka. Miałam możliwość jeździć z różnymi instruktorami i jedynie na pochwałę zasługuje pani Agnieszka Z. z którą jeździłam tylko 3 razy. Kurs był napędzany by "odbębnić" go jak najszybciej. Oblałam egzamin praktyczny 3 razy, a po wykupieniu 4 dodatkowych jazd w innej szkole zdałam go od razu i bezbłędnie. Z plusów można jeszcze powalić Panią Sylwię od grafiku, która jest bardzo zorganizowana i naprawdę miłą osobą
Rzadko piszę opinie, zwłaszcza negatywne.. ale nikomu nie polecę tej szkoły jazdy. Organizacyjnie jeden wielki chaos, jeździłam z p. Agnieszka i p. Justyna i szczerze nic nie nauczyłam się na tych zajęciach. Po zakończonych jazdach wykupiłam dodatkowe jazdy(po paru miesiącach, bo dzięki tej szkole stres podczas jazd był ogromny) i udało mi się podejść i zdać egzamin. Dodatkowo nie boję się jeździć, mimo tych przykrych sytuacji jakie mnie spotkały. Miałam nadzieję, że ta szkoła z uwagi na nazwę jest przyzna kobietom, a uważam zupełnie inaczej. Na każdych jazdach słuchałam negatywnych opinii(od p. Justyny, na 3 jazdach usłyszałam że nie będą mnie uczyć podstaw), a na kolejnych za każdym razem same przykre komentarze-bez konkretnych porad i wskazówek. Jeśli chodzi o właścicielki firmy to kochane kobiety, pełne empatii, żałuję że nie było mi dane mieć całych jazd z nimi i bardzo mi przykro, ale kadra do zmiany jeśli chcą Panie mieć dobrą szkołę jazdy. To nie tylko moje odczucia, niektóre z dziewczyn z którymi zaczynałam wykłady miały to samo zdanie.
Przyszłam do tej szkoły po tym, jak przejechałam już 30 godzin w innej i czułam, że zupełnie nie umiem jeździć. Miałam ogromne szczęście trafić na najlepszą instruktorkę – Agnieszkę Zemełkę. Z każdą kolejną godziną czułam się coraz pewniej. Pani Agnieszka uczyła mnie jeździć bezpiecznie i świadomie, a nie "na pamięć". Poświęcała mi całą swoją uwagę, tłumaczyła, powtarzała, a nawet jeśli popełniałam według mnie "głupie" błędy, była wyrozumiała, cierpliwa i spokojnie tłumaczyła wszystko, aż zapamiętałam. To człowiek z powołania, który wie, co robi, i robi to najlepiej, jak się da. Dzięki niej zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem – naprawdę dzięki niej. A co najważniejsze: teraz nie boję się jeździć sama. A to chyba jest ważniejsze niż sam zdany egzamin. Jeżeli ktoś chce nauczyć się jeździć, to u Pani Agnieszki!
Miałam okazję brać jazdy doszkalające w OSK Lejdis, z uwagi na zmianę pracy potrzebowałam jazd w godzinach popołudniowych i nie miałam możliwości kontynuować jazd z moim pierwszym instruktorem. Miałam ogromne szczęście jeździć z Panią Agnieszką Zajadlik, jej profesjonalizm, ogromna wiedza i cierpliwość pomogły mi opanować stres i wygrać z własną głową. ❤️ Bezproblemowy kontakt z OSK dzięki Pani Sylwii. Polecam z całego serca
Z całego serca polecam OSK Lejdis, a w szczególności Panią Wiolę, z którą nauka jazdy była bezstresowa i przebiegała w świetnej atmosferze. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie, cierpliwość oraz cenne wskazówki. Był to czas, który będę na prawdę miło wspominać 🙂 ❤️
Informacje o OSK Lejdis
Adres
OSK Lejdis znajduje się w Nowohucka 43, 30-728 Kraków, Polska
Telefon
Numer telefonu do OSK Lejdis jest +48 501 331 064
Strona internetowa
Strona internetowa OSK Lejdis jest: lejdisprawko.pl