Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców
📍 Szkoły jazdy w Ostrów Wielkopolski
Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców znajduje się w Ostrów Wielkopolski (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 5.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Opinie klientów
Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców ma ocenę 4.2 na 5 oparte na ponad 27 opinii w Google
Serdecznie polecam. Instruktor Waldemar dokładnie pokazuje jak prawidłowo wykonać zadania. Podczas jazdy po mieście pokazuje trudne miejsca i tłumaczy jak nie popełniać błędów.
Instruktor świetnie prowadzi kursy na motocykl – wszystko tłumaczy w sposób jasny i spokojny, a do tego jest bardzo wyrozumiały. Atmosfera podczas nauki jest bezstresowa, a jednocześnie bardzo motywująca. Dzięki jego podejściu szybko nabiera się pewności za kierownicą i można naprawdę dobrze przygotować się do egzaminu oraz samodzielnej jazdy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć motocyklem z dobrym instruktorem!
Kurs na prawo jazdy kat. A oceniam bardzo pozytywnie. Instruktor wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem, a przy tym potrafił świetnie przekazać niezbędne informacje w przystępny sposób. Dzięki temu nauka była skuteczna i przyjemna. Szybko wychwytywane były moje błędy i równie szybko je eliminowaliśmy. Efekt tego był taki, że egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem, bez nerwów i stresu. Polecam z całego serca.
Właśnie jest po zdanym egzaminie na prawo jazdy kat. A, oczywiście zadane za pierwszym podejściem. Jestem bardzo zadowolony z kursu, instruktor widać z powołania, cały czas czuwa nad bezpieczeństwem kursanta i jest to jego priorytet. Instruktor dba nie tylko o to byś dobrze zdał egzamin ale również by naprawdę nauczyć cię jeździć i prawidłowo zachowywać się na drodze. Temu wszystkiemu przyświeca miła atmosfera i profesjonalizm.
Polecam z całego serca każdemu! Instruktor Waldemar doskonale przygotowuje do egzaminu, pełen profesjonalizmu i cierpliwości. Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę i dobrą atmosferę podczas kursu. Polecam wszystkim, bo naprawdę warto skorzystać z tej szkoły jazdy.
Wybór tej szkoły nie był przypadkowy - poparty opiniami innych osób które pod okiem instruktora Waldka zdobywały umiejętności jazdy motocyklem. Na dzień dobry kursant otrzymuje porcję wiedzy nt. obsługi i obchodzenia się z motocyklem - jest to ogrom zagadnień które w atmosferze na luzie bez jakiejkolwiek spiny przyjemnie się przyswaja. Czujne oko Waldka wyłapie każdy niepoprawny szczegół podczas jazd po placu manewrowym czy też jazd po mieście - jest to godne pochwały oraz uznania i pozwala jak najlepiej przygotować człowieka do egzaminu ale też do późniejszych wojaży już na swoim motocyklu 😀 Serdecznie polecam! Kategoria A zdana za pierwszym!
Jest to dobra szkoła jazdy, mimo tego co niektórzy inni mówią. Instruktor może być nieraz surowy, ale zatem kursant się o wiele więcej nauczy. Nie było żadnego owijania bawełną, wszystko było bezpośrednie i wyraźne. Zdałem dzięki instruktorowi egzamin za pierwszym razem, teoretyczny jak i również praktyczny. Szkołę jazdy bardzo polecam, sam mam zamiar wrócić aby zdobyć następne prawa jazdy. (:
Informacje o Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców
Adres
Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców znajduje się w Zofii Nałkowskiej 19, 63-410 Ostrów Wielkopolski, Polska
Telefon
Numer telefonu do Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców jest +48 502 024 200
Strona internetowa
Strona internetowa Jakubowski Wacław. Ośrodek szkolenia kierowców jest: superprawojazdy.pl/jakubowski-waclaw-osrodek-szkolenia-kierowcow,1217.htm