Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu
Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu znajduje się w Swarzędz (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 5.8. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Toaleta dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Toaleta
Opinie klientów
Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu ma ocenę 3.9 na 5 oparte na ponad 400 opinii w Google
Serdecznie dziękuję pani Annie Książkiewicz za ogromną pomoc, profesjonalizm i empatyczne podejście podczas wyrabiania nowego dowodu osobistego. Okazało się, że moje zdjęcie nie spełniało wymagań, ponieważ było starsze niż 6 miesięcy, o czym wcześniej nie wiedziałam. Zamiast odesłać mnie do fotografa, pani Anna znalazła rozwiązanie i pomogła zrobić odpowiednie zdjęcie na miejscu, dzięki czemu zaoszczędziłam zarówno czas, jak i dodatkowe koszty. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Wszystkie formalności zajęły dosłownie chwilę, a nowy dowód był gotowy już po tygodniu. Jestem naprawdę mile zaskoczona poziomem obsługi i życzliwością. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie polecam, szczególnie panią Annę Książkiewicz za jej zaangażowanie i chęć pomocy
Fatalna organizacja w wydziale komunikacji. Jestem po kolejnej wizycie na której nie mogę zarejestrować pojazdu. Na wizytę w terminie, o którym mówi prawo liczyć nie mogę, bo system albo nie działa albo to uniemożliwia. Podobno jest zbyt mało ludzi do pracy. Pan, którego spotkałem na parkingu również odprawiony z kwitkiem, bo nie ma rozwiązań na problemy i niestandardowe sytuacje. Zmiana oceny na 1. Trzecia wizyta zakończona niepowodzeniem. Nie jest to moja pierwsza rejestracja auta, a tutaj po prostu spotykam się z czystą złośliwością pod osłoną spokoju. Rejestracja ostatecznie wykonana z pomocą pośrednika. Wymyślono brakujący dokument. Za pierwszym razem dokumenty się zgadzały ale było już późno, za drugim razem nie ten bilet, który poprzednio był ok. Dzisiaj dodatkowy dokument. Straciłem przez ten urząd 3h nie licząc przekładania spotkań w pracy i reorganizacji dnia.
Przyjechałem do urzędu nieco przed czasem. Pomimo tego, że urząd był fizycznie otwarty, musiałem czekać przed budynkiem - zostałem wyproszony z budynku. Obsługa przy okienkach jak najbardziej w porządku. Przy biletomacue była nawet Pani, która pytała się z jaką sprawa kto przychodzi i przekazywała stosowne blankiety wniosków do wypełnienia. Plus. Bonus - często psujące się biletomaty.
Ten urząd to istna patologia. Urzędnicy siedzą za kare na swoich stanowiskach nadal nic się nie zmieniło obsługują tylko 3 osoby a reszta lata w tą i spowrotem Pani blondynka w okularach to poprostu szczyt chamstwa nie potrafi odnosić się z jakąkolwiek kultura wszyscy na stanowiskach siedzą i gawędzą zamiast pracować mam nadzieję że jak jeszcze więcej negatywnych opinii się pojawi to zrobią coś z tym. Jedna gwiazdka to itak za dużo jak na ten urząd.
Super jakość obsługi, załatwiłem sprawy szybko, sprawnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Pobierałem odpisy skrocone aktów. Bardzo dziękuję.
Gdyby można było dać 0 gwiazdek, było by 0! Pomijam fakt, że jest sezon urlopowy i obsługiwały tylko 3 osoby, ale dwie Panie " urzędniczki" urządzały sobie co chwilę spacerki ( bez dokumentów, pomiędzy interesantami). 50 minut dwie osoby przede mną nie zostały obsłużone - wyszłam bo niestety Niektórzy muszą Pracować - ale na pewno nie urzędnicy w Wydziale Komunikacji. Edit: Kolejna wizyta w urzędzie a Pani blondyneczka w okularach ( ta najbliżej szafy) z kubeczkiem na spacerek. Ja mam pytanie , kto z tym zrobić porządek?!
Tragedia. Dziś udałam się do urzędu w celu złożenia wniosku o wyrobienie tablic indywidualnych. Niestety trafiłam na Panią blondynkę z krótkimi włosami i okularami, która bardzo donośnym głosem powiedziała mi, że "z jakiej racji wnioskuję o tablicę indywidualne skoro moje tablice są w dobrym stanie?!" oraz, że jest to możliwe tylko jeśli moje obecne tablice byłyby zniszczone - co prawdą NIE jest. Zamiast poprowadzić mnie odpowiednio przez proces i nakierować co dokładnie powinnam wypełnić usłyszałam, że tylko zajmuje miejsce w kolejce. Ton, w którym Pani urzędniczka się do mnie zwracała był po prostu niedorzeczny, podniesiony głos z pretensją, zero zwrotów grzecznościowych i robienie ze mnie i..otki, ponieważ jej zdaniem przecież nie można wyrabiać sobie tablic indywidualnych jeśli ma się na to ochotę. Wystarczy sprawdzić strony rządowe lub poczytać w internecie, że tablicę indywidualne można wyrobić w każdym momencie, NIEZALEŻNIE od tego kiedy auto było rejestrowane i W JAKIM STANIE SĄ OBECNE TABLICE. Kolejna sprawa, która jest conajmniej żenująca to temat pełnomocnictwa na załatwianie wszystkich spraw związanych z autem , które zostało mi wystawione na okres 4 lat - Pani urzędniczka uznała, że jakim prawem w ogóle pojawiłam się bez pełnomocnictwa (które mają w systemie i byłam wcześniej informowana, że oni je tam mają i nie muszę już przychodzić z nowym x razy) i, że mam wypełnić nowe - gdzie tu jest sens?? no właśnie go nie ma. Szkoda, że urzędników nie obowiązuje noszenie tabliczek z imionami i nazwiskami, ponieważ z tego co mi wiadomo nie jest to pierwsza sprawa związana z wyżej wymienionym pracownikiem. Ps. tego samego dnia pojechałam do innego urzędu, zostałam obsłużona z uśmiechem na twarzy, wszystko zostało mi wytłumaczone oraz wniosek PRZESZEDŁ - WOW bo tak, można wnioskować o tablicę indywidualne niezależnie od wymienionych wyżej rzeczy przez Panią urzędnik.
Informacje o Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu
Adres
Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu znajduje się w Poznańska 25, 62-020 Swarzędz, Polska
Telefon
Numer telefonu do Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu jest +48 61 651 12 66
Strona internetowa
Strona internetowa Starostwo Powiatowe w Poznaniu - Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Swarzędzu jest: bip.powiat.poznan.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–16:30
Wtorek: 08:00–15:00
Środa: 08:00–15:00
Czwartek: 08:00–15:00
Piątek: 08:00–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte