OSK ELEGANCKO
OSK ELEGANCKO znajduje się w Warszawa (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 6.9. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi OSK ELEGANCKO
- Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
- Przyjazne dla osób LGBTQ+
- Wymagane umówienie wizyty
OSK ELEGANCKO jest na pozycji 135 z 281 w szkoły jazdy w Warszawa
Opinie klientów
OSK ELEGANCKO ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 51 opinii w Google
Wreszcie zdałam!! 🥹 Po trzech latach przerwy i trzech niezdanych egzaminach praktycznych w 2022 , wróciłam do tematu w bieżącym roku – i gdyby nie pan Jakub, pewnie kompletnie zniechęciłabym się do jazdy za kółkiem! Z każdą kolejną jazdą przypominającą czułam się coraz pewniej, później również na egzaminie – choć stres cały czas gdzieś siedział z tyłu głowy. Mimo to nawet kiedy "szczęśliwie" trafiłam na parkowanie równoległe, udało się zaparkować prawidłowo! Bardzo dziękuję za wszystkie wyjeżdżone godziny, cierpliwość i przede wszystkim ogromne zaangażowanie! ☺️ Bo jak się okazuje, pewność za kierownicą to nie tylko sucha wiedza, ale też sporo pracy z samym sobą – ćwiczenie psychiki, żeby nie panikować w różnych sytuacjach na drodze 🫣 I właśnie tutaj wsparcie merytoryczne i emocjonalne instruktora jest kluczowe. Dziękuję – i już nie mogę się doczekać prawka z urzędu! 😎
Najlepsza szkoła jazdy, polecam z całego serca! ❤️ Ambitnie, rzeczowo, konkretnie. Super atmosfera i profesjonalizm w każdym calu 👌 W moim przypadku nauka jazdy trwała dość długo, ale za to jak już ogarnęłam temat to zdałam egzamin w super stylu. Chociaż prawko mam dopiero od trzech dni, nie boję się jeździć, parkować a jazda sprawia mi ogromną przyjemność. Dzięki za solidną dawkę wiedzy, cierpliwość i super towarzystwo! ☺️
Instruktor bardzo profesjonalnie podchodzi do jazd. Uczy zarówno jak zdać egzamin, ale i jak dobrze jeździć już po zdaniu. Podczas jazd Pan Jakub wprowadza miłą, bezstresową atmosferę, jednocześnie wprost mówiąc co należy poprawić. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zdecydowanie polecam!
Rewelacyjnie. Po słabych doświadczeniach z poprzednią szkołą jazdy i dwuletniej przerwie, w końcu zdecydowałam się podejść do tematu znowu. Znajoma poleciła mi Kubę i po ukończeniu całego kursu, kompletnie szczerze mogę powiedzieć: POLECAM KAŻDEMU. Kuba ma bardzo indywidualne podejście, w sposób bardzo prosty i nieprzytłaczający przekazuje wiedzę i poprawia błędy, nie sprawiając, ze czujesz się przy nim jak idiota. Atmosfera na jazdach jest przyjemna, pełna śmiechu i żartów, ale nie na tyle luźna, żeby zapomnieć po co się tu faktycznie jest. Kuba uczy bezpiecznie i mądrze jeździć, a nie zdać egzamin, nie wpaja do głowy bezużytecznych ‚regułek’ na łuki, tylko pokazuje, jak analizować sytuacje i jak na nią reagować. Po nauce u Kuby czuję się pewnie za kierownicą i wiem, że poradzę sobie na drodze. Jazdy z nim były czystą przyjemnością, aż szkoda, że się skończyły 🙂
Najlepsza szkoła nauki jazdy, do jakiej trafiłam 🙂 Najlepszy instruktor, z którym miałam przyjemność jeździć 🙂 Dzięki p. Kubie odważyłam się wsiąść za kółko po 4 latach przerwy. p. Kuba ma praktyczne podejście do nauki jazdy. Podczas jazd daje wskazówki, zwraca szczególną uwagę kursanta na to, co jest istotne z perspektywy kierowcy, cierpliwie pokazuje, jak zachowuje się samochód jako bryła np. przy parkowaniu. Wspaniały nauczyciel 🙂 Bardzo polecam!
Gorąco polecam! Do instruktora Kuby trafiłam na jazdy doszkalające za poleceniem sąsiada. Bardzo konkretny, spokojny, wyrozumiały. Co ważne - uczy jeździć, a nie zdawać egzamin, uczy jazdy po łuku po liniach i słupkach, a nie na głupie odwracanie kierownicy, dobrze zna trasy egzaminacyjne. Co było bardzo ważne dla mnie - wiara w ucznia i motywowanie! Będąc na egzaminie, wiedziałam, że trzyma za mnie kciuku, chociaż przejechaliśmy razem tylko 11 godzin. Gorąca polecam śledzić stronę OSK na Instagramie, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji, quizów oraz updatów. Jeszcze raz polecam i dziękuję za naukę i miło spędzony czas!
Po dwóch latach unikania tematu prawa jazdy pozwoliłam sobie na ostatnią szansę. Zadzwonialam do Kuby i blada z przerażenia wsiadłam do auta. Z każdą następną godziną uczyłam się przede wszystkim spokoju na drodze. Kuba czył mnie, by jeździć, a nie by zdać egzamin. Uczył mnie pewności siebie, bezpieczeństwa na drodze. Spostrzegłam, że z niecierpliwością czekam na kolejne jazdy - pełne merytorycznej wiedzy, dzielenia doświadczenia, wspólnej rozmowy i śmiechu. Kuba wierzył we mnie tak mocno i szczerze, że i ja sobie zaufałam. I w końcu zdałam. Jestem wolna, niczym nieuwiazana, samowystarczajaca, bo dzięki Kubie spełniłam marzenie i mam moje ukochane prawo jazdy. Kuba to świetny instruktor. Przyjacielski, z wielką wiedzą i doświadczeniem. Przy nim uśmiech nie schodzi z twarzy. Czasem tęsknię za jazdami z nim. 😉 Polecam z całego serca!
Informacje o OSK ELEGANCKO
Adres
OSK ELEGANCKO znajduje się w Piękna 24/lok. 17, 00-549 Warszawa, Polska
Telefon
Numer telefonu do OSK ELEGANCKO jest +48 604 151 115
Strona internetowa
Strona internetowa OSK ELEGANCKO jest: bizneasy.pl/firma/osk-elegancko-kacper-sitek
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 16:30–21:00
Wtorek: 16:30–21:00
Środa: 16:30–21:00
Czwartek: 16:30–21:00
Piątek: 16:30–20:00
Sobota: 08:00–13:00
Niedziela: Zamknięte