OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer
OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer znajduje się w Warszawa (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 5.0. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer jest na pozycji 229 z 281 w szkoły jazdy w Warszawa
Opinie klientów
OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer ma ocenę 4.2 na 5 oparte na ponad 50 opinii w Google
Najlepsza szkoła jazdy na jaką mogłam trafić. Zaczęłam tu jazdy doszkalające po 6 latach od ukończenia kursu w innej szkole , w której niewiele mnie nauczyli i czułam,ze to nie dla mnie chociaż bardzo chcialam miec prawo jazdy. Byłam bardzo zestresowana na samą myśl o egzaminie. Tu po kilku jazdach czułam sie pewnie. P.Marek od razu wyłapał błędy ,które popełniałam z poprzedniej szkoły. Polecam tą szkołę z czystym sumieniem wszystkim, którzy chcą zdać prawo jazdy. Rzetelne podejście do człowieka, dużo cierpliwości i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ruchu drogowego. Dzięki , temu zdałam egzamin za pierwszym razem. Jestem ogromnie wdzięczna za cierpliwość, super atmosferę i przekazanie dużej dawki wiedzy , dzięki której spełniłam w końcu swoje marzenie.
Miałam ogromny stres po nieudanych egzaminach na prawo jazdy kategorii B i trafiłam do tej szkoły zupełnie przypadkowo, znajdując ją w internecie. Pan Piotr przygotowywał mnie do egzaminu w ekspresowym tempie — miałam z nim jedynie 2 godziny jazd dzień przed egzaminem, a mimo to wszystko zostało świetnie wyjaśnione i przećwiczone. Nauczył mnie rzeczy, które wcześniej były moją największą zmorą i dzięki temu dzisiaj zdałam egzamin! 😊 Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalne podejście, cierpliwość i świetną atmosferę podczas jazd. Serdecznie polecam tę szkołę oraz Pana Piotra każdemu, kto chce naprawdę dobrze przygotować się do egzaminu!🚗💛
Uważam szkołę jazdy leopard za nieporozumienie. Kiedy zaczynałam przygodę z prawem jazdy byłam pełna nadziei i motywacji do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Niestety owa szkółka zabiła je w zalążku. Problemy zaczynają się już na samym początku.... Główny zarządza Marek ciągle zapominał, że kurs teoretyczny robilam on-line, co prowadziło do ciągłych nieporozumień w umawianiu się termin pierwszych jazd. Po 2 miesiącach dysputy wsiadłam za kółko. Tu zaczyna się jazda! Marek nieustannie albo zapominał o umówionym terminie jazd, albo go przekładał tego samego dnia lub jeszcze lepiej- o godzinie umówionych jazd dowiadywałam się, że się one nie odbędą przez nieumiejętność zarządzania terminami szefa szkółki. Zdążało się iż w jednym miesiącu jazdy odbyły się tylko 2 razy. Instruktor Marek podczas jazd z nim niemal doprowadzał mnie do płaczu. Stresowałam się. Chciałabym też zwrócić uwagę na sposób odnoszenia się do klienta. Często czułam się traktowana jak małe dziecko, któremu robi się łaskę, że w ogóle udaje się znaleźć termin. Usłyszałam kiedyś podczas umawiania terminu wypowiedź , że my kursanci wszystko byśmy chcieli od zaraz a nie rozumiemy drugiej strony. Przypominam, że zapisując się na kurs płacę za nauczenie mnie jazdy, a nie za wprowadzenie chaosu do mojego życia.
Zdałem 🙂 po mniej nisz 10 godz. Panowie instruktorzy trasy egzaminacyjne w małym paluszku potrafią solidnie przygotować do egzaminu. Przyjazna atmosfera bez stresu . Goronco polecam takich profesjonalistów:)
Zdałem egzamin 30.11.2025r za 1 razem jedynie przez to, że wziąłem 4h jazd doszkalających z Panem Markiem. Jazdy z P. Pawłem jak się okazuje były stracone ponieważ przez 30h nie nauczył mnie tego co P. Marek nauczył mnie w 4h. Z całego serca dziękuję P. Markowi za WZOROWE przygotowanie mnie pod egzamin państwowy ponieważ nie przygotował mnie tylko jak poprawnie jeździć ale też mentalnie za co mogę bardzo podziękować.
Po ukończeniu kursu w innej szkole wykupiłam jazdy doszkalające w Leopardzie i zdałam egzamin za pierwszym razem. Pan Marek jest bardzo cierpliwy i świetnie sobie radzi z zestresowanym kursantem:) Wiele rad Pana Marka uratowało mnie na egzaminie (zaplanowanie sobie od razu korekty przy parkowaniu, ruszanie z ręcznego na skrzyżowaniu z delikatnym wzniesieniem). Dziękuję i serdecznie polecam. Terminy faktycznie bywają długie, ale przy wykupieniu z góry większej ilości jazd nie jest to problem, bo można je wszystkie od razu umówić i problem znika
Polecam OSK Leopard. Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, miła atmosfera podczas jazd oraz dobre przygotowanie do egzaminu. Wszystko przebiegło sprawnie i bez stresu.
Informacje o OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer
Adres
OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer znajduje się w Trakt Lubelski 273/lok.2, 04-667 Warszawa, Polska
Telefon
Numer telefonu do OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer jest +48 666 282 999
Strona internetowa
Strona internetowa OSK Leopard | Nauka jazdy | Warszawa Wawer jest: oskleopard.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 12:00–19:00
Wtorek: 12:00–19:00
Środa: 12:00–19:00
Czwartek: 12:00–19:00
Piątek: 12:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte