Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

📍 Szkoły jazdy w Warszawa

6.0

Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy znajduje się w Warszawa (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 6.0. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Toaleta

Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy jest na pozycji 187 z 281 w szkoły jazdy w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy ma ocenę 3.3 na 5 oparte na ponad 532 opinii w Google

Марина Комарова

Szanowni Państwo, Chciałabym złożyć skargę na zachowanie pracownicy urzędu, z którą miałam kontakt podczas załatwiania sprawy w Państwa placówce. Zachowanie tej osoby było nieprofesjonalne, nieuprzejme oraz niezgodne ze standardami obsługi obywateli. Pracownica odnosiła się do mnie w sposób arogancki i podniesionym tonem, przerywała mi podczas rozmowy oraz wykazywała brak szacunku. Dodatkowo odniosłam wrażenie, że jej zachowanie miało charakter dyskryminujący ze względu na moje pochodzenie narodowe. Uważam takie zachowanie za niedopuszczalne, szczególnie w instytucji publicznej, która powinna zapewniać równe i godne traktowanie wszystkich osób. Proszę o wyjaśnienie sytuacji oraz podjęcie odpowiednich działań wobec pracownicy, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. 29.05.2026 Stanowisko 8

Марина Комарова ☆ 1/5
Tetiana Havryliuk

Chciałabym z całego serca podziękować pracownikom Urzędu Dzielnicy Bemowo – Panu Bogusławowi Opeotnemu oraz Panu Marcinowi Krupińskiemu. Przyszłam do urzędu razem z moją mamą, która jest już starszą osobą i bardzo się denerwowała, ponieważ nie wiedziała dokładnie, co powinna zrobić i jak poprawnie wypełnić dokumenty. Jesteśmy z zagranicy, dlatego nie wszystko było dla nas jasne. Panowie okazali nam ogromną życzliwość, cierpliwość i kulturę osobistą. Spokojnie wszystko tłumaczyli, uśmiechali się i pomagali bez żadnego pośpiechu czy stresu. W niektórych momentach musieli nawet pisać nam słowa na kartce albo dyktować je po literach, abyśmy mogli poprawnie wypełnić dokumenty. Dzięki takiej postawie moja mama bardzo się uspokoiła, a my poczuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Takie podejście do ludzi zasługuje na najwyższe uznanie i jest najlepszym przykładem prawdziwej, profesjonalnej obsługi w urzędzie. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za cierpliwość, pomoc i ludzką życzliwość. Dzięki takim pracownikom Urząd Dzielnicy Bemowo budzi bardzo dobre i ciepłe wrażenie.

Tetiana Havryliuk ☆ 5/5
Bartosz Ostrowski

Nie było mi dane spotkać się z urzędnikiem. W poniedziałek o 17:30 (czyli pół godziny przed zamknięciem) biletomaty były już wyłączone. Po co w takim razie podaje się godziny pracy, skoro i tak nie można załatwić nic w tych godzinach? Mało tego... o godzinie 17:44 ponownie sprawdziłem - 0 oczekujących. System Rezerwacji Wizyt - nie działa, lub nie pokazuje nic wolnego przez kolejne 2 tygodnie. Tyle lat, a żadnych zmian na lepsze. Wciąż podejście do petenta w stylu "weź urlop, siedź i czekaj pół dnia".

Bartosz Ostrowski ☆ 1/5
Katarzyna Kasprzak

Rano pięć osób obsłużono w dwie godziny. Po południu, o 14:50, system rejestracji do okienka z rejestracją pojazdów był już wyłączony. Oczekujących w innych sprawach zero. O co tu chodzi? Co robią urzędnicy od 15 do 16?

Katarzyna Kasprzak ☆ 1/5
Maja Majk

nie ma pięciu gwiazdek bo tak fatalnie prezentuje się wydział komunikacji w tym Urzędzie. Pracownicy tego wydziału są z innego świata i czasoprzestrzeni. Pani nie wiedziała o podstawowych pojęciach z języka polskiego jakim jest "wstępny" i "zstępny". Dostałam również reprymendę o tym żeby nigdy nie uiszczać opłat przez oficjalną stronę urzędu bo z tym są same problemy XDDDDDD i że PO CO ja to w ogóle zrobiłam? Kiedy podeszłam i zapytałam czy wydział przyjmuje według numerków, bo stanowisko było puste a numerek się nie zmieniał przez dobre 10minut to też otrzymałam przewrót oczami i krzyk, że czekała na uiszczenie opłaty, a ja zapytałam normalnie i uprzejmie. Reszta wydziałów natomiast działa bez zastrzeżeń.

Maja Majk ☆ 3/5
major spec

Nie mam pojęcia czym zasłużył sobie nasz wspaniały urząd na tak dobre opinie - chyba pracownicy piszą je podczas pracy udając, że są straszliwie zajęci. Osobiście jeśli muszę iść do tego ratusza i coś załatwić idę tam z ogromnym bólem... Za każdym razem kolejki po ok 2h czekania, pracownicy bardzo ciężcy, nieprzyjemni. Na 4 możliwe okienka tylko 2 obsługują ludzi. Oni tam pracują jak za karę... Jeśli ta praca wam tam nie odpowiada to wystarczy się przebranżowić! 0/5

major spec ☆ 1/5
Arnold Arni

Dramat. Dramat Dramat. Rejestracja pojazdow to totalna porazka dzisiaj. Jedno okienko pracuje reszta uskutecznia sobie pogaduchy.

Arnold Arni ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Adres

Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy znajduje się w Powstańców Śląskich 70, 01-381 Warszawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy jest +48 22 443 76 44

Strona internetowa

Strona internetowa Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy jest: bemowo.um.warszawa.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

    Podobne alternatywy w pobliżu Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

    Go up