Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy
Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy znajduje się w Wrocław (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 9.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy
- Zajęcia online
- Karty debetowe
- Płatności mobilne NFC
Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy jest na pozycji 6 z 87 w szkoły jazdy w Wrocław
Opinie klientów
Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 523 opinii w Google
Szkołę jazdy "Na Luzie" mogę polecić z całego serca! Atmosfera i nastawienie pracujących tam osób, z którymi miałam przyjemność, była absolutnie adekwatna do nazwy 🙂 Po 8 LATACH trafiłam tu jako eksternistka z innej szkoły jazdy, i z zakurzoną wiedzą oraz umiejętnościami wylądowałam pod opieką Pani Agnieszki - wspaniałej kobiety o super poczuciu humoru i z ogromną porcją wiedzy oraz cierpliwości. Efekt naszej współpracy? Po kilku spotkaniach egzamin zdany za 1 razem! Jeżeli chcecie rzeczywiście nauczyć się jeździć i zrobić to dodatkowo szybko i skutecznie, to "Na Luzie" będzie wyborem numer 1.
Mogę z całego serca polecić wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z prawem jazdy szkołę Na Luzie. Zajęcia teoretyczne były prowadzone w sposób ciekawy, zachęcające do aktywnego uczestnictwa (oraz z nutą humoru) przez co minęły szybko i zagadnienia na nich poruszane zostały w pamięci (z tego miejsca pragnę pozdrowić pierwszego w tej historii Krzyśka😀) Podobnie było w przypadku jazd, miałam przyjemność jeździć z Agnieszką oraz Krzyśkiem, którzy z dużą cierpliwością i spokojem uczyli mnie jak zostać kierowcą - jazdy mijały w miłej atmosferze, przez co nawet na początku (a nigdy wcześniej nie próbowałam wsiadać za kółko) nie byłam zdenerwowana czy zestresowana 😊 ba, nawet nie chciało się tych jazd kończyć! Moi instruktorzy bardziej wierzyli w moje umiejętności niż ja sama, przy czym oczywiście mieli rację - ponieważ każdy egzamin (teorię i praktykę) zdałam za pierwszym razem! A to chyba najlepszy dowód na to, że warto wybrać tę szkołę i tych instruktorów 💜
Szkoła Nauki Jazdy "Na Luzie" - Oceniam na 10/10 Instruktor Sebastian to po prostu mistrz. Jego cierpliwość, spokój i jasne tłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych manewrów sprawiają, że stres znika za kierownicą. Nauczył mnie jeździć pewnie i bezpiecznie, a nie tylko "zdać egzamin". Dzięki niemu zdałem za pierwszym razem. Jeśli szukasz szkoły, gdzie naprawdę nauczysz się jeździć w przyjaznej atmosferze, to "Na Luzie" z Sebastianem to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu koledze.
Polecam z czystym sumieniem. Kurs robiłem z instruktorem Tomkiem i nie mogłem trafić lepiej — spokojny, cierpliwy, tłumaczy jasno i nie stresuje. Plac manewrowy w dobrym stanie, nic do zarzucenia. Całe podejście szkoły jest dokładnie takie, jak wskazuje nazwa — na luzie, bez niepotrzebnego napięcia. Dla mnie to był kluczowy czynnik, bo stres za kółkiem to u mnie realny problem, a tutaj od pierwszej jazdy czułem się komfortowo.
Szkoła "Na Luzie" w pełni zasługuje na swoją nazwę. Na wykładach z Tomaszem zawsze panowała luźna i żartobliwa atmosfera. Jazdy miałem z Krzysztofem, z którym zawsze można było na spokojnie przeanalizować trudne momenty i o wszystko dopytać. Przygotował mnie zarówno do egzaminu, jak i do późniejszej, bezpiecznej jazdy. Pełen profesjonalizm! 👍 Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem, 23 dni po ukończeniu kursu. Zdecydowanie polecam! ❤️
Jestem bardzo wdzięczny Panu Sebastianowi za naukę jazdy motocyklem. Moim zdaniem to instruktor z powołania. Podczas jazd wszystko zostało wytłumaczone spokojnie, wyrozumiale, a przy tym z pasją i humorem. Zdałem egzamin za pierwszym razem! Serdecznie polecam.
Po 15 latach wróciłam do tematu prawa jazdy. W wieku 18 lat zaczynałam, ale szybko się zniechęciłam i odpuściłam. Im dłużej zwlekałam, tym bardziej byłam pewna, że to już totalnie nie dla mnie. A potem trafiłam do szkoły jazdy Na Luzie - i serio, ta nazwa to prawda w 100%. Zero spiny, dużo śmiechu, normalne podejście i instruktor Tomek, który potrafi wytłumaczyć tak, że nagle wszystko staje się proste. Czułam się zaopiekowana, a nie oceniana. No i stało się… po 15 latach przerwy zdałam za pierwszym razem! Dzięki za ogromne wsparcie i za to, że pomogliście mi domknąć temat, który wisiał nade mną pół życia. Polecam każdemu, kto myśli, że "już za późno" - wcale nie jest 🙂
Informacje o Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy
Adres
Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy znajduje się w Łęczycka 20, 53-632 Wrocław, Polska
Telefon
Numer telefonu do Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy jest +48 730 944 550
Strona internetowa
Strona internetowa Na Luzie Wrocław Szkoła Nauki Jazdy jest: na-luzie.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 14:00–17:00
Wtorek: 10:00–12:00
Środa: 14:00–17:00
Czwartek: 10:00–12:00
Piątek: 14:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte