MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego

📍 Szkoły jazdy w Zabrze

9.7

MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego znajduje się w Zabrze (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 9.7. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego

Dostępne opcje
  • Zajęcia online
  • Usługi na miejscu

MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego jest na pozycji 2 z 26 w szkoły jazdy w Zabrze

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 317 opinii w Google

Klaudia Pajak

Rewelacyjne szkolenie, polecam każdemu motocykliście! Szkolenie "śmiercioodporni" w szkole MotoRat to była absolutnie fantastyczna decyzja. Poziom przekazywanej wiedzy i ogromna dawka praktyki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Program jest świetnie przemyślany. Ogromnym plusem była też świetna, praktyczna lekcja motocyklowej pierwszej pomocy. Świetna powtórka jak prawidłowo zabezpieczyć miejsce wypadku będąc na motocyklu, jak prawidłowo powinna być wyposażona apteczka i że ściąganie kasku osobie po wypadku to nie najlepszy pomysł. Instruktorzy to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, a do tego są niezwykle cierpliwi i potrafią wyłapać każdy błąd. Dzięki nim nauczyłam się o wiele lepiej panować nad motocyklem. Po zakończeniu szkolenia człowiek wraca do domu z uczuciem, jakby był kierowcą Moto GP! Domknięcie teorii z praktyką dało mi mega dużo – teraz pozostaje już tylko ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Jeśli ktoś się waha – nie ma nad czym. Gorąco polecam!

Klaudia Pajak ☆ 5/5
Aleksander Kolczyński

Mega polecam tę szkołę jazdy na kat. A! 🔥Świetna atmosfera od pierwszych zajęć – cała ekipa wesoła, pomocna i przede wszystkim mega profesjonalna. Instruktorzy mają super podejście, wszystko tłumaczą spokojnie i konkretnie, dzięki czemu jazdy były czystą przyjemnością 💪🏍️ Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie, bez stresu, za to z dużą dawką motywacji i praktycznych wskazówek. Efekt? Egzamin zdany za pierwszym podejściem 😎 Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły na kategorię A, to zdecydowanie warto tutaj przyjść. Pełen profesjonalizm i świetni ludzie!

Aleksander Kolczyński ☆ 5/5
Agnieszka M

Do MotoRat-u trafiłam z uwagi na rewelacyjne opinie dotyczące metod szkoleniowych oraz chęć doskonalenia techniki jazdy i przełamania własnych barier. Tym samym polecam wybór MotoRat-u na etap przygotowania do egzaminu, ale i zachęcam do skorzystania z wspaniałych warsztatów "Śmiercioodporni". Szkolenie w ramach 2 bloków obejmuje 12 godzin intensywnych zajęć oraz wykładów. Świetni i cierpliwi instruktorzy, genialne metody, a do tego rewelacyjna atmosfera wpływa bardzo dobrze na przełamanie własnych barier. Byłam szczerze zaskoczona, jak wiele nowych rzeczy się nauczyłam, pomimo tego, że mam już na koncie parę tysięcy kilometrów przejechanych na 🏍️. Całe szkolenie było intensywne, ale warte każdej minuty.👌 Egzamin na kat. A to dopiero początek. Natomiast niezwykle ważne jest doskonalenie techniki jazdy i świadoma pierwsza pomoc. Dlatego w pełni polecam MotoRat każdemu, niezależnie od stażu na dwóch kółkach i rodzaju 🏍️. ! 💪😊

Agnieszka M ☆ 5/5
Angelika Skowronek

Polecam tą szkołę jazdy 😊 bardzo mili instruktorzy, egzamin na prawo jazdy kat B zdany. Jeśli chodzi o przygotowania do egzaminu zdecydowanie polecam 😃 bardzo miła atmosfera podczas jazd 🤗 pozdrawiam instruktorów z którymi jeździłam 🥰

Angelika Skowronek ☆ 5/5
Paweł D

Świetna szkoła! Profesjonalizm, indywidualne podejście i świetna atmosfera sprawia, że nauka to czysta przyjemność. Cierpliwość instruktorów, ciekawy program nauczania i pomocna administracja w tej szkole to dla nich oczywisty standard a nie obietnice. Zdałem, spełniłem marzenie i czuję się pewnie na drodze dzięki Wam. Dziękuję raz jeszcze i serdecznie Polecam!

Paweł D ☆ 5/5
nokipk

Chyba najlepsza szkoła jazdy w Zabrzu, dodatkowo mają super szkolenia "Śmiercioodporni". W sumie spoko że taka inicjatywa pojawiła się w Zabrzu bo wcześniej raczej mało było szkół jazdy, w których uczą Cię ludzie z pasją. Sam pamiętam jak zdawałem swoje prawo jazdy to instruktorzy byli specjalistami od siedzenia na telefonie i pisania sms-ów, a tutaj żona robiła prawo jazdy i pyk! za pierwszym razem 🙂 pozdrawiam ekipę MotoRat i trzymam kciuki aby nie zabrakło Wam zaangażowania 🙂

nokipk ☆ 5/5
Daria Berezniak

Nigdy nie zapomnę dnia w którym trafiłam do tego miejsca🥹 Byłam przerażona zastanawiałam się co ja robię 😅 Pan Rafał wtedy powiedział że Kamila( instruktorka) ma mnie zawieść na plac bo jestem wystraszona. Tak zaczęła się moja przygoda z tą szkołą. Tak poznałam Kamilę , wspaniałą kobietkę z serdecznym uśmiechem , ogromem pozytywnej energi i jednocześnie zrozumienia i cierpliwości i już wtedy wiedziałam że dobrze trafiłam. Kolejne jazdy były z Waldkiem człowiek orkiestra do tańca , różańca i zadań specjalnych ( skojarzenia) sukienki i dodatków nigdy nie zapomnę😅 . Oprócz nabytych umiejętności prowadzenia samochodu spotkałam się w tej szkole z przeogromna sympatią , zrozumieniem, cierpliwością i życzliwością. Ci ludzie to nie tylko instruktorzy to dobre duszyczki które swoją postawą sprawili że nawet ja w siebie uwierzyłam. Każda godzina jazd była dla mnie czymś więcej niż tylko nauka . Była dowodem na to że są na tym świecie dobre osoby które zwyczajnie chcą coś przekazać i czegoś nauczyć nie robiąc z ciebie przy tym nikogo gorszego. Traktują kursantów z przeogromnym szacunkiem . Oprócz przygotowania do egzaminu który oczywiście zdałam 😊😊 była to dla mnie swego rodzaju terapia bo uwierzyłam że mogę i potrafię .. Nie mogłabym nie wspomnieć jazd z Mateuszem.. Spokojny , wspaniały, człowiek od którego dobro , życzliwość i cierpliwość bije na kilometr. Dobre słowo wsparcia w ostatnią godzinę jazd na dzień przed egzaminem to coś czego potrzebowałam.(Kama i Waldek oczywiście też dali mi słowa wsparcia☺️ ) Jestem niesamowicie Wdzięczna również paniom z biura , które pomimo tego że mnie nie uczyły robiły wszystko aby dopasować jazdy pod mój grafik w pracy co również przyczyniło się do osiągniętego sukcesu . Cała ekipa to wspaniali ludzie którzy naprawdę robią ogrom cudownej roboty ,aby każdy ich kursant osiągnął zamierzony cel. Jeszcze trzy miesiące temu przestraszona Ja. .. Dziś , pełna radości , umiejętności i nadzieji na lepsze jutro. Oprócz prawa jazdy zyskałam znacznie więcej…. Ta szkoła to najlepsze miejsce jakie można sobie wybrać na naukę . Z całą pewnością wyślę tam moją córkę i będę polecać każdemu kto tylko zapyta mnie o zdanie . Kama , Waldek , Mateusz dziękuję Wam z całego serducha , pisząc to mam łzy w oczach .. łzy jednocześnie z radości bo zdałam , ale i smutku bo nie będę już z Wami jeździć .. jesteście wszyscy cudowni. Szkoła na medal !!!!!! DZIĘKUJĘ 💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡

Daria Berezniak ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego

Adres

MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego znajduje się w Johanna Goethego 32, 41-800 Zabrze, Polska

Telefon

Numer telefonu do MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego jest +48 695 732 850

Strona internetowa

Strona internetowa MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego jest: motorat.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 14:00–18:00
Wtorek: 14:00–18:00
Środa: 14:00–18:00
Czwartek: 14:00–18:00
Piątek: 14:00–18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego

    Podobne alternatywy w pobliżu MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego

    Go up