ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach
ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach znajduje się w Żary (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 9.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach jest na pozycji 1 z 13 w szkoły jazdy w Żary
Opinie klientów
ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 88 opinii w Google
ZDZ Żary , najlepsza Szkoła dla Dorosłych. Oferuje kursy na najwyższym poziomie. Pan Maciej T. dokłada wszelkich starań aby nauka szła dobrze i sprawnie. A jego podejście do kursantów i atmosfera jaką stwarza na kursach to KLASA sama w sobie👍 Jak robić kursy to tylko tam. Polecam.
Bardzo profesjonalne podejście. Instruktor z dużym doświadczeniem, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Wszelkie zagadnienia dokładnie wytłumaczone. Polecam.
Kurs na wóżki przeprowadzony bardzo szybko i fachowo. W półtora miesiąca od rozpoczęcia kursu do egzaminu. Uprawnienia już po 2 dniach byływ eUDT. Polecam wszystkim.
Szybki kurs na wózki widłowe, dużo wiedzy i wsparcia od dyrektora ZDZ😁 Egzaminatorzy również byli super, nie taki diabeł zły jak go malują😆 Polecam
Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia kursu. Wszystkie zagadnienia omówione kilkuktornie na zajęciach,dostosowanie terminów pod kursanta,egzamin próbny. Po takim kursie bez obaw mozna podejść do egzaminu. Sam egzamin przed komisją UDT również ok. POLECAM
Serdecznie polecam. Super podejście do kursantów. Pozdrawiam Pana Maćka T.
Polecam szkołę, mili ludzie w biurze. Egzamin udt poszło lepiej niż myślałem.. jeszcze raz polecam..
Informacje o ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach
Adres
ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach znajduje się w Żagańska 11, 68-200 Żary, Polska
Telefon
Numer telefonu do ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach jest +48 68 415 21 26
Strona internetowa
Strona internetowa ZDZ Centrum Edukacji Dorosłych w Żarach jest: zdz-zary.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30–15:30
Wtorek: 07:30–15:30
Środa: 07:30–15:30
Czwartek: 07:30–15:30
Piątek: 07:30–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte