AUTO-STACH Haki Tłumiki

📍 Szroty w Kobyłka

9.5

AUTO-STACH Haki Tłumiki znajduje się w Kobyłka (Polska). Kategoria: szroty. Ocena: 9.5. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi AUTO-STACH Haki Tłumiki

Dostępne opcje
  • Usługi na miejscu
Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

AUTO-STACH Haki Tłumiki jest na pozycji 1 z 6 w szroty w Kobyłka

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

AUTO-STACH Haki Tłumiki ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 636 opinii w Google

Bartosz Sobieski

Szybko, fachowo i w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Panowie pokazali co jest uszkodzone, doradzili i w raptem 20 minut została naprawiona usterka. Szczerze polecam

Bartosz Sobieski ☆ 5/5
Karol Żołyniak

Mogę polecić z całego serca. Potrzebowałem ogarnąć łączkę elastyczną tłumika zadzwoniłem i od ręki mnie przyjęli. Robota wykonana w mniej niż pół godziny, szybko i sprawnie.

Karol Żołyniak ☆ 5/5
Pol Pol

Super warsztat, szybko, rozsądna cena i dobre wykonanie, polecam wszystkim, układy wydechowe Waszych aut będą w fachowych rękach.

Pol Pol ☆ 5/5
Michal Kosmala

Prawdziwi fachowcy. Naprawa urwanego tłumika w 30min praktycznie od ręki plus doradzenie jak postępować dalej z całym układem wydechowym.

Michal Kosmala ☆ 5/5
dr. Mercin

Witam. Od czasu wizyty minęło już kilka tygodni. Wymiana całego tłumika przebiegła bardzo dobrze i sprawnie. Mimo braku dostępnego modelu, nie zostawili mnie bez pomocy. Udało się pasujący model zamówić przez internet z dostawą do punktu AUTO-STACH. Panowie mili, a robota wykonana fachowo. Pozdrawiam i polecam.

dr. Mercin ☆ 5/5
Marek Leszek

Za miast naprawy łatwiej im było zaproponować w spawanie rury . Brak zaangażowania i chęci do wykonania pracy zgodnej z tym czego oczekuje klięt nie tylko pozbawia ich pracodawcy zysku ale i zmusza mnie do wystawienie tego negatywnego komentarza. Na szczęście udało mi się naprawić u innego fachowca to czego w AUTO-STACH nie zrobili .

Marek Leszek ☆ 1/5
Agnieszka Masalska

Polecam, umówiona wizyta na konkretną godzinę z dnia na dzień (proponowano mi nawet ten sam dzień), profesjonalna i szybka obsługa w 20 minut samochód był gotowy. Części na miejscu. Pani w biurze bardzo sympatyczna😊

Agnieszka Masalska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o AUTO-STACH Haki Tłumiki

Adres

AUTO-STACH Haki Tłumiki znajduje się w Ceramiczna 9, 05-230 Kobyłka, Polska

Telefon

Numer telefonu do AUTO-STACH Haki Tłumiki jest +48 22 781 89 92

Strona internetowa

Strona internetowa AUTO-STACH Haki Tłumiki jest: autostach.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z AUTO-STACH Haki Tłumiki

    Podobne alternatywy w pobliżu AUTO-STACH Haki Tłumiki

    Go up