KUĆMIN GARAGE
📍 Warsztaty blacharsko-lakiernicze w Gliwice
KUĆMIN GARAGE znajduje się w Gliwice (Polska). Kategoria: warsztaty blacharsko-lakiernicze. Ocena: 7.8. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi KUĆMIN GARAGE
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
- Wymagane umówienie wizyty
KUĆMIN GARAGE jest na pozycji 7 z 12 w warsztaty blacharsko-lakiernicze w Gliwice
Opinie klientów
KUĆMIN GARAGE ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 26 opinii w Google
Bardzo polecam, fachowiec z zamiłowania do motoryzacji. Perfekcjonista! Edit: Kolejna wizyta zakończona pomyślnie. Auto przeszło szereg zabiegów. Wymiana tarcz klocków, rozrząd, świece, oleje i filtry. Do tego naprawa blacharska wraz z lakierowaniem. Jestem mega zadowolony i polecam!!!!
polecam z czystym sercem, znają się na robocie i podchodzą do niej z dużym zaangażowaniem. Będę wracać i polecać. Top
Z całego serca polecam Pana Damiana, pojechałem na diagnostykę żeby sprawdzić co się dzieje z autem i dostałem rzetelny raport z uczciwą wyceną. Mechanik z zamiłowania, uczciwy, pracowity i konkretny. Nie owija w bawełnę, można mu zaufać. Autko sprawne, żadnych problemów. Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta w tym warsztacie. Polecam!
Z czystym sumieniem polecam, usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, widać włożone serce i pasję 😊
Polecam z całego serca! Damian świetny mechanik, doradzi i niedrogo zrealizuje naprawę.
Skorzystałem już po raz kolejny i jak zwykle się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Bardzo polecam
Fachowa robota, szybki czas realizacji. Bardzo dobrze położony i dobrany lakier.
Informacje o KUĆMIN GARAGE
Adres
KUĆMIN GARAGE znajduje się w Toruńska 6, 44-100 Gliwice, Polska
Telefon
Numer telefonu do KUĆMIN GARAGE jest +48 690 898 788
Strona internetowa
Strona internetowa KUĆMIN GARAGE jest: instagram.com/kucmingarage
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte