Blacharnia Lakiernia Sabat

📍 Warsztaty blacharsko-lakiernicze w Lublin

Blacharnia Lakiernia Sabat

4.2

Blacharnia Lakiernia Sabat znajduje się w Lublin (Polska). Kategoria: warsztaty blacharsko-lakiernicze. Ocena: 4.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Blacharnia Lakiernia Sabat

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy

Blacharnia Lakiernia Sabat jest na pozycji 21 z 22 w warsztaty blacharsko-lakiernicze w Lublin

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Blacharnia Lakiernia Sabat ma ocenę 4 na 5 oparte na ponad 21 opinii w Google

Maciek W

Od lat naprawiam samochody w Sabacie, zawsze jestem zadowolony. Nawet jak jest coś do poprawy to nigdy nie ma z tym problemu i jest to robione od ręki i w miłej atmosferze. Polecam

Maciek W ☆ 5/5
Aneta K

Bardzo polecam! Naprawa auta została wykonana szybko i solidnie, a cały proces przebiegł bez najmniejszych problemów. Świetny kontakt na każdym etapie – byłam na bieżąco informowana o postępach i kosztach. Profesjonalne podejście, rzetelność i życzliwość sprawiły, że na pewno wrócę w przyszłości. Dziękuję za udaną współpracę!

Aneta K ☆ 5/5
Agata K

Auto niesprawne po stłuczce, ale dzięki zaangażowaniu pracowników, otrzymałam auto zastępcze naprawa rozliczona bezgotówkowo więc nie musiałam martwić się o wszytskie formalności. Mimo obaw, że będę długo czekać na naprawę wszystko zostało załatwione bardzo szybko, znowu mogę cieszyć się jazdą swoim autem. Polecam!

Agata K ☆ 5/5
Ewa

Jestem bardzo zadowolona. Lakierowanie zderzaka przedniego i odtworzenie struktury ramki halogenu po naprawie nie odbiegały wizualnie od nowej części. Kolor dobrany, staranne wykonane, naprawa natychmiastowa, samochód po usłudze umyty i posprzątany.

Ewa ☆ 5/5
Paweł

Kilka lat temu lakierowałem pokrywę silnika w aucie, wszystko wyszło idealnie i na czas. POLECAM

Paweł ☆ 5/5
Marta Gie

Naprawa wykonana bardzo solidnie i bez problemów. Wszystko zrobione terminowo, a kontakt z warsztatem był jasny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

Marta Gie ☆ 5/5
Łukasz Bartoszcze

Szybko przyjęty samochód po kolizji. Auto zastępcze dobrej klasy. Profesjonalna obsługa. Naprawa szkody wykonana na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam! Sprawnie i bezproblemowo.

Łukasz Bartoszcze ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Blacharnia Lakiernia Sabat

Adres

Blacharnia Lakiernia Sabat znajduje się w Budowlana 24, 20-469 Lublin, Polska

Telefon

Numer telefonu do Blacharnia Lakiernia Sabat jest +48 533 300 043

Strona internetowa

Strona internetowa Blacharnia Lakiernia Sabat jest: blacharnialakiernia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00–16:00
Wtorek: 07:00–16:00
Środa: 07:00–16:00
Czwartek: 07:00–16:00
Piątek: 07:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Blacharnia Lakiernia Sabat

    Podobne alternatywy w pobliżu Blacharnia Lakiernia Sabat

    Go up