Moto M5 SP. Z O.O.
📍 Warsztaty motocyklowe w Nowa Ruda
Moto M5 SP. Z O.O. znajduje się w Nowa Ruda (Polska). Kategoria: warsztaty motocyklowe. Ocena: 9.9. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Moto M5 SP. Z O.O.
- Odbiór w sklepie
- Zakupy stacjonarne
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Moto M5 SP. Z O.O. jest na pozycji 1 z 2 w warsztaty motocyklowe w Nowa Ruda
Opinie klientów
Moto M5 SP. Z O.O. ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 351 opinii w Google
Serdecznie polecam. Bardzo miła obsługa, pracownicy widać że wiedzą co robią i dbają o detale aż miło się człowiek czuje gdy jest fachowo obsłużony i wiem że będę tam wracał. Dodam że na poczekalni dla klienta gdzie zostałem zaproszony czekała mnie miła niespodzianka można napić się gorącej kawy lub usiąść spokojnie i w między czas odpocząć i się ogrzać. Polecam przybywajcie hej 😎 👍.
Oddałem do Moto M5 moje felgi do regeneracji. Termin się przedłużył o kilka dni, ale na każdy mój telefon z pytaniem co z felgami, dostałem wyczerpującą odpowiedź co się z nimi dzieje. Końcowy efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, felgi są sztos. Super efekt, czarny środek i czarne odważniki których w ogóle nie widać. Jestem mega zadowolony i jeżeli będę następnym razem potrzebował regeneracji felg to idę jak w dym do Moto M5. Polecam z czystym sumieniem !!!
Polecam serdecznie Stan idealny wsystko jak na zdjęciach i w opisie Koła przyszły bardzo dobrze zapakowane jak i szybka dostawa Same zamówienie też poszło szybko, za co dziękuję dla Pani Marty:)
Polecam! Jakość usług na najwyższym poziomie, obsługa bardzo się stara i w dodatku jest bardzo miła. Miłym zaskoczeniem było dla mnie że na opony został nałożony nabłyszczacz, dzięki czemu koła prezentuje się pięknie a nie jak w innych warsztatach zostawiają brudne i wysmarowane z każdej strony uszczelniaczem, napewno tutaj wrócę 🙂
Zdecydowanie polecam Moto M5 w Słupcu Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i bardzo dobre podejście do klienta. Pracownicy znają się na swojej pracy i potrafią pomóc w doborze odpowiednich części oraz akcesoriów. Zakupy przebiegły sprawnie, a zamówione produkty były dostępne w atrakcyjnych cenach. Duży wybór asortymentu oraz miła atmosfera sprawiają, że chętnie wrócę tam ponownie. Świetne miejsce dla każdego miłośnika motoryzacji ☺️
Świetnie! Oto zoptymalizowana opinia, idealna do zamieszczenia w Google: ⭐⭐⭐⭐⭐ Pełen profesjonalizm! Byłem dziś w MOTO M5 po dwie opony z montażem i jestem bardzo zadowolony. Montaż wykonany szybko i dokładnie, wszystko bez żadnych problemów. Ceny bardzo przystępne, a obsługa — na najwyższym poziomie. Fachowo, uprzejmie i z podejściem do klienta. Zdecydowanie polecam ten serwis każdemu, kto szuka uczciwego i rzetelnego miejsca. Na pewno wrócę!
Wymieniałam opony z letnich na zimowe. Musiałam dokupić dwie opony, ale były w świetnym stanie, z pełnym bieżnikiem, więc jestem bardzo zadowolona. Obsługa była naprawdę miła, ceny też przystępne. Polecam!
Informacje o Moto M5 SP. Z O.O.
Adres
Moto M5 SP. Z O.O. znajduje się w Bożkowska 1, 57-402 Nowa Ruda, Polska
Telefon
Numer telefonu do Moto M5 SP. Z O.O. jest +48 698 668 888
Strona internetowa
Strona internetowa Moto M5 SP. Z O.O. jest: motom5.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte