Aku-moto-sklep. PHU
📍 Warsztaty motocyklowe w Radom
Aku-moto-sklep. PHU znajduje się w Radom (Polska). Kategoria: warsztaty motocyklowe. Ocena: 5.8. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Aku-moto-sklep. PHU
- Szybkie zakupy
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Aku-moto-sklep. PHU jest na pozycji 26 z 35 w warsztaty motocyklowe w Radom
Opinie klientów
Aku-moto-sklep. PHU ma ocenę 3.7 na 5 oparte na ponad 191 opinii w Google
Nie Polecam! Nie miła obsługa to po pierwsze po drugie pani poleca akumulatory gigawatt zapewnia że są doskonale i nie zawodne a to zwykły kond0n akumulator po 2 latach jest do wyrzucenia. Niby na podzespołach boscha to nawet koło boscha nie stało. Polecam pojechać na Gajową tam jest super obsługa nie to co tu zwykłe dziad0stw0. Dodam jeszcze że akumulator kupowałem w 2023 roku a teraz dojrzałem że jego rok produkcji to 2020. Kolejna machloja kobitki sprzedającej. Akumulator 2,5 roku padł jak pet. Aj przepraszam z tego co wynika z etykiety tego gigawatta to ma już prawie 6 lat.
Niemiła obsługa. Zamiast normalnie porozmawiać to właściciel od razu wyskakuje "z mordą" i wylewa swoje żale. Po oddaniu akumulatora na gwarancję nie odesłali go do producenta tak jak obiecywali tylko sprawdzili samemu i uznali że jest dobry. Czekałem na akumulator 2 tygodnie mimo że byłby do odebrania już po jednym dniu. Oczywiście winne wszystko inne (źle użytkuję, złą ładowarką ładuję, złym miernikiem mierzę) a nie sam akumulator. Nie polecam
STANOWCZO NIE POLECAM Fatalna ch..ska obsługa, mająca w nosie klienta. Wielokrotnie podejmowana interwencja holowania spod punktu, niesprawnego auta ( które jakby nie było dotarło do ów punktu samo ) Ale to właścicieli nie interesuje " jest po 17:00 , my zamykamy , proszę opuscic teren sklepu " I w d.. mają, co klient zrobi z autem które przestało być sprawne po ich usłudze. Sam towar wielokrotnie zleżały , o gwarancji zapomnij, zawsze jest to wina użytkownika, nawet nie podejmują rozmowy.
Mam kartę Gwarancja od akumulatora tylko cztery pięć dni ja kupiłam w ogóle nie działa akumulator ustaliłem z komputerem też nie działa i zadzwoniłem tę firmę i powiedziała mi niestety nie zrobimy zwrot bo to jest używany ale ja mam karta i tam pisany jest do 30 dni można zrobić zwrot.Obsługa nie polecam
Omijać szerokim łukiem !!!!!! Zakup akumulatora w grudniu 23 roku, użytkowany do września bez problemów, aż nagle po kilku dniowym postoju akumulator rozładowany do zera! Auto odpaliłem pojechałem do Pani aby sprawdziła ładowanie auta (myślałem że w tym jest problem) Pani stwierdziła że ładowanie auta jest poprawne a pobór prądu na wyłączonym silniku i zamkniętym samochodzie w normie. Pani przyjęła akumulator na gwarancję dała zastępczy, na akumulatorze zastępczym auto było użytkowane przez 3 tyg i zrobiło ze 100 km przez ten czas więc więcej stało jak jeździło i problemu z odpalaniem nie było. Mój akumulator wrócił z gwarancji z notatka "po naładowaniu akumulator jest sprawy" więc wkładam do samochodu i kto by się spodziewał problem powraca. Zawiozłem akumulator drugi raz na gwarancję i Pani była bardzo opryskliwa wręcz krzyczała na mnie że źle użytkuje akumulator i że jak auto stoi np 3 dni to powinienem odłączyć klemę 😂. Większej bzdury nie słyszałem 🤣. Po czym Pani zaczyna twierdzić że auto pobiera prąd więc tłumaczę po raz kolejny że to oni to sprawdzali i nie było niepokojących znaków. Poprosiłem wiec Panią żeby wytłumaczyła mi (skoro mój akumulator jest sprawny) czemu nie działo sie tak na akumulatorze zastępczym na co usłyszałem odpowiedź że pewnie jeździłem samochodem to się ładował. 😂 istny cyrk nie polecam. Odradzam !!!! Omijać ten "sklep" szerokim łukiem.
Kupiłem akumulator oczywiście polecany z firmy Motrex z Grójca na 24 miesięcznej gwarancji. Padł po roku użytkowania i nadaje się do śmieci, pani w sklepie przyjęła z wielką łaską i wysłała na gwarancji po 2 tygodniach wrócił dalej śmieć który nie działa. Gwarancja w tym pożal się Boże sklepie tylko na papierze jak widać. Obsługa pyskata i niemiła tragedia. NIE POLECAM!!! W PONIEDZIAŁEK WYBIRRAM SIĘ DO RZECZNIKA OBRONYNY PRAW KONSUMENTA GWARANCJA TO GWARANCJA MA DZIAŁAĆ 24 MIESIĄCE !!!
Robią to czego się podjęli za rozsądne pieniącze i w dobrym czasie.
Informacje o Aku-moto-sklep. PHU
Adres
Aku-moto-sklep. PHU znajduje się w Ludwika Waryńskiego 23, 26-600 Radom, Polska
Telefon
Numer telefonu do Aku-moto-sklep. PHU jest +48 48 362 56 50
Strona internetowa
Strona internetowa Aku-moto-sklep. PHU jest: e-instalacje.pl/firma/aku-moto-sklep-phu-398357.html
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:30–17:00
Wtorek: 08:30–17:00
Środa: 08:30–17:00
Czwartek: 08:30–17:00
Piątek: 08:30–17:00
Sobota: 08:30–13:30
Niedziela: Zamknięte