MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM

📍 Warsztaty motocyklowe w Radom

MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM

6.6

MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM znajduje się w Radom (Polska). Kategoria: warsztaty motocyklowe. Ocena: 6.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM jest na pozycji 55 z 113 w warsztaty motocyklowe w Radom

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM ma ocenę 4.3 na 5 oparte na ponad 100 opinii w Google

Aneta Wrochna

Bardzo nie polecam tego warsztatu! Zwodzą człowieka i kasują kupę za naprawę po której samochod za jakiś czas znów jest nie do użytkowania. Panowie wykorzystali fakt że mój tata jest starszą osobą i ma nie typowy samochód którego naprawy nie każdy chce się podjąć. Najpierw rodzice czekali miesiąc na termin u tego Pana, potem kolejny miesiąc samochód stał przed warsztatem czekając na naprawę po czym skasowali 4tys i po pół roku ten sam problem samochód nie nadaje się do użytkowania.. już nie wspominając że w międzyczasie dodzwonić się i zapytać kiedy samochód będzie gotowy graniczyło z cudem. Oczywiście za naprawę na tak wielką kwotę nawet nie dostaliśmy paragonu lub faktury.

Aneta Wrochna ☆ 1/5
Miłosz Hejka

Niestety nie mogę powiedzieć dobrego zdania. W mojej opinii naprawy w tym warsztacie odbywają się na zasadzie prób i błędów. Jeśli sprawa jest prosta to załatwia ja szybko info ręki, jeśli coś bardziej skomplikowanego trzeba się liczyć z bardzo długim czasem, ogromnymi kosztami i na koniec niestety okaże się, ze Wasze auto i tak anie jest naprawione. Na własnej skórze tego doświadczyłem i nie polecam. Zreszta wystarczy zobaczyć jak często przez ten warsztat przewijają się te same auta i jak miesiącami zalegają na placu. Jeśli nie chcecie stracić pieniędzy, nie jedzcie tam na naprawę.

Miłosz Hejka ☆ 1/5
Jacek Bałamut

Przyjechałem z zerwaną linką od sprzęgła Peugeot 206 2.0 GTi, powiedziałem że do gti sa inne części niż do zwykłych 206-tek, rzekomo nie mogli dopasować żadnej linki, gdzieś wyczytałem w necie że ktoś zamontował sobie linkę i sam ją wyregulował. więc powiedziałem żeby oni też taką założyli, skoro żadna im nie pasuje, TO BYŁ BŁĄD bo ją źle wyregulowali, i po kilku redukcjach, dojechałem tylko do warszawy 100km i już nie można było wrzucić żadnego biegu, oddałem auto do ASO i w tej samej cenie zamontowali mi oryginalną linkę i przejechałem juz 20 tyś. km na niej. Kontakt telefoniczny to porażka, bajko pisarze, NIE POLECAM! Miałem im oddać tą linkę, i zażądać zwrotu pieniędzy, ale nie chcę mieć nic wspólnego z tym warsztatem, nigdy więcej!

Jacek Bałamut ☆ 1/5
Ernest.

Totalna wtopa. Usterka źle zdiagnozowana. Koszt 500 pln i nic się nie zmieniło. W ramach reklamacji właściciel zaproponował zniżkę na dalsze poszukiwania uszkodzonego łożyska w kole. Serwis oponiarski przy ul.Wernera zdiagnozował uszkodzenie w 5 min. Koszt 185 +148. Oceńcie Sami czy warto odwiedzać pana Patryka. Obecnie czekam na opinię rzeczoznawcy czy była na Brackiej wykonana usługa czy po prostu wystawili fakturę do zapłaty.

Ernest. ☆ 1/5
Angelika S.

Nie polecam. Wykorzystują niewiedzę klientów. Gdy pojechaliśmy do innego mechanika, oświadczył nam on, że części, które tutaj rzekomo miały być wymienione, wymienione nie zostały. Do tego błędna diagnoza. Nie polecam również ze względu na długi czas oczekiwania na to, aby móc tym panom samochód ostawić. A ile on tam będzie stał, zanim oni wgl wezmą się za samą diagnozę, nie wspominając o naprawie, to Bóg jeden może wiedzieć, choć i tego nie jestem pewna. Dodam, że faktury nie wystawiają, być może na prośbę klienta. A to ich obowiązek. Nikt nie powinien się prosić o fakturę.

Angelika S. ☆ 1/5
Rob Kra

Warsztat w porządku zdiagnozowali usterkę naprawili. Ceny przystępne.Mogliby tylko używać osłon na kierownicę i fotele nie wspomnę o nadwoziu wymazanym smarem nawet tam gdzie teoretycznie nic nie robili np. dach.

Rob Kra ☆ 3/5
Łukasz

Warsztat polecony przez innego mechanika. Do wykręcenia urwany żarnik świecy żarówej. Usunięcie uszkodzonego żarnika zajęło godzinę. Pełen profesjonalizm usługi. Bardzo miła obsługa. Dodatkowo wykręcono pozostałe świece i przesmarowano smarem ceramicznm o czym zapomniał inny warsztat wymieniający świece. Polecam wszystkim !!!

Łukasz ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM

Adres

MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM znajduje się w Bracka 5A, 26-600 Radom, Polska

Telefon

Numer telefonu do MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM jest +48 602 691 555

Strona internetowa

Strona internetowa MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM jest: auto-centrum.supermechanik.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM

    Podobne alternatywy w pobliżu MECHANIK SAMOCHODOWY KNIEĆ AUTO-CENTRUM

    Go up