BB SERVICE Naprawa motocykli
📍 Warsztaty motocyklowe w Radomsko
BB SERVICE Naprawa motocykli znajduje się w Radomsko (Polska). Kategoria: warsztaty motocyklowe. Ocena: 9.1. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi BB SERVICE Naprawa motocykli
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
BB SERVICE Naprawa motocykli jest na pozycji 1 z 1 w warsztaty motocyklowe w Radomsko
Opinie klientów
BB SERVICE Naprawa motocykli ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 56 opinii w Google
NIE Polecam z całego serca.!!! Chyba że najgorszemu wrogowi. Dlugo by pisać... Z gorszym serwisem i wymówkami Kuby właściciela w życiu się nie spotkałem. Najgorszy serwis z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Nie chcę tej farsy opisywać ale jak będzie trzeba to zrobię i udokumentuje.
Oddałem motocykl na serwis jako kompletny laik i poprosiłem żeby posprawdzali i wymienili co trzeba. Tak też się stało i nie naciągneli mnie na nie wiadomo jakie koszta. Ciężko się umówić, ale to chyba dobrze świadczy o serwisie skoro są kolejki. Polecam.
Solidny warsztat. Wlasiciel okazal sie niesamowicie pomocny. Motor nam sie rozkraczyl w trakcie 2-tygodniowej objazdowce po Polsce niedaleko 25km od Radomska. Ja totalny laik i moj chlopak nie mowiacy slowa po polsku- wybuchowa mieszanka. Wlasciciel warsztatu osobiscie przyjechal po motor i jak najszybciej mogl naprawil kilka rzeczy, ktore uniemozliwialy nam jazde. Bardzo uczciwy, rzetelny i pomocny czlowiek. Na koniec odstawil do nas motor i kazal dzwonic gdyby cos bylo nie tak na trasie. Na szczescie bylismy w stanie zrealizowac ostatni etap naszej wycieczki bez dodatkowych przygod. Jestesmy niezmiernie wdzieczni za pomoc i troske.
Namiar dostałem od kolegi z grupy VTX, kolejny sezon już serwisuje swojego Vtxa u Pana Jakuba i polecam z całego serca ten serwis. Duży profesjonalizm w wykonywaniu prac, świetne podejście do klienta. Uczciwość, rzetelność i zaangażowanie w swoją pracę. Ja już znalazłem " swój " serwis motocyklowy, polecam i Wam. LWG
Dzięki Kubie nasza wyprawa na Chorwację nie zakończyła się już pierwszego dnia. Roczne Metzelery wypięły się szczęśliwie koło Radomska. Jeden telefon i choć spieszył się na ślub kolegi to nie odmówił pomocy. Migiem ściągnął nas z gierkówki, fachowo i błyskawicznie wymienił obie opony ściągniete z własnego sprzęta bo niestety sobota a nowych nie było. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy w 100% !
Może i dobry serwis ale nie dla mnie. Miałem do wymiany opony, koła zdjęte z motocykla, wyczyszczone.. ale w sumie to mało ważne. Sytuacja wyglądała tak podjeżdżam, pan chyba właściciel akurat był przy bramie, mówię dzień dobry, chciałem wymienić opony.. a on na to "nie mamy czasu na takie rzeczy" odwrócił się i poszedł, zero jakiego kolwiek zainteresowania. Ok była 8:30 rano ale otwarte macie od 8 więc był już chyba czas na wypicie kawki..
Ci ludzie naprawdę wiedzą co robią. Mój motor miał: jak mówili specjaliści "uszkodzony układ wtryskowy" i czekała mnie tylko wymiana ( bardzo drogiego układu). Pan Jakub po 40 minutach znalazł i wyeliminował usterkę za 1/10 ceny. Świetni ludzie, kontakt na poziomie, ogólnie bardzo pozytywnie. Polecam !
Informacje o BB SERVICE Naprawa motocykli
Adres
BB SERVICE Naprawa motocykli znajduje się w Kukuczki 46, 97-500 Radomsko, Polska
Telefon
Numer telefonu do BB SERVICE Naprawa motocykli jest +48 513 024 487
Strona internetowa
Strona internetowa BB SERVICE Naprawa motocykli jest: bb-service.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte