Serwis Motocyklowy Tyson

📍 Warsztaty motocyklowe w Zambrów

Serwis Motocyklowy Tyson

1.6

Serwis Motocyklowy Tyson znajduje się w Zambrów (Polska). Kategoria: warsztaty motocyklowe. Ocena: 1.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Serwis Motocyklowy Tyson

Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy

Serwis Motocyklowy Tyson jest na pozycji 3 z 3 w warsztaty motocyklowe w Zambrów

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Serwis Motocyklowy Tyson ma ocenę 1 na 5 oparte na ponad 4 opinii w Google

Jakub Dabrowski

Popaprancy trzymali mi skuter trzy miesiące za to że się upominałem zrobili tak że skuter się zatarł a była do naprawy regulacja gaźnika przestrzegam przed nimi

Jakub Dabrowski ☆ 1/5
Pr0Ski 1337

nie polece nikomu tego warsztatu ogromne opoznienia w wykonywanej usludze. zero profesjonalizmu i jakiejkolwiek wiedzy omijac szerokim łukiem!!!

Pr0Ski 1337 ☆ 1/5
Gasiur 7331

Nie polecam

Gasiur 7331 ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Serwis Motocyklowy Tyson

Adres

Serwis Motocyklowy Tyson znajduje się w Polowa 29, 18-300 Zambrów, Polska

Skontaktuj się z Serwis Motocyklowy Tyson

    Podobne alternatywy w pobliżu Serwis Motocyklowy Tyson

    Go up