Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe

📍 Warsztaty samochodowe w Bydgoszcz

9.6

Specpart Akumulatory w Bydgoszczy to miejsce, gdzie profesjonalizm i dbałość o klienta stanowią priorytet. Zapewniają kompleksową obsługę – od fachowej diagnozy po montaż i testowanie nowych akumulatorów, często wykraczając poza standardowe usługi. Sprzedawcy, wyróżniający się kompetencją i uprzejmością, pomagają dobrać optymalne rozwiązania, uwzględniając zarówno parametry techniczne, jak i indywidualne potrzeby.

Sklep cieszy się zaufaniem dzięki solidnym produktom – akumulatorom o wysokiej trwałości i parametrach przekraczającym oczekiwania. Dodatkowym atutem jest elastyczność i chęć wsparcia, nawet w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji. Idealne miejsce dla tych, którzy szukają nie tylko jakości, ale i pewności wykonania.

Cechy i usługi Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe

Dostępne opcje
  • Odbiór w sklepie
  • Zakupy stacjonarne
Udogodnienia
  • Toaleta unisex
  • Wi-Fi
Klienci
  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
Planowanie
  • Szybkie zakupy
Recykling
  • Baterie
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC
Parking
  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy

Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe jest na pozycji 2 z 159 w warsztaty samochodowe w Bydgoszcz

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 461 opinii w Google

mariusz pietrzak

Wspaniałe podejście do klienta oferta cenowa bardzo dobra polecam gorąco

mariusz pietrzak ☆ 5/5
Darek

To mój drugi zakup w SPECPART. Pierwszy to były kable rozruchowe. Naprawdę porządne, nie jak marketowe. Dwa razy zdały egzamin. Obecny zakup to akumulator GROM 50 Ah. Słyszałem o nich pozytywne opinie i mam nadzieję, że tak będzie. Pan, który mnie obsługiwał bardzo miły i pomocny. Sam dokonał demontażu i montażu nowego akumulatora. Sprawdził napięcie ładowania, a przy okazji zauważył usterkę. Polecam. Firma solidna.

Darek ☆ 5/5
Krzysztof Sikorski

Sklep polecany przez kolegę. Na miejscu szybka, fachowa obsługa. Przedstawiono mi różne modele akumulatorów do mojego samochodu, po czym wybraliśmy najbardziej optymalny stosunek ceny do jakości. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura sprzedawcy Damiana. Na pewno będę polecał 👍

Krzysztof Sikorski ☆ 5/5
Radosław Korbal

Bardzo pomocny sprzedawca, pomógł zdiagnozować usterkę układu ładowania i chociaż ostatecznie nie kupiłem nic w sklepie (planowałem wymienić akumulator), to Pan nie wziął ode mnie żadnych pieniędzy. Serdecznie polecam.

Radosław Korbal ☆ 5/5
Bartosz Pstrągowski

Profesjonalista sprzedaży i doradztwie. Przede wszystkim po prostu świetny człowiek! Przyjechałem z padniętym akumulatorem dosłownie w godzinie zamknięcia z prośbą o pomoc! Wyjechałem z wymienionym przez Pana akumulatorem! Polecam 100% !!!!/

Bartosz Pstrągowski ☆ 5/5
Krzysztof Golec

Specpart Akumulatory, ul. Szafirowa, Nowy Fordon. W tej branży zapracowanie na ocenę "5" do karkołomna sztuka. My uważamy, że kilka czynników wpływa na tak wysoką ocenę pana Damiana i sprzedawanych tu akumulatorów: rzetelność, profesjonalizm, empatia, jak również sprzedaż baterii dobrych marek w dobrym punkcie Fordonu (a cena też nie jest brana z kosmosu). W naszym przypadku pan dobrał najlepszy akumulator do naszego auta, do tego z 3- letnią gwarancją. Co więcej, sprawdził napięcie ładowania alternatora (usługa bezpłatna), a temat akumulatorów i zasilania samochodów zna także od strony teoretycznej,. Zadowoleni z zakupu... oczywiście polecamy ten sklep!

Krzysztof Golec ☆ 5/5
Ewelina Zapała

Wszystko sprawnie i szybko. Obsługa na wysokim poziomie Pan doradził, wymiana w cenie. Ogromnie polecam!!

Ewelina Zapała ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe

Adres

Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe znajduje się w Szafirowa 14, 85-790 Bydgoszcz, Polska

Telefon

Numer telefonu do Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe jest +48 532 565 156

Strona internetowa

Strona internetowa Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe jest: akumulatoryspecpart.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe

    Podobne alternatywy w pobliżu Akumulatory Specpart - Pogotowie Akumulatorowe

    Go up