Nucek Auto-Części (Warsztat)

📍 Warsztaty samochodowe w Bytom

Nucek Auto-Części (Warsztat)

6.4

Warsztat w Bytomie oferuje usługi mechaniczne, jednak doświadczenia klientów są mieszane. Koszt usług może być znaczny, a terminowość czasami pozostawia wiele do życzenia. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonanych napraw, która nie zawsze spełnia oczekiwania.

Obsługa klienta może być niejednoznaczna, z uwagami na brak komunikacji i nieprzyjazne podejście. Przed skorzystaniem z usług warto rozważyć opinie innych klientów i dokładnie omówić szczegóły z pracownikami.

Cechy i usługi Nucek Auto-Części (Warsztat)

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Nucek Auto-Części (Warsztat) jest na pozycji 66 z 117 w warsztaty samochodowe w Bytom

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Nucek Auto-Części (Warsztat) ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 84 opinii w Google

Arek Bern

Nie polecam. Zlecona została wymiana sprzęgła. Koszt był ogromny w porównaniu z innymi zakładami, ale zależało mi na czasie - żeby naprawa była wykonana w trakcie mojego tygodniowego urlopu. Panowie przystąpili do pracy dopiero gdy po powrocie zadzwoniłem z pytaniem, czy mogę odebrać samochód. Po naprawie okazało się, że źle zostały złożone półosie i są wycieki. W tym czasie warsztat był nieczynny że względu na przerwę urlopową. Dzwoniłem kilka razy bez skutku. Wysłałem SMS z prośbą o pilny kontakt po urlopie.. oczywiście zero kontaktu, telefonu nie odbierają. Jednym słowem dużo pieniędzy za nic.

Arek Bern ☆ 1/5
Artur Kowalski

Nie polecam zleciłem regenerację zacisku przedniego koła przed sprzedażą samochodu kiedy parę dni później sprzedawałem samochód kupujący chciał podjechać na stację i co się okazało że regenerowany zacisk dalej nie działał poprawnie a usługa tania nie była nie polecam i omijać zdaleka ! I to nie koniec podjechałem z reklamacją i powiedziałem w czym jest rzecz to pan mechanik bardzo przemondrzaly wzia zeszyt i szukał do mnie wolnego terminu tak z łaską ale już się tam nie zjawiłem żałuję że nie rozmawiałem z szefem bo żądał bym tych 450 zł spowrotem

Artur Kowalski ☆ 1/5
retro binladen

pan w okularach strasznie opryskliwy i te jego bez celu docinki ktore tylko pokazuja co za ludzie tam pracuja.... nigdy wiecej... w trakcie roboty potrafia zadzwonic i powiedziec ze naprawa wyjdzie 3 razy wiecej niz zakladano.... 3 razy doradzali i sie okazalo ze blednie nigdy wiecej tam nie przyjade, wzreszta ostatnie opinie same pokazuja... moglbym wiecej napisac co z nimi za historie mialem ale brakloby miejsca na napisanie tej powiesci ....

retro binladen ☆ 1/5
Ba.k Kk

Mój samochód Fiat jest serwisowany w tym warsztacie i za każdym razem wszystko jest idealnie. Od zepsutych drzwi po klamkę, oleje filtry, chłodnice 😉Polecam

Ba.k Kk ☆ 5/5
Sebastian Kuźnik (Laravandrel)

Pamiętam że trafiłem do Nucka z przypadku dawno temu (potrzebowałem na szybko naprawić samochód i znalazłem namiar na googlu) i szczerze nie żałuję 😀 Panowie zawsze podchodzą do tematu na najwyższym poziomie, dokładnie i ciekawie opiszą usterkę oraz możliwości. Nie robią "samowolki" a ceny mają naprawdę przystępne. Wczoraj zdechła mi pompa wody w C-Maxie, słaba sytuacja bo potrzebuję samochodu na sobotę... No i dziś już samochód naprawiony i odebrany za co składam wielkie podziękowania! Taka rada dla osób narzekających na osobę odbierającą telefon - Ci ludzie są w pracy, mają dużo roboty. Sam pracuję z ludźmi i również cenię sobie prostą i szybką konkretną rozmowę bez zbędnych elaboratów. Zwłaszcza gdy telefon dzwoni co 5 minut. Polecam i pozdrawiam Nucków 😀

Sebastian Kuźnik (Laravandrel) ☆ 5/5
Adam P

Nie Polecam!! Wstawiłem tam auto bo był to warsztat najbliżej mnie i miał dobre opinie. A zaczęło od tego że coś bardzo głośno trzasnęło w okolicach koła. Podejrzewałem łożysko koła i o tym poinformowałem pana mechanika.Ale niestety po 5dniach stania auta i 2ponagleniach pan mechanik wreszcie "zajrzał" do mojego leciwego roboczego auta (VW polo 1997). Po czym stwierdził że wszystkie są takie same i halasuja podobnie oraz można używać dalej. Po odebraniu auta i ujechaniu ok 800m tak mocno trzasnęło że sam się wystraszyłem i zawiozłem auto do innego warsztatu(niestety dużo dalej) oto foto po ściągnięciu koła. Podejrzewam że w Nucek auto nawet nie ściągnięto koła żeby zajrzec do lozyska.

Adam P ☆ 1/5
przemek droho

Chciałem umówić się na wizytę żeby naprawić pas bezpieczeństwa I pracownik powiedział że jedyny wolny termin jest w czwartek , odpowiedziałem że nie mogę w ten dzień I pracownik na to odpowiedział " to specjalnie teraz przesunę wszytkich klientów żeby naprawić twój pas " Potakrował mnie jak jakiegoś śmiecia a nie klienta

przemek droho ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Nucek Auto-Części (Warsztat)

Adres

Nucek Auto-Części (Warsztat) znajduje się w Wrocławska 39, 41-902 Bytom, Polska

Telefon

Numer telefonu do Nucek Auto-Części (Warsztat) jest +48 502 634 294

Strona internetowa

Strona internetowa Nucek Auto-Części (Warsztat) jest: web.facebook.com/Nucek-Auto-Cz%C4%99%C5%9Bci-1774771446175992

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Nucek Auto-Części (Warsztat)

    Podobne alternatywy w pobliżu Nucek Auto-Części (Warsztat)

    Go up