4x4 Warsztat

📍 Warsztaty samochodowe w Elbląg

4x4 Warsztat

6.5

4x4 Warsztat w Elblągu to profesjonalne miejsce, gdzie kwalifikowani mechanicy podejmują się napraw i konserwacji pojazdów z dbałością o szczegóły. Obsługa charakteryzuje się przejrzystością i uczciwością, co przejawia się w jasnym wyjaśnianiu diagnoz i opcji naprawy – nawet w przypadku skomplikowanych przypadków. Warsztat wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia, umożliwiające obsługę samochodów różnych marek.

Kluczowym atutem jest elastyczność i sprawność – nawet w nagłych sytuacjach, takich jak awarie przed zamknięciem, zapewnia się szybką i skuteczną pomoc. Usługi wykonywane są solidnie, z uwzględnieniem optymalnego stosunku jakości do ceny. Dla klientów poszukujących rzetelnego partnera w zakresie serwisu samochodowego, 4x4 Warsztat stanowi godną polecenia opcję.

Cechy i usługi 4x4 Warsztat

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe

4x4 Warsztat jest na pozycji 64 z 110 w warsztaty samochodowe w Elbląg

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

4x4 Warsztat ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 41 opinii w Google

Bartosz Głowacki

Wszystko szczegółowo opisane przedstawione super warsztat polecam z całego serca przemiła obsługa Pana Leszka

Bartosz Głowacki ☆ 5/5
Maksim Milach

Bardzo dobry mistrz, podobał mi się jego podejście: nie robi nic bez pytania. Wyjaśnił mi wszystkie opcje naprawy mojego samochodu, choć nie znam polskiego idealnie, to bardzo jasno, kilka razy, spokojnie wszystko wytłumaczył i dał doskonałe rady. Ponieważ naprawę będę kontynuować w innym miejscu na radę mistrza, nie wziął ode mnie żadnej opłaty za swoje usługi i swój czas. Bardzo uczciwe i profesjonalne podejście. Dziękuję!

Maksim Milach ☆ 5/5
Rem K

Szybko i dobrze. Miałem poważny problem z hamulcem, ok. godziny do zamknięcia warsztatu a człowiek mi pomógł. Naprawił co trzeba i szczęśliwie dojechałem do domu. Wiec dziękuje.

Rem K ☆ 5/5
Marcin Janicki

Mocno się zastanawiam czy pisać te opinię, bo zamiast czekać miesiąc na wolny termin będę musiał czekać dwa miesiące 🙂 ale prawda jest taka, że nie oddam samochodu do innego mechanika. Polecam.

Marcin Janicki ☆ 5/5
Urszula Tomczak

Polecam! Samochód naprawiony w kilka godzin, inny mechanik próbował i mu się nie udało. Warto skorzystać z usług Pana Gierszewskiego- dobra cena i super jakość. Obsługa też świetna.

Urszula Tomczak ☆ 5/5
Krzysztof Wilczyński

Świetny warsztat samochodowy. Wspaniała i fachowa obsługa. Wszystko sprawnie i na temat. Posiadają bardzo dobrze wyposażony warsztat w narzędzia specjalistyczne do obsługi samochodów wszystkich marek. Nie tylko można tam naprawić samochód ale również zmienić koła na sezon kolejny. Także polecam!

Krzysztof Wilczyński ☆ 5/5
Robert Bieńkowski

Może nie najtaniej, ale też nie zabójczo drogo. Za to zawsze solidnie i rzetelnie. Jeżeli czegoś nie może zrobić to zawsze poleci kogoś kto się daną sprawą zajmuje.

Robert Bieńkowski ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o 4x4 Warsztat

Adres

4x4 Warsztat znajduje się w Warszawska 72, 82-300 Elbląg, Polska

Telefon

Numer telefonu do 4x4 Warsztat jest +48 697 384 367

Strona internetowa

Strona internetowa 4x4 Warsztat jest: 4x4warsztat.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z 4x4 Warsztat

    Podobne alternatywy w pobliżu 4x4 Warsztat

    Go up