Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel

📍 Warsztaty samochodowe w Gdynia

9.1

Warsztat samochodowy Procar Roman Pytel w Gdyni to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferuje szeroki zakres usług – od drobnych napraw po kompleksowe serwisowanie pojazdów, zawsze z dbałością o szczegóły i terminowość. Właściciel, znany z doświadczenia i pasji do motoryzacji, zapewnia fachowe doradztwo oraz transparentną komunikację.

Atmosfera w warsztacie jest przyjazna, a ceny konkurencyjne, co sprawia, że klienci chętnie wracają. Szybkość realizacji zleceń oraz wysoka jakość wykonanych prac to cechy, które wyróżniają ten zakład na tle innych. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają rzetelnej obsługi i zaufanego specjalisty.

Cechy i usługi Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel

Ułatwienia dostępu
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Udogodnienia
  • Toaleta unisex
Klienci
  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel jest na pozycji 2 z 86 w warsztaty samochodowe w Gdynia

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 251 opinii w Google

Szymon Zagaja

Pan Roman jest naprawdę genialnym mechanikiem jak i człowiekiem samym w sobie. Zawsze jestem pełen podziwu, że pomimo cholernie ciężkiej fizycznie, wielogodzinnej pracy, presji, odpowiedzialności, podchodzi do tego od serca i nie brakuje mu uśmiechu na twarzy oraz bijącej serdeczności. Polecam każdemu kto chce oddać swoje auto w ręce kogoś kto jest rzetelny, konkretny i bardzo doświadczony. Sam choć jestem bardzo nieufny do ludzi, tak właśnie tutaj z uśmiechem i ogromnym zaufaniem oddaję swoje auto niezależnie od powagi usterki. Wielu moich klientów także przybywa z polecenia na serwis do Romana i bardzo raduje mnie ich ogromne zadowolenie. Niesamowity człowiek 🫶🏻

Szymon Zagaja ☆ 5/5
Anna Roda

Z całego serca polecam warsztat PROCAR Roman Pytel. Po stłuczce samochodowej moje auto straciło lusterko i byłam w trudnej sytuacji. Pan Roman pomógł mi natychmiast – jeszcze tego samego dnia przymocował lusterko tak, abym mogła bezpiecznie wrócić do domu. Już następnego dnia miał zamówione nowe lusterko, a kolejnego dnia zostało ono sprawnie zamontowane. Kontakt telefoniczny był rewelacyjny, wszystko przebiegało szybko i bardzo profesjonalnie. Dodatkowo zostawiłam samochód na lakierowanie. Pan Roman poprawił to, co w innym warsztacie zostało wykonane bardzo nieprofesjonalnie – teraz samochód wygląda świetnie. Bardzo konkurencyjne ceny, przyjazna atmosfera i właściciel, który naprawdę dba o klienta. Zdecydowanie polecam!

Anna Roda ☆ 5/5
Karolina Hałaburdo

Pan Roman opiekuje się moja Hondą od dnia zakupu i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Wszystko naprawione, na bieżąco też informuje mnie na co warto zwrócić uwagę za jakiś czas itd. Polecam 🙂

Karolina Hałaburdo ☆ 5/5
Marcin Rolecki

Na 100 % polecam ten warsztat pełna profeska i obsługa klienta na najlepszym standardzie. Po wymianie przednich opon polecam

Marcin Rolecki ☆ 5/5
Wiktoria Ochab

Z całego serca polecam to miejsce każdemu, kto naprawdę troszczy się o swój samochód. Widać, że mamy tu do czynienia ze specjalistą z ogromną wiedzą i przede wszystkim pasją. Przesympatyczna obsługa, na najwyższym poziomie. Można liczyć nie tylko na fachowe doradztwo w każdym zakresie, ale też na indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Wszystko odbywa się sprawnie, rzetelnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Z pewnością wrócę tu na kolejny serwis i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka miejsca, gdzie samochód będzie w naprawdę dobrych rękach 🙂

Wiktoria Ochab ☆ 5/5
Tomasz Maryszczuk

Od wielu lat korzystam z usług tego warsztatu. Profesjonalizm i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.

Tomasz Maryszczuk ☆ 5/5
Marian Górny

Bardzo dobry warsztat, szybka naprawa w kilka godzin i przystępne ceny. Naprawdę godny POLECENIA.

Marian Górny ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel

Adres

Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel znajduje się w Pontonowa 18, 81-001 Gdynia, Polska

Telefon

Numer telefonu do Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel jest +48 509 601 381

Strona internetowa

Strona internetowa Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel jest: procarpytel.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel

    Podobne alternatywy w pobliżu Mechanika pojazdowa Procar Roman Pytel

    Go up