Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.

📍 Warsztaty samochodowe w Gliwice

3.6

Warsztat w Gliwicach oferuje naprawy samochodowe, jednak jakość wykonanych usług oraz profesjonalizm personelu pozostawiają wiele do życzenia. Częste opóźnienia w diagnozie i realizacji zleceń, a także brak precyzji w wykonywanych pracach mogą prowadzić do dodatkowych problemów technicznych, takich jak błędy w podłączaniu osprzętu czy uszkodzenia elementów pojazdu.

Warto zwrócić uwagę na komunikację z klientami – brak przejrzystości w informowaniu o postępach prac oraz niekiedy niedbałe podejście do szczegółów mogą wpłynąć na ogólne wrażenia z korzystania z usług tego miejsca. Zaleca się dokładne sprawdzanie wykonanych napraw oraz staranne dobieranie warsztatu pod kątem indywidualnych potrzeb.

Cechy i usługi Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W. jest na pozycji 105 z 109 w warsztaty samochodowe w Gliwice

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W. ma ocenę 3.8 na 5 oparte na ponad 45 opinii w Google

Piotr

Jak by była ocena 0 to by ją dostał , ten gość nie pojęcia o mechanice , jedno naprawia a drugie psuje. Nie umie diagnozować aut w moim przypadku doszed po tygodniuco co było uszkodzone ale to za pomocą kolegi który podjechał. Nie polecam omijać szerokim łukiem , a za naprawę krzyczy jak w Aso. Jak ktoś chce stracić pieniądze i nerwy to można do niego jechać a oprócz tego po wyjeździe od niego choinka na desce , brak wspomagania , błędy od egr . Pan zapomniał powpinać wtyczek od osprzętu powyciągał bezpieczniki i ich nie powpinał , połamał plastiki zaczepy nie podokręcał obudowy . Dramat

Piotr ☆ 1/5
Magdalena Tatar

Odradzam! Ludzie, jeśli szanujecie swoje pieniądze,czas i nerwy- omijajcie ten pseudo warsztat szerokim łukiem. Renomę to on ma jedynie w nazwie. Gdyby się dało to nie dałabym nawet jednej gwiazdki, ale ostrzeżenie chcę wystawić. Pan "naprawiał" samochód 3 miesiące! Najpierw stwierdził jedną usterkę, auto stało, jak już łaskawie zaczął je robić (po telefonach), to okazywały się kolejne. Przymykaliśmy oko, bo było lato i akurat czas upałów, pan sam tłumaczył,ze ciężko mu pracować, a musi na dworze. Z uwagi na pana wiek, tłumaczyliśmy sobie sami przed sobą,ze rozumiemy. Dziś wiem, że to była jakaś forma owijania w bawełnę. Potem okazało się, że pan pogubił części, zamówił i znowu czekanie (dowiedzieliśmy się o tym przypadkowo jak podjechaliśmy osobiście sprawdzić co się dzieje). Koniec końców "skasował" sporą sumkę, przy czym paragonu nie wystawia. Pierwszy raz (przyparci niestety do muru) mieliśmy styczność z owym panem i na całe szczęście ostatni! Tym "zakładem" powinny się zająć odpowiednie instytucje!

Magdalena Tatar ☆ 1/5
paulina bilej

Chcielibyśmy bardzo polecić usługi tego mechanika - nie dość, że przyjął nas z naszym padającym w trasie Hyundaiem w Niedziele, to na drugi dzień już byliśmy w domu. A mieliśmy kawałek z Katowic do Szczecina :). Bardzo dobry kontakt telefoniczny, wszystko wyjaśnione co i jak.

paulina bilej ☆ 5/5
Paskal

Trafiłem na warsztat ze stukami w zawieszeniu, trafnie zdiagnozowano przyczynę a okazała się nią usterka jednego górnego wahacza, oczywiście na tym się nie skończyło bo zostały znalezione jeszcze dwa inne problemy o których nie wiedziałem - ledwie trzymająca się złączka elastyczna wydechu i zablokowany tylny zacisk hamulcowy, Pan Mechanik bardzo fachowo wytłumaczył dlaczego to należy zrobić i czekał na moją decyzję, cieszę się jednak, że to zostało naprawione bo wydech mógł się urwać a koło tak się grzało, że za chwilę do wymiany byłaby cała piasta. Jestem w 100% zadowolony z usługi a cenowo również to fajnie wyszło i na pewno podjadę ponownie jak coś się zepsuje.

Paskal ☆ 5/5
Szymon Tom

Omijać szerokim łukiem! Ten Pan kiedyś robił mi sprężyny zamówił złe i sam sobie skrócił (!) bez mojej wiedzy. Wyszło to po czasie gdy musiałem wymienić opony gdy krawędzie zaczęły obcierać przy mocnych nierównościach i dziurach. Każda naprawa to historia z mchu i paproci jak dochodził do sedna, nie mając wielu istotnych narzędzi diagnostycznych. Wadliwie wymienione sprzęgło, zapomniał o wysprzęgliku. Przekonałem się po 1.5 roku że kto chce tanio płaci dwa razy- lepiej uczyć się na cudzych błędach. Widzę po komentarzach że pomimo upływu paru lat Pan trzyma poziom 😉

Szymon Tom ☆ 1/5
El Dopa

Mojego peugeota nikt nie chciał się tknąć, a tu mogłem liczyć na fachową diagnozę i naprawę. Wszystko po konsultacji ze mną w sprawie kosztów części. Właściciel z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz bardzo sympatyczny.Jestem bardzo zadowolony dziękuję pięknie za pomoc polecam

El Dopa ☆ 5/5
Arek

Odradzam tego mechanika. Kilka miesięcy temu zostawiłem mu auto do wymiany klocków hamulcowych. Zrobił to, ale drożej niż początkowo oferował. Mechanik przez 2 dni je wymieniał i jeszcze chciał więcej za robociznę. Rzekomo montowal materiał ze średniej półki. A to były tanie i byle jakie części. Fotel kierowcy ubrudzony smarem! Sam mechanik wygląda jak bezdomny i cały czas kręci i próbuje swoich sztuczek aby ugrać jak najwięcej. Warsztat wygląda jak po przejściu tornada. Nie polecam

Arek ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.

Adres

Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W. znajduje się w Jana Śliwki 87, 44-100 Gliwice, Polska

Telefon

Numer telefonu do Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W. jest +48 889 340 786

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 10:00–17:00
Niedziela: 10:00–17:00

Skontaktuj się z Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.

    Podobne alternatywy w pobliżu Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.

    Go up