Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.
📍 Warsztaty samochodowe w Gliwice
Warsztat w Gliwicach oferuje naprawy samochodowe, jednak jakość wykonanych usług oraz profesjonalizm personelu pozostawiają wiele do życzenia. Częste opóźnienia w diagnozie i realizacji zleceń, a także brak precyzji w wykonywanych pracach mogą prowadzić do dodatkowych problemów technicznych, takich jak błędy w podłączaniu osprzętu czy uszkodzenia elementów pojazdu.
Warto zwrócić uwagę na komunikację z klientami – brak przejrzystości w informowaniu o postępach prac oraz niekiedy niedbałe podejście do szczegółów mogą wpłynąć na ogólne wrażenia z korzystania z usług tego miejsca. Zaleca się dokładne sprawdzanie wykonanych napraw oraz staranne dobieranie warsztatu pod kątem indywidualnych potrzeb.
Cechy i usługi Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Wymiana oleju
- Mechanik samochodowy
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Opinie klientów
Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W. ma ocenę 3.8 na 5 oparte na ponad 45 opinii w Google
Jak by była ocena 0 to by ją dostał , ten gość nie pojęcia o mechanice , jedno naprawia a drugie psuje. Nie umie diagnozować aut w moim przypadku doszed po tygodniuco co było uszkodzone ale to za pomocą kolegi który podjechał. Nie polecam omijać szerokim łukiem , a za naprawę krzyczy jak w Aso. Jak ktoś chce stracić pieniądze i nerwy to można do niego jechać a oprócz tego po wyjeździe od niego choinka na desce , brak wspomagania , błędy od egr . Pan zapomniał powpinać wtyczek od osprzętu powyciągał bezpieczniki i ich nie powpinał , połamał plastiki zaczepy nie podokręcał obudowy . Dramat
Odradzam! Ludzie, jeśli szanujecie swoje pieniądze,czas i nerwy- omijajcie ten pseudo warsztat szerokim łukiem. Renomę to on ma jedynie w nazwie. Gdyby się dało to nie dałabym nawet jednej gwiazdki, ale ostrzeżenie chcę wystawić. Pan "naprawiał" samochód 3 miesiące! Najpierw stwierdził jedną usterkę, auto stało, jak już łaskawie zaczął je robić (po telefonach), to okazywały się kolejne. Przymykaliśmy oko, bo było lato i akurat czas upałów, pan sam tłumaczył,ze ciężko mu pracować, a musi na dworze. Z uwagi na pana wiek, tłumaczyliśmy sobie sami przed sobą,ze rozumiemy. Dziś wiem, że to była jakaś forma owijania w bawełnę. Potem okazało się, że pan pogubił części, zamówił i znowu czekanie (dowiedzieliśmy się o tym przypadkowo jak podjechaliśmy osobiście sprawdzić co się dzieje). Koniec końców "skasował" sporą sumkę, przy czym paragonu nie wystawia. Pierwszy raz (przyparci niestety do muru) mieliśmy styczność z owym panem i na całe szczęście ostatni! Tym "zakładem" powinny się zająć odpowiednie instytucje!
Chcielibyśmy bardzo polecić usługi tego mechanika - nie dość, że przyjął nas z naszym padającym w trasie Hyundaiem w Niedziele, to na drugi dzień już byliśmy w domu. A mieliśmy kawałek z Katowic do Szczecina :). Bardzo dobry kontakt telefoniczny, wszystko wyjaśnione co i jak.
Trafiłem na warsztat ze stukami w zawieszeniu, trafnie zdiagnozowano przyczynę a okazała się nią usterka jednego górnego wahacza, oczywiście na tym się nie skończyło bo zostały znalezione jeszcze dwa inne problemy o których nie wiedziałem - ledwie trzymająca się złączka elastyczna wydechu i zablokowany tylny zacisk hamulcowy, Pan Mechanik bardzo fachowo wytłumaczył dlaczego to należy zrobić i czekał na moją decyzję, cieszę się jednak, że to zostało naprawione bo wydech mógł się urwać a koło tak się grzało, że za chwilę do wymiany byłaby cała piasta. Jestem w 100% zadowolony z usługi a cenowo również to fajnie wyszło i na pewno podjadę ponownie jak coś się zepsuje.
Omijać szerokim łukiem! Ten Pan kiedyś robił mi sprężyny zamówił złe i sam sobie skrócił (!) bez mojej wiedzy. Wyszło to po czasie gdy musiałem wymienić opony gdy krawędzie zaczęły obcierać przy mocnych nierównościach i dziurach. Każda naprawa to historia z mchu i paproci jak dochodził do sedna, nie mając wielu istotnych narzędzi diagnostycznych. Wadliwie wymienione sprzęgło, zapomniał o wysprzęgliku. Przekonałem się po 1.5 roku że kto chce tanio płaci dwa razy- lepiej uczyć się na cudzych błędach. Widzę po komentarzach że pomimo upływu paru lat Pan trzyma poziom 😉
Mojego peugeota nikt nie chciał się tknąć, a tu mogłem liczyć na fachową diagnozę i naprawę. Wszystko po konsultacji ze mną w sprawie kosztów części. Właściciel z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz bardzo sympatyczny.Jestem bardzo zadowolony dziękuję pięknie za pomoc polecam
Odradzam tego mechanika. Kilka miesięcy temu zostawiłem mu auto do wymiany klocków hamulcowych. Zrobił to, ale drożej niż początkowo oferował. Mechanik przez 2 dni je wymieniał i jeszcze chciał więcej za robociznę. Rzekomo montowal materiał ze średniej półki. A to były tanie i byle jakie części. Fotel kierowcy ubrudzony smarem! Sam mechanik wygląda jak bezdomny i cały czas kręci i próbuje swoich sztuczek aby ugrać jak najwięcej. Warsztat wygląda jak po przejściu tornada. Nie polecam
Informacje o Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W.
Adres
Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W. znajduje się w Jana Śliwki 87, 44-100 Gliwice, Polska
Telefon
Numer telefonu do Auto-Renoma. Mechanika pojazdowa. Lorenowicz W. jest +48 889 340 786
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 10:00–17:00
Niedziela: 10:00–17:00