Bartuś Zbigniew. Wulkanizacja i sprzedaż opon
📍 Warsztaty samochodowe w Głogów
Warsztat Adres w Głogowie to miejsce, które wyróżnia się profesjonalnym podejściem do obsługi klienta oraz solidnym wykonaniem usług. Klienci doceniają tutaj przede wszystkim szybkość i efektywność, szczególnie w sytuacjach awaryjnych, gdzie liczy się każda minuta. Zakres świadczonych prac obejmuje m.in. wymianę opon, naprawę felg czy wulkanizację, a ceny pozostają konkurencyjne na tle lokalnej konkurencji.
Choć niektórzy zwracają uwagę na brak elastyczności w kwestii umawiania terminów czy formalności związanych z dokumentacją, to ogólne wrażenia pozostają pozytywne. Warsztat cieszy się uznaniem za rzetelność i umiejętność rozwiązywania nietypowych problemów, co sprawia, że wielu mieszkańców Głogowa chętnie do niego wraca.
Cechy i usługi Bartuś Zbigniew. Wulkanizacja i sprzedaż opon
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
Opinie klientów
Bartuś Zbigniew. Wulkanizacja i sprzedaż opon ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 202 opinii w Google
Polecono nam ten warsztat w innym warsztacie gdzie przy wymianie opon okazało się że mamy felgi do naprawy - wszystko wydaje się być ok. Cena normalna . Nie rozumiem komentujących - ludzie wymieniajcie sobie sami jak wam szkoda 2 stówki za wymianę. Ciekawa jestem jak byście wyceniali te usługi jakbyście je sami robili . Pewnie z 3 stówki byłoby mało ... Ale punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia . Swoją drogą chciałabym zobaczyc zeznania podatkowe komentujących i realne wpływy na konto plus kasa na boku ... 🤣😜
Kiedyś korzystałem z tej wulkanizacji regularnie, ale po ostatniej wpadce już nie wrócę. Założono mi opony odwrotnie – oznaczenie "inside" znalazło się na zewnątrz. Mechanik w innym serwisie potwierdził, że zostały źle zamontowane, co wpływa negatywnie na zużycie i bezpieczeństwo. Nie dostałem też paragonu, a firma ich po prostu nie wydaje – przez to nie mogłem nawet zgłosić reklamacji. Musiałem zapłacić drugi raz w innym miejscu za poprawne założenie opon. Kolejny minus: brak zapisów na godziny. Zawsze trzeba swoje odczekać, nawet jeśli ma się mało czasu. Do tego zauważyłem, że ceny ostatnio znacznie wzrosły, a jakość usług niestety spadła.
Koszt wymiany czterech opon 16" na felgach aluminiowych pan wycenił na 180 złotych, bez paragonu oczywiście.. 👎 Zostawiam to tu do oceny.
Profeska szybko sprawnie i nie drogo 😁polecam 💪
Polecam Ekspresowa pomoc w nagłej sprawie Dziękuję za pomoc
Nie polecam usług tego pana. (Koła 16" stalówki) Po przyjeździe zapytałem o cenę wymiany usłyszałem 140 zł natomiast po skończonej usłudze która trwała od podniesienia auta do opuszczenia 1h i 20 min. 160 zł l W międzyczasie kilku znajomych wpadło bez kolejki. Oczywiście wszystko bez paragonu
Serdecznie polecam usługę, w sobotę obudziliśmy się z kapciem w samochodzie, dzwoniliśmy do kilku mechaników i dopiero ten dał nam nadzieję że uda się coś zrobić, pan naprawił od ręki za bardzo rozsądne pieniądze, jeszcze raz dzięki!
Informacje o Bartuś Zbigniew. Wulkanizacja i sprzedaż opon
Adres
Bartuś Zbigniew. Wulkanizacja i sprzedaż opon znajduje się w Rudnowska 13, 67-200 Głogów, Polska
Telefon
Numer telefonu do Bartuś Zbigniew. Wulkanizacja i sprzedaż opon jest +48 76 834 29 74
Strona internetowa
Strona internetowa Bartuś Zbigniew. Wulkanizacja i sprzedaż opon jest: glogow.naszemiasto.pl/firma/wulkanizacja-i-sprzedaz-opon-zbigniew-bartus,1215097,t,id.html
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–13:00
Niedziela: Zamknięte