Auto-Moto-Ekspert

📍 Warsztaty samochodowe w Głuchołazy

4.8

Auto-Moto-Ekspert w Głuchołazach jest profesjonalnym warsztatem samochodowym, który cieszy się uznaniem klientów. Specjalizuje się w precyzyjnej diagnozie i szybkich naprawach, co potwierdzają zadowoleni użytkownicy. Warsztat oferuje rzetelne usługi przy przystępnych cenach, a personel wykazywał się wiedzą techniczną i pomocą w trudnych sytuacjach, nawet poza godzinami pracy.

Klientom cenioną jest szybkość i skuteczność wykonywanych usług, co przekłada się na zadowolenie i lojalność. Auto-Moto-Ekspert jest miejscem, gdzie można liczyć na profesjonalne podejście i pomoc w każdej sytuacji związanej z pojazdami.

Cechy i usługi Auto-Moto-Ekspert

Pomoc w nagłych wypadkach
  • Zatrudnia uchodźców
Ułatwienia dostępu
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju

Auto-Moto-Ekspert jest na pozycji 8 z 10 w warsztaty samochodowe w Głuchołazy

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Auto-Moto-Ekspert ma ocenę 3.8 na 5 oparte na ponad 18 opinii w Google

Zenek Kowalski

W innym warsztacie postawili diagnozę uszkodzonych pompowtryskiwaczy a tu Panowie szybko i w sprytny sposób podpinając manometr ocenili iż przyczyną szarpania w moim golfie była pompa vacum . Po wymianie na nową samochód śmiga jak za dawnych lat i do tego nie szarpie oraz nie ma problemów z porannym rozruchem przy minusowych temperaturach . Z czystym sumieniem polecam !!!

Zenek Kowalski ☆ 5/5
Adam Dj

Rzetelnie wykonał praca w naprawdę przystępnej cenie końcowej !! Kontakt diagnoza usunięcie usterki znalezienie odpowiednich części oraz bardzo dużo technicznej wiedz i dlatego 5 Gwiazdek !! Polecam BMW F11 520D oraz E87 120i

Adam Dj ☆ 5/5
Ewelina Marczak

Diagnoza oraz naprawa wykonana na moim Bmw przebiegła bardzo sprawnie . Polecam !

Ewelina Marczak ☆ 5/5
Meble Futura S.C.

W dniu wczorajszym, nasz bus odmówił posłuszeństwa wracając z trasy z Czech do Polski. Mimo późnej godziny popołudniowej, Panowie z tego warsztatu okazali się bardzo pomocni i naprawili usterkę w aucie, przy czym nie kosztowało nas to 200% więcej. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy usługi tej Firmy.

Meble Futura S.C. ☆ 5/5
Tomasz Goździela

Jak ktoś ceni sobie swój czas to omijać z daleka.

Tomasz Goździela ☆ 1/5
Filip Franciszek

Nie pojawia sie w pracy mimo umowionego wczesniej terminu oraz nie informuje o tym klienta.

Filip Franciszek ☆ 1/5
Adam Zelent

Dziękuję za pomoc - fachowa i szybka!) A to się dzisiaj bardzo ceni!)

Adam Zelent ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Auto-Moto-Ekspert

Adres

Auto-Moto-Ekspert znajduje się w Kopernika 12d, 48-340 Głuchołazy, Polska

Telefon

Numer telefonu do Auto-Moto-Ekspert jest +48 785 181 611

Strona internetowa

Strona internetowa Auto-Moto-Ekspert jest: warsztaty.yanosik.pl/warsztat/glucholazy/puh-auto-moto-ekspert/4358

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 10:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Auto-Moto-Ekspert

    Podobne alternatywy w pobliżu Auto-Moto-Ekspert

    Go up