Moto-Usługi Dziakowicz

📍 Warsztaty samochodowe w Gorzów Wielkopolski

7.6

Warsztat w Gorzowie Wielkopolskim oferuje szybką i uczciwą obsługę w przypadku prostych napraw, takich jak wymiana drążków kierowniczych czy ustawienie zbieżności kół. Klientom ceniona jest sprawność i przystępna cena, co sprawia, że usługi te są polecane. Jednakże, w przypadku bardziej złożonych problemów, jak np. wymiana oleju w skrzyni biegów, mogą wystąpić kontrowersje dotyczące odpowiedzialności i jakości wykonania.

Warto zaznaczyć, że doświadczenia z tym warsztatem są różnorodne. Podczas gdy niektórzy klienci są zadowoleni z szybkości i jakości usług, inni zgłaszają problemy z naprawami, które prowadzą do dodatkowych kosztów i nieporozumień. Z tego powodu, przed skorzystaniem z usług, warto dokładnie rozważyć i porównać oferty.

Cechy i usługi Moto-Usługi Dziakowicz

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Klienci
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Moto-Usługi Dziakowicz jest na pozycji 16 z 43 w warsztaty samochodowe w Gorzów Wielkopolski

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Moto-Usługi Dziakowicz ma ocenę 4.1 na 5 oparte na ponad 370 opinii w Google

Wojciech Brożek

Dzień dobry Z dużym opóźnieniem, ale z niezmienną przykrością chciałem wyrazić, że jesteście Państwo złymi i nieuczciwymi ludźmi. W grudniu ub roku nieumiejętnie wymieniliście Państwo olej w automaycznej skrzyni biegów, czego następstwem była awaria skrzyni biegów (konkretnie jednego z biegów). Naprawiliśmy ją na własny koszt i liczyliśmy, że będziecie Państwo w minimalnym stopniu poczuwać się do odpowiedzialności lub zwyczajnie, po ludzku zainteresujecie się Państwo tematem. Pomimo trzech miesięcy wymieniania pism z ubezpieczycielem, na koniec stwierdziliście, że to nie wasza wina. Jest mi bardzo smutno i nie rozumiem, jak można być tak nieuczciwym Pieniądze to nie wszystko, warto być też człowiekiem Jest to dla mnie osobiście trudna sytuacja, przez ponad pół roku zastanawiałem się czy pójść z Państwem na drogę sądową. Odpuszczam, bo nie mam na to siły, ale stanowczo odradzam wizyty w Państwa warsztacie, Do widzenia

Wojciech Brożek ☆ 1/5
Marian sforski

Wymiana drążków kierowniczych i ustawienie zbieżności: samochód zostawiłem na fajrant, a drugiego dnia ok godz. 9 telefon, że auto do odbioru - szybko, sprawnie i w uczciwej cenie. Polecam.

Marian sforski ☆ 5/5
Łukasz Leder

Serdecznie nie polecam tego warsztatu. Druga wizyta i drugi raz problem. Za pierwszym razem czegoś nie dokręcili podczas wymiany rozrządu i leciał olej, teraz prosta wymiana - alternator. Tak wymieniony, że samochód nie odpala, a warsztat umywa ręce bo zrobili jakieś zwarcie ( tak twierdzą ). Jeżeli nie chcecie opuszczać warsztatu na lawecie to polecam wybrać inny dużo lepszy warsztat. Nawet nie podejmują próby naprawy - oni nie wiedzą, oni się nie znają. Mało tego - samochód odpalali na plak jak nie mogli sobie poradzić.

Łukasz Leder ☆ 1/5
Mr. Adek

Pomimo iż na stacji diagnostycznej sprawdzono zawieszenie po czym stwierdzono brak jakichkolwiek luzów po przyjeździe do nich na zbierznosc, zostałem odesłany do naprawy/wymiany dwóch tulej na wachaczach które wyglądają i pracują normalnie. Watpie czy diagnosta by pominal tak istotne rzeczy jak gumy na dolnych wachaczach podczas diagnostyki, ale za swoje "sprawdzenie" zawieszenia w 2 minuty i odeslanie mnie i tak wzięli 40zl 🙂

Mr. Adek ☆ 1/5
el Huzar

Ustawianie geometrii zaczynają od sprawdzenia podwozia na stacji diagnostycznej. Byłem tu dziś ponownie po kilku latach z kolejnym autem - znów dostałem profesjonalną usługę w uczciwej cenie. Polecam!

el Huzar ☆ 5/5
Robert Żurawicki

Bardzo ale to bardzo mili i uczynni ludzie ,pełen profesjonalizm pięć razy ustawiałem geometrię w bmw i nikt nie ustawił tak dobrze jak oni ,pozdrawiam Pana z brodą który ustawiał mi geometrię.

Robert Żurawicki ☆ 5/5
Alex Alex

Byłem na wymianie i wyważaniu kół i ogólnie wszystko okej, ale naprawdę współczuje młodym chłopakom którzy tam pracują/mają praktyki. Chyba coś zapomnieli odstawić na miejsce lub sprzątnąć, to szefowa delikatnie mówiąc, zmieszała ich z błotem, było słychać ją aż na Słowiance. Tak ciśnienie jej podskoczyło, myślałem że zaraz będzie trzeba dzwonić po karetkę. Wiec duży minus dla pani, a chłopacy to 10/10 się spisali, szybko i bez problemowo.

Alex Alex ☆ 3/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Moto-Usługi Dziakowicz

Adres

Moto-Usługi Dziakowicz znajduje się w Kosynierów Gdyńskich 50A, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska

Telefon

Numer telefonu do Moto-Usługi Dziakowicz jest +48 95 720 57 55

Strona internetowa

Strona internetowa Moto-Usługi Dziakowicz jest: motouslugi.eu

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:30
Wtorek: 08:00–16:30
Środa: 08:00–16:30
Czwartek: 08:00–16:30
Piątek: 08:00–16:30
Sobota: 09:00–13:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Moto-Usługi Dziakowicz

    Podobne alternatywy w pobliżu Moto-Usługi Dziakowicz

    Go up