Moto-Usługi Dziakowicz
📍 Warsztaty samochodowe w Gorzów Wielkopolski
Warsztat w Gorzowie Wielkopolskim oferuje szybką i uczciwą obsługę w przypadku prostych napraw, takich jak wymiana drążków kierowniczych czy ustawienie zbieżności kół. Klientom ceniona jest sprawność i przystępna cena, co sprawia, że usługi te są polecane. Jednakże, w przypadku bardziej złożonych problemów, jak np. wymiana oleju w skrzyni biegów, mogą wystąpić kontrowersje dotyczące odpowiedzialności i jakości wykonania.
Warto zaznaczyć, że doświadczenia z tym warsztatem są różnorodne. Podczas gdy niektórzy klienci są zadowoleni z szybkości i jakości usług, inni zgłaszają problemy z naprawami, które prowadzą do dodatkowych kosztów i nieporozumień. Z tego powodu, przed skorzystaniem z usług, warto dokładnie rozważyć i porównać oferty.
Cechy i usługi Moto-Usługi Dziakowicz
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Wymiana oleju
- Przyjazne dla osób LGBTQ+
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Moto-Usługi Dziakowicz jest na pozycji 16 z 43 w warsztaty samochodowe w Gorzów Wielkopolski
Opinie klientów
Moto-Usługi Dziakowicz ma ocenę 4.1 na 5 oparte na ponad 370 opinii w Google
Dzień dobry Z dużym opóźnieniem, ale z niezmienną przykrością chciałem wyrazić, że jesteście Państwo złymi i nieuczciwymi ludźmi. W grudniu ub roku nieumiejętnie wymieniliście Państwo olej w automaycznej skrzyni biegów, czego następstwem była awaria skrzyni biegów (konkretnie jednego z biegów). Naprawiliśmy ją na własny koszt i liczyliśmy, że będziecie Państwo w minimalnym stopniu poczuwać się do odpowiedzialności lub zwyczajnie, po ludzku zainteresujecie się Państwo tematem. Pomimo trzech miesięcy wymieniania pism z ubezpieczycielem, na koniec stwierdziliście, że to nie wasza wina. Jest mi bardzo smutno i nie rozumiem, jak można być tak nieuczciwym Pieniądze to nie wszystko, warto być też człowiekiem Jest to dla mnie osobiście trudna sytuacja, przez ponad pół roku zastanawiałem się czy pójść z Państwem na drogę sądową. Odpuszczam, bo nie mam na to siły, ale stanowczo odradzam wizyty w Państwa warsztacie, Do widzenia
Wymiana drążków kierowniczych i ustawienie zbieżności: samochód zostawiłem na fajrant, a drugiego dnia ok godz. 9 telefon, że auto do odbioru - szybko, sprawnie i w uczciwej cenie. Polecam.
Serdecznie nie polecam tego warsztatu. Druga wizyta i drugi raz problem. Za pierwszym razem czegoś nie dokręcili podczas wymiany rozrządu i leciał olej, teraz prosta wymiana - alternator. Tak wymieniony, że samochód nie odpala, a warsztat umywa ręce bo zrobili jakieś zwarcie ( tak twierdzą ). Jeżeli nie chcecie opuszczać warsztatu na lawecie to polecam wybrać inny dużo lepszy warsztat. Nawet nie podejmują próby naprawy - oni nie wiedzą, oni się nie znają. Mało tego - samochód odpalali na plak jak nie mogli sobie poradzić.
Pomimo iż na stacji diagnostycznej sprawdzono zawieszenie po czym stwierdzono brak jakichkolwiek luzów po przyjeździe do nich na zbierznosc, zostałem odesłany do naprawy/wymiany dwóch tulej na wachaczach które wyglądają i pracują normalnie. Watpie czy diagnosta by pominal tak istotne rzeczy jak gumy na dolnych wachaczach podczas diagnostyki, ale za swoje "sprawdzenie" zawieszenia w 2 minuty i odeslanie mnie i tak wzięli 40zl 🙂
Ustawianie geometrii zaczynają od sprawdzenia podwozia na stacji diagnostycznej. Byłem tu dziś ponownie po kilku latach z kolejnym autem - znów dostałem profesjonalną usługę w uczciwej cenie. Polecam!
Bardzo ale to bardzo mili i uczynni ludzie ,pełen profesjonalizm pięć razy ustawiałem geometrię w bmw i nikt nie ustawił tak dobrze jak oni ,pozdrawiam Pana z brodą który ustawiał mi geometrię.
Byłem na wymianie i wyważaniu kół i ogólnie wszystko okej, ale naprawdę współczuje młodym chłopakom którzy tam pracują/mają praktyki. Chyba coś zapomnieli odstawić na miejsce lub sprzątnąć, to szefowa delikatnie mówiąc, zmieszała ich z błotem, było słychać ją aż na Słowiance. Tak ciśnienie jej podskoczyło, myślałem że zaraz będzie trzeba dzwonić po karetkę. Wiec duży minus dla pani, a chłopacy to 10/10 się spisali, szybko i bez problemowo.
Informacje o Moto-Usługi Dziakowicz
Adres
Moto-Usługi Dziakowicz znajduje się w Kosynierów Gdyńskich 50A, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Telefon
Numer telefonu do Moto-Usługi Dziakowicz jest +48 95 720 57 55
Strona internetowa
Strona internetowa Moto-Usługi Dziakowicz jest: motouslugi.eu
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–16:30
Wtorek: 08:00–16:30
Środa: 08:00–16:30
Czwartek: 08:00–16:30
Piątek: 08:00–16:30
Sobota: 09:00–13:00
Niedziela: Zamknięte