Serwis Samochodowy Autocomplex
📍 Warsztaty samochodowe w Gorzów Wielkopolski
Warsztat w Gorzowie Wielkopolskim oferuje usługi związane z naprawą samochodów, jednak opinie klientów wskazują na pewne problemy. Ceny usług wydają się nieproporcjonalnie wysokie w porównaniu do konkurencji, co może zniechęcać potencjalnych klientów. Dodatkowo, obsługa klienta jest często krytykowana za brak elastyczności i gotowości do współpracy.
Warto zwrócić uwagę na komunikację z klientami, która jest opisywana jako niedostateczna i nieprofesjonalna. Jakość usług również budzi wątpliwości, z uwagi na doniesienia o nieprawidłowo wykonanych naprawach. Przed skorzystaniem z usług tego warsztatu warto rozważyć alternatywne opcje.
Cechy i usługi Serwis Samochodowy Autocomplex
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Serwis Samochodowy Autocomplex jest na pozycji 43 z 43 w warsztaty samochodowe w Gorzów Wielkopolski
Opinie klientów
Serwis Samochodowy Autocomplex ma ocenę 2.6 na 5 oparte na ponad 27 opinii w Google
Ostrzegam przed tym miejscem, za dwumas który nieopodal w intercarsie kosztuje 2100 (dla klienta indywidualnego) w tej firmie kosztował by mnie 3900. Jak stwierdziłem że to za duzo więc sam zakupie i przywiozę cześć to odmówiono mi obsługi i kazano zapłacić 350 zł za sprawdzenie diagnozę usterki która wydawała się dość oczywista i specjalnej diagnozy nie wymagała. Dano mi wydruk z kompa że. Skrzynia ok i tyle za 350zl. Generalnie po wizycie czułem się oszukany i naciągnięty na kasę więc nie polecam.
Omijać ten zakład szerokim łukiem. Przy próbie odebrania auta kierownik nie miał czasu na odebranie telefonu ale przez 30 min pisał SMS ( żenada) dodatkowo straszy policja. Miał wyjąć dwa zapieczone wtryski specjalnym przyrządem bez ingerencji w głowicę. Robią remont tak jak uważają bez pytania właściciela czy wyraża zgodę. Dodatkowo zepsuli jeden wtrysk auto rozebrane nie sprawne a do zapłaty 1100zl!!!! Właściciel nawet nie raczył się pokazać w warsztacie tylko wysyła swojego niczego winnego pracownika do oddania auta ( oczywiście w rozmowie telefonicznej Pan zapewnił że można przyjechać do godziny 15.30). Jednym słowem auto dojechało o własnych siłach do warsztatu a niestety wróciło na lawecie a tylko mieli wyjąć wtryskiwacz. Tragedia !!!!!! Ludzie nie idźcie do tego człowieka, jak to twierdzi ma 3 firmy i nie ma czasu dla klienta. Radzę się zająć jedna no ewidentnie sobie ktoś tu nie radzi !!!
Nie polecam. Podczas diagnozy Pan mechanik stwierdził, że turbina w moim aucie jest do wymiany i nic się już z nią nie da zrobić. Pomimo, iż nie było żdnych objawów zużycia, a jedynie była lekko osmolona co sugerowało nieszczelność układu wydechowego. Prace zostały wycenione na około 1800 zł. Na szczęście znalazłam mechanika, który naprawił usterkę za 200 zł, a turbina działa jak trzeba.
Naciągacz. Nie zrobił zupełnie nic poza skasowaniem błędu. Stwierdził, że samochód jest sprawny, a na następny dzień wszystkie błędy i problem, z którym się zgłosiłem powrócił. Powiedział, że czyścił styki na przewodach tym czasem nawet w nie nie zajrzał. Zażyczył sobie 750zl za nic nie zrobienie. Dodzwonienie się do niego graniczy z cudem. Radzę omijać szerokim łukiem. Niestety dopiero po fakcie zebrałem opinie o tym człowieku. Nie usłyszałem nic poza tym, że oszust, naciągacz...
Zdecydowanie odradzam to miejsce. "Warsztat" prowadzony jest w bardzo wyrachowany sposób aby wyciągnąć od człowieka jak najwięcej pieniądzy nie robiąc praktycznie nic i uziemią auto na długi czas. Zero uczciwości, zero szacunku do klienta ... dramat. Poczytaj inne opinie zwłaszcza z poprzedniej siedziby na Marynarki Wojennej i daj sobie z nimi spokój dobrze Ci radzę nie jedź tam.
Uwaga na ten warsztat!! Właściciel to beszczelny typ naciągacz i oszust. Czytajcie opinie również innych którzy odwiedzili ten warsztat, bo to co się tam dzieje to tragedia.Straciłem kupę kasy i mojego czasu na ten warsztat a nawet zostałem uderzony przez właściciela, gdy usłyszał ode mnie kilka słów szczerości przy innych klientach. Nie będę się zbytnio rozpisywał, ale moja sprawa zakończyła się w prokuraturze.Wiec jeśli zostaliście oszukani nie poddawajcie się i walczcie o swoje.Gó..no nie warsztat!!!
Naciągacz dolicza sobie od 100 do 200 procent prowizji za cześć. Sprzęgło kosztuje 400 zł sachsa w elit lub intercarsie, a on woła 1100 zł + wymiana. Jak chcesz przywieźć własną cześć to cię nie obsłuży.
Informacje o Serwis Samochodowy Autocomplex
Adres
Serwis Samochodowy Autocomplex znajduje się w Myśliborska 21, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska
Telefon
Numer telefonu do Serwis Samochodowy Autocomplex jest +48 888 851 999