G & K sc Serwis Diesla

📍 Warsztaty samochodowe w Katowice

6.1

W Katowicach znajduje się Diesel Service, warsztat, który od lat cieszy się uznaniem klientów. Specjalizuje się w naprawach silników diesla, oferując profesjonalne usługi i szybką diagnozę usterek. Mechanicy, w tym pan Andrzej, charakteryzują się ogromną wiedzą i doświadczeniem, co przekłada się na skuteczne i uczciwe podejście do każdego zadania.

Klientom podkreśla się szybkość i zaangażowanie zespołu, który zawsze stara się pomóc, nawet w trudnych przypadkach. Warsztat jest polecany za rzetelność i fachowość, co czyni go godnym polecenia dla każdego, kto szuka niezawodnej pomocy mechanicznej.

Cechy i usługi G & K sc Serwis Diesla

Płatności
  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

G & K sc Serwis Diesla jest na pozycji 77 z 111 w warsztaty samochodowe w Katowice

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

G & K sc Serwis Diesla ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 65 opinii w Google

Marcin Marcinkowski

Mega rzetelny i profesjonalny warsztat! Panowie uratowali zaplanowany wakacyjny wyjazd przerwany przez spory wyciek paliwa z okolic wtryskiwacza w Nissanie. Szybka diagnoza, szybka naprawa i bardzo uczciwe podejście. Polecam każdemu!

Marcin Marcinkowski ☆ 5/5
Marek P

Nie ma w mojej ocenie lepszego warsztatu szczególnie Andrzeja który jest wielki fizycznie i wiedzą disla jest wielka jak on jestem mechanikiem od 50 lat ale z dislem do niego nigdy mnie nie zawiódł życzę żeby zdrowie mu dopisywało

Marek P ☆ 5/5
W M

Witam. Co mam powiedzieć to warsztat który istnieje w Katowicach odkąd pamiętam. Pamiętam również że działają tam fachowcy i zawsze postawili mojego diesla do pionu. Nie wyobrażam sobie bez nich jazdy moją octavką. Jutro jadę w trasę a moje autko przestało mnie słuchać Panowie zrobili wszystko co mogli naprawili no i jadę. Wielkie dzięki dla nich. Polecam ten warsztat z całą powagą. Są świetni. Polecam.

W M ☆ 5/5
Krzysztof Tora

"Mechanik idealny nie istnieje" jednakże wystarczy odwiedzić Diesel Service, aby zobaczyc iż jednak istnieje. Magik wśród mechaników! Ogromna wiedza p.Andrzeja a po wizycie widać ze poparta dużym doświadczeniem i pasją. 3 miesiące jeżdżenia po serwisach, aż wkońcu trafiłem tutaj. Szybka diagnoza mimo dosyć specyficznej usterki pompy wtryskowej mojego megane 3 2015r. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, usterka naprawiona. Przy tym wszystkim osoba bardzo uczciwa i zaangażowana w pomoc. Ze spokojem dokładnie wytłumaczy na czym polega usterka. Zdecydowanie polecam i do zobaczenia.

Krzysztof Tora ☆ 5/5
Tomasz Stasierski

Wszystko tak jak oczekiwał by klient...dobrze fachowo i bez "ściemy"... Panowie tam pracujący zawsze doradza jeśli chodzi o dobór części (nie wybierają najdroższych tylko według uznania klienta)... Jak dla mnie fachowcy z powołania...

Tomasz Stasierski ☆ 5/5
marian kamoro

Nie Polecam,Odradzam,ceny wysokie,nie trafna diagnostyka za ich pomyłki płaci klient,straszne terminy oczekiwania,niektóre naprawy drogie i niesolidne,Awaria niedługo po naprawie.Maja dużo zleceń i to sie odbija na jakości i na czasie.

marian kamoro ☆ 1/5
Mariusz Jakóbczyk

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem mechaników z tego warsztatu oraz szybkością naprawy. Dwa razy oddawałem tam samochód w ostatnim czasie i po kilku godzinach samochód był do obioru. Na prawdę gorąco polecam usługi tych panów

Mariusz Jakóbczyk ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o G & K sc Serwis Diesla

Adres

G & K sc Serwis Diesla znajduje się w Ignacego Paderewskiego 4, 40-284 Katowice, Polska

Telefon

Numer telefonu do G & K sc Serwis Diesla jest +48 501 280 409

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z G & K sc Serwis Diesla

    Podobne alternatywy w pobliżu G & K sc Serwis Diesla

    Go up