Auto Serwis

📍 Warsztaty samochodowe w Kraków

Auto Serwis

1.7

W Krakowie znajduje się serwis samochodowy, który budzi mieszane reakcje wśród kierowców. Choć niektórzy doceniają kompetencję i zaangażowanie pracowników, pojawiają się również głosy dotyczące nieprofesjonalnego podejścia do klienta oraz problemów z jakością wykonanych napraw.

Warto zwrócić uwagę na przejrzystość usług oraz sposób komunikacji – w niektórych przypadkach brakuje jasności co do zakresu prac czy użytych części. Przed wyborem tego miejsca warto dokładnie sprawdzić opinie i porównać oferty innych warsztatów.

Cechy i usługi Auto Serwis

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Auto Serwis jest na pozycji 122 z 122 w warsztaty samochodowe w Kraków

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Auto Serwis ma ocenę 2.8 na 5 oparte na ponad 49 opinii w Google

Agnieszka Dąbrowska

Nie polecam tego miejsca, najgorszy mechanik w Krakowie. Zlecona wymiana klocków, tarcz i zacisków wykonana nieprawidłowo, układ hamulcowy nie odpowietrzony, płyn hamulcowy wymieniony w minimalnej części . Pan przyjmujący zlecenie bezczelny, odmówił podania marek wymienionych części z szyderczym uśmiechem mówiąc że są to zamienniki. Podczas ponownego podstawienia auta w celu prawidłowego odpowietrzenia układu uszkodzony czujnik ABS i zostawienie klienta samemu sobie, nie wspomnę juz o odmowie wystawienia fv oraz lekceważącym podejściu do zleceniodawcy Jak najdalej od tego miejsca gdyż są to oszuści śmiejący się klientowi w twarz

Agnieszka Dąbrowska ☆ 1/5
Anna Wessling-Milczarek

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Serwisuje swoje auto w tym serwisie od roku, od momentu gdy w autoryzowanym serwisie Forda nie potrafili mi pomóc. Panowie są zawsze pomocni, kompetentni, dokładnie tłumaczą na czym polega problem i proponują rozwiązanie. Zawsze dostałam fakturę za usługę, nigdy nie było żadnych problemów.

Anna Wessling-Milczarek ☆ 5/5
Anna Baranska

Potwierdzam najgorszy warsztat na świecie. Bardzo drogo a najgorsze jest to że usługa w ogóle nie została wykonana . Pieniądze wzięli a auto odmówiło jazdy pół kilometra od warsztatu. To jest tak jak by 500 zł wyrzucić do kosza . Inny warsztat wymienił sterownik na nowy zamiast grzebać w starym za podobną kwotę. Gdyby warsztat był uczciwy oddał by pieniądze . Ale to nie są uczciwi fachowcy !!!!! Nie polecam nigdy nikomu.

Anna Baranska ☆ 1/5
Dominik Zawadzki

Filozof, nie mechanik. Do wymiany dostarczonego tłumika wymaga VINu 🙂 Szkoda czasu

Dominik Zawadzki ☆ 1/5
Sebastian Markiewicz

Serdecznie NIE POLECAM serwisu auto oddane na wymianę poduszek amortyzatora po odbiorze w domu zauwazylem wgniecenia na blotniku od strony pasażera i poniszczony grill przedni przez jakiś smar (dodam że auto przy odbiorze bylo postawione z premedytacją w taki sposób abym nie zauważył szkód) gdy przyjechalem do serwisu z reklamacja aby jakos rozwiązać sprawę pan odeslal mnie z kwitkiem olewając twierdząc ze nie ma rys wiec to nie oni i nie poczuwa się do winy "bo on mi przeciez po aucie nie skakał" , żaląc sie przy tym ze bardzo mało mu zapłaciłem za naprawę gdzie wziął za to 900 zł i powinienem mu w ogóle dziękować ze to zrobił a nie narzekać ze powgniatali mi auto radzę omijać to miejsce szerokim łukiem bo to co się tam dzieje to śmiech na sali , mechanicy absolutnie nie uważają na auto klienta po prostu WSTYD! Szef ktory twierdzi ze wymiana poduszek amortyzatora to nie zwyczajna usługa i nie powinienem narzekać gdy poniszczyli mi samochód Zdecydowanie nie polecam

Sebastian Markiewicz ☆ 1/5
Gabriela Hydzik

Panowie w warsztacie ewidentnie dogadani z okolicznymi stacjami przeglądowymi. Usterka znaleziona na przeglądzie miała być naprawiona przez panów z serwisu. Dokładnie powiedziałam jak wyglada i gdzie znajduje się cześć do wymiany. Koszt naprawy to 640 zł. W ten sam dzień na przeglądzie nic nie zostało znalezione, tymczasem pół roku później, 70% taniej wymieniam te sama usterkę, za wymianę której już płaciłam nie małą sumę. Oszuści i tyle, serdecznie nie polecam tego warsztatu.

Gabriela Hydzik ☆ 1/5
Alicja Kwaśny (GALOPEM PRZEZ KAUKAZ)

Rok temu "wymieniali mi" końcówkę drążka kierowniczego (wyszło podczas corocznego przeglądu) i jakie było moje zdziwienie dziś podczas przeglądu, że... znów jest to do wymiany. Po tym fakcie oddałam auto do innego serwisu i nagle okazało się, że: 1. Drążek kierowniczy mam "od nowości" (seat ibiza 2001). 2. Tarcze hamulcowe, które Skośna wymieniała miesiąc temu są z dolnej półki, a ja zapłaciłam za ich wymianę i klocków plus oleju i filtrów 1250zł, czyli "jedyne" dwukrotnie więcej, niż usługa i części są warte. 3. Ku przestrodze: rok temu też wymienili mi pióra w wycieraczkach i mechanizm od tylniej wycieraczki. W tylniej prawie od razu przestał działać spryskiwacz, a pióra skrzypią na mokrej szybie. Koszt: jedyne 570zł. Oszukali mnie kilkukrotnie - laika łatwo zrobić - dlatego przestrzegam przed tym serwisem! Oszuści!!!

Alicja Kwaśny (GALOPEM PRZEZ KAUKAZ) ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Auto Serwis

Adres

Auto Serwis znajduje się w Skośna 41, 30-383 Kraków, Polska

Telefon

Numer telefonu do Auto Serwis jest +48 501 434 603

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Auto Serwis

    Podobne alternatywy w pobliżu Auto Serwis

    Go up