O.K. Serwis Tom-Auto

📍 Warsztaty samochodowe w Kraków

7.9

Serwis samochodowy w Krakowie oferuje naprawy opon i wymianę opon, jednak jakość usług pozostawia wiele do życzenia. Kluczowe problemy to brak dokładności i niedbałość w obsłudze klienta. Częste są sytuacje, gdy po naprawie pojawiają się nowe uszkodzenia, a ceny nie zawsze są zgodne z wyceną. Mechanicy często nie dbają o czystość pojazdu po wykonanych pracach.

Warto zwrócić uwagę na komunikację z klientem, która bywa niedokładna i nieprecyzyjna. Pomimo doświadczenia, serwis ma problemy z utrzymaniem standardów, co może prowadzić do dodatkowych kosztów i frustracji. Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z usług, warto rozważyć opinie innych klientów i dokładnie omówić szczegóły naprawy.

Cechy i usługi O.K. Serwis Tom-Auto

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

O.K. Serwis Tom-Auto jest na pozycji 27 z 122 w warsztaty samochodowe w Kraków

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

O.K. Serwis Tom-Auto ma ocenę 4.3 na 5 oparte na ponad 588 opinii w Google

Qwerty Yep

Bylem 2 razy, pierwszy raz bylem na naprawie opony (bodajże miesiąc temu) została uszkodzona felga na co mi powiedzieli że, tak było i to nie ich wina. Drugi i ostatni raz jal byłem na wymianie opon to porysowali felgę, mechanik zabrudzil salon, jak przyszedłem po auto to odrazu zaczęli mówić ze felga tak była porysowana i siedzenie z tapicerka byli zabrudzoni( z jego słów: poinformowal mnie na poczatku, chociaz od niego brzmiało tylko " Dzien dobry") i mechanik miał czyste rzeczy i to nie jego wina ( zdjęcia nie zrobiłem tak jak uregowali to odrazu ale mechanik tym nie byl zadowolny). Co bylo dla mnie najdziwniejszego że, mechanik nie opanował technikę jazdy i jeździł sobie na zaciągnięty hamulcu ręcznym. Na nagraniu z kamerki słabo ale słychać ze powiedział kolegowi że, porysowal tylną felge. Ceny zmieniaja stracznie, za naprawe jednej opony na poczanku poinformowali że, cena 120 przy kasie zapłaciłem 160. Za wymianę opon z nowymi czujnikami ciśnienia poinformowali 240 ( zapłacono 460) Niestety nie polecam ten serwis Ostrzegam innych od podobnych wypadków

Qwerty Yep ☆ 1/5
Szymon Watrakiewicz

Totalna tragedia, amatorszczyzna, przy wymianie nagrzewnicy uszkodzili tapicerke skórzaną fotela, uszkodzili deske rozdzielczą, urwali wlacznik swiatel, rozlali płyn chłodniczy i zostawili tak, po wymianie oleju nie wykasowali inspekcji serwisowej. Reklamacje olali, zgodzili sie tylko na banalne 2 rzeczy cyt : wlacznik wymienimu i deske podkleimy . Poza tym auto brudne w srodku, zostawione w zimie w deszczu z uchylonym szyberdachem !! Plus urwana tablica rejestracyjna - sam ogarnąłem, żeby nie zgubić rejestracji.

Szymon Watrakiewicz ☆ 1/5
Marcin Dąbrowski

Warsztat działajacy w hali po serwisie Norauto. Prosta czynność serwisowa - wymiana oleju silnikowego i filtra. Brak zastrzeżeń. Warsztat wygląda przyzwoicie. Usługa umówiona bez problemu telefonicznie rano, na popołudnie. Cena w zakresie średniej. Polecam. Na miejscu działa też Stacja Kontroli Pojazdów.

Marcin Dąbrowski ☆ 5/5
Adrian Klysinski

Bardzo mili, fachowi i pomocni panowie. Kilka razy już korzystałem z ich usług (wymiana kół, pomoc przy diagnostyce zawieszenia a ostatnio usunięcie uszkodzonej osłony tarczy hamulcowej) i zawsze byłem zadowolony. Polecam i wrócę do nich w razie potrzeby.

Adrian Klysinski ☆ 5/5
Lolo Lolo

To nie warsztat tylko rzeźnia za założenie opon na felgę bez ściągania z auta koszt 280 zł właśnie czuje się jak oskalpowany. A za demontaż kół z auta i wymiana opon i przykręcenie kół 250 zł. Nie polecam z czystym sumieniem właśnie mnie wyleczyli z usług wolę do Myślenic jeździć!!!!

Lolo Lolo ☆ 1/5
Katarzyna Wypchlo

Super komunikacja i serwis profesjonalny na expresie. Sama jestem kobietą i nie znam się na mechanice. Nie raz zostałam oszukana. Mechanicy sprawdzili mi gdzie miałam wątpliwości. Muszę przyznać że zasłużyli na moje zaufanie i napewno wrócę. Obsługa na najwyższym poziomie. Dziękuję . Właścicielka Nissana micra

Katarzyna Wypchlo ☆ 5/5
Eryk Michaluk

Wymiana opon 16 calowe bez czujników felga Aluminiowa … no ileż to może kosztować nawet nie pytałem o co gdyż wszędzie jest to około 150 zł …. XD tutaj 200 😉 także polecam wcześniej dopytać.

Eryk Michaluk ☆ 2/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o O.K. Serwis Tom-Auto

Adres

O.K. Serwis Tom-Auto znajduje się w Osiedle Kombatantów 19, 31-612 Kraków, Polska

Telefon

Numer telefonu do O.K. Serwis Tom-Auto jest +48 798 403 110

Strona internetowa

Strona internetowa O.K. Serwis Tom-Auto jest: okserwis.pl/serwisy/tom-auto-krakow

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: 08:00–16:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z O.K. Serwis Tom-Auto

    Podobne alternatywy w pobliżu O.K. Serwis Tom-Auto

    Go up