Cp-Tuning Krosno

📍 Warsztaty samochodowe w Krosno

9.0

Cp-Tuning Krosno to specjalistyczny warsztat samochodowy, który wyróżnia się precyzją i profesjonalizmem w zakresie modyfikacji pojazdów. Firma kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu, dbając o optymalne parametry mocy i efektywności. Klienci doceniają solidność wykonania oraz dbałość o detale, co przekłada się na zadowalające rezultaty.

Obsługa w Cp-Tuning jest szybka i rzetelna, a kompetentny zespół chętnie udziela fachowych porad. Warsztat cieszy się uznaniem za wysoką jakość usług, zarówno w przypadku standardowych regulacji, jak i zaawansowanych tunningów. To miejsce, gdzie pasja spotyka się z nowoczesną technologią.

Cechy i usługi Cp-Tuning Krosno

Dostępne opcje
  • Usługi na miejscu
Planowanie
  • Wymagane umówienie wizyty

Cp-Tuning Krosno jest na pozycji 4 z 94 w warsztaty samochodowe w Krosno

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Cp-Tuning Krosno ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 289 opinii w Google

Krystian Sereda

Auto po nie umiejętnym strojeniu Strojenie uszkodziło nowe wtryskiwacze oraz turbiny Pan narzekał na nowy intercooler że jest nie wydajny gdzie ic miał zapas na 700koni Nie polecam nikomu kto robi gruby projekt W odpowiedzi na wasz komentarz niżej Auto to nie jak napisaliście 2.0d A e92 335d na waszej mapie przejechało zaledwie 3tys km gdzie miało nowe wtryskiwacze na dzień dzisiejszy wtryski nadają się na śmieci, auto zostało tak podlane paliwem że przy dodaniu gazu z tyłu był tylko czarny dym… A wiem jak wygląda intercooler na 700hp Bo w aucie siedzi ic od Wagnera

Krystian Sereda ☆ 1/5
Dariusz Urban

Serdecznie polecam każdemu kto chce skorzystać z usług firmy cp tuning. Wszystko wykonane na czas zgodnie z umową. Obsługa i jakość wykonania na prawdę na najwyższym poziomie. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Dariusz Urban ☆ 5/5
frodens frodo

Wykres mocy jest tak piękny, że oprawiłem go w ramkę i powiesiłem nad łóżkiem w swoim campervanie. Poziom mocy przy 3460 rpm wzrósł tak bardzo, że podczas pomiaru rolki zaczęły generować prąd dla połowy województwa. Polecam !

frodens frodo ☆ 5/5
Artur Bednarz

Polecam z całego serca profesjonalne podejście i wykonanie Audica ma jad i moment taki jaki oczekiwałem

Artur Bednarz ☆ 5/5
Aneta Orzoł

Bardzo dobra obsługa i konkretnie wykonana usługa. Samochód dużo dynamiczniejszy, a spalanie nawet lekko spadło

Aneta Orzoł ☆ 5/5
Escobar Haku

Bardzo polecam. Miła i profesjonalna obsługa oraz bardzo przystępna cena

Escobar Haku ☆ 5/5
Aleksandra Jakubowska

Solidny warsztat, wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Na pewno jeszcze skorzystam

Aleksandra Jakubowska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Cp-Tuning Krosno

Adres

Cp-Tuning Krosno znajduje się w Podkarpacka, 38-400 Krosno, Polska

Telefon

Numer telefonu do Cp-Tuning Krosno jest +48 500 550 761

Strona internetowa

Strona internetowa Cp-Tuning Krosno jest: m.facebook.com/cptuningkrosno

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00–16:00
Wtorek: 10:00–16:00
Środa: 10:00–16:00
Czwartek: 10:00–16:00
Piątek: 10:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Cp-Tuning Krosno

    Podobne alternatywy w pobliżu Cp-Tuning Krosno

    Go up