AGM GARAGE - Mechanika Lakiernictwo Blacharstwo Usuwanie wgnieceń PDR Likwidacja szkód powypadkowych OC/AC
📍 Warsztaty samochodowe w Łódź
Warsztat w Łodzi wyróżnia się profesjonalizmem i ekspresowością w obsłudze klientów. Specjalizuje się w naprawach blacharsko-lakierniczych, oferując skuteczne rozwiązania, jak odciąganie wgnieceń czy usuwanie korozji. Klientom zapewnia dokładność i staranne przygotowanie pojazdów, często dostarczając relacje fotograficzne. Kontakt z zespołem, w tym z Panem Filipem, jest przyjazny i pomocny.
Pomimo pozytywnych opinii, warto zwrócić uwagę na pojedyncze negatywne doświadczenia związane z diagnostyką. Usługi mogą różnić się jakością w zależności od problemu, dlatego warto dokładnie konsultować szczegóły przed podjęciem decyzji. Ogólnie, warsztat cieszy się uznaniem za profesjonalizm i dbałość o szczegóły.
Cechy i usługi AGM GARAGE - Mechanika Lakiernictwo Blacharstwo Usuwanie wgnieceń PDR Likwidacja szkód powypadkowych OC/AC
- Zatrudnia uchodźców
- Miejsca dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Wymiana oleju
- Mechanik samochodowy
- Toaleta
- Toaleta unisex
- Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
- Przyjazne dla osób LGBTQ+
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
- Własny parking
Opinie klientów
AGM GARAGE - Mechanika Lakiernictwo Blacharstwo Usuwanie wgnieceń PDR Likwidacja szkód powypadkowych OC/AC ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 229 opinii w Google
Bardzo profesjonalna i ekspresowa, a przede wszystkim skuteczna obsługa. Ja akurat miałem wyciągane wgniecenie w drzwiach, które zostało odciągnięte, a powierzchnia została doprowadzona do pierwotnego kształtu. Polecam warsztat.
W 2023 roku po raz pierwszy trafiłem do warsztatu w celu naprawy blacharsko lakierniczej spowodowanej postępującą korozją nadkoli w BMW E46. Jestem bardzo zadowolony z usługi, mimo tego że jestem wymagający i lubię czepiać się szczegółów to samochód wyglądał idealnie. Po raz drugi trafiłem pod koniec 2024 roku na kolejną naprawę blacharską tym razem z powodu postępującej korozji na progach. Wykonana praca po raz kolejny na bardzo satysfakcjonującym poziomie, nie było się do czego przyczepić. W obu przypadkach bardzo dobry kontakt z klientem, można zawsze zadzwonić i zapytać. Na koniec dostałem do wglądu pełną relację fotograficzną. Samochód za każdym razem wracał do mnie umyty i odkurzony. 90% spraw załatwiałem z Panem Filipem, ale reszta "załogi" zawsze służyła pomocą.
Nie polecam ,przyjechałam na diagnostykę bo na desce rozdzielczej byly komunikaty skontroluj układ wtryskowy, układ wydechowy awaria silnika.Auto paliło jak czołg, bylo mulowate.Pan wymienił świece zarowa chociaż auto odpalało od jednego strzała nawet w mrozy.Zainkasowali 350 zl i po przejechaniu 3 km wyskoczyły znowu bledy.Pojechalam na diagnostykę do innego mechanika i wyszło, ze zapchany jest DPF 30 g popiolu a ja sama zdiagnozowalam ze auto nie jest dogrzane bo zepsuty jest termostat.Poza tym została zdiagnozowana usterka klapy gaszacej silnik. Wystarczylo 20 minut i umiejetnosc czytania wykresow i parametrow na kompie. Nie polecam diagnostyki komputerowej w tym miejscu.Kasa wyrzucona w błoto.Jak mozna zainkasowac pieniądze i wypuścić klienta z błędami i brakiem diagnozy i powiedziec jeździć i obserwować.Prosilam o sprawdzenie przepustnicy i zaworu EGR I Czujnika MAF ,nic nie zostało zrobione ani zdiagnozowane.Przepustnica i EGR byly czarne od nagaru.Po hydrodynamicznym czyszczeniu DPF u innego mechanika wszystjo wrocilo do normy. Wlasciciel gburowaty I małomówny,nie potrafił określić z jakiego powodu wymienił świece.Omijac szerokim łukiem.Dlaczego mechanicy maja tak zle opinie ?A no właśnie dlatego sami sobie na to pracują.
Z usług tego garażu korzystałem już trzykrotnie (Subaru, Infiniti). Naprawy blacharsko-lakiernicze każdorazowo wykonywał pan Filip. I za każdym razem byłem zaskoczony perfekcją wykonanej usługi. Nie uwierzył bym, że uszkodzenie czy wgniotkę blacharską można tak idealnie naprawić. Pan Filip to nie jest tylko mechanik, to artysta w swojej dziedzinie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam. Stanisław
Polecam z czystym sumieniem, wgniotki i uszkodzenia lakieru dobrze i szybko naprawione, wymieniony tylny zderzak w aucie bez zastrzeżeń, ekipa zaangażowana, dbająca o klienta, dostępna i cierpliwa, chętnie wrócę. Pozdrowienia dla Pana Filipa, tak trzymać!
Firmie AGM Garage zleciłem naprawę karoserii samochodu po poważnym gradobiciu z przełamaniami na elementach konstrukcyjnych i pęknięciach w lakierze. Usługa wykonana profesjonalnie, na wysokim poziomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Samochód wygląda jak nowy. O wszystkim działaniach byłem informowany na bieżąco. Cena nie mała, ale i tak niższa o około 10-15% w stosunków do konkurencyjnych warsztatów. Szczerze POLECAM.
Bardzo fachowy zakład, nie ma śladów po kolizji. W miarę szybko umówiliśmy się na termin i w dobrej cenie w porównaniu z innymi zakładami. Polecam krótko mówiąc 😁
Informacje o AGM GARAGE - Mechanika Lakiernictwo Blacharstwo Usuwanie wgnieceń PDR Likwidacja szkód powypadkowych OC/AC
Adres
AGM GARAGE - Mechanika Lakiernictwo Blacharstwo Usuwanie wgnieceń PDR Likwidacja szkód powypadkowych OC/AC znajduje się w Aleksandra Puszkina 82, 92-516 Łódź, Polska
Telefon
Numer telefonu do AGM GARAGE - Mechanika Lakiernictwo Blacharstwo Usuwanie wgnieceń PDR Likwidacja szkód powypadkowych OC/AC jest +48 42 649 28 10
Strona internetowa
Strona internetowa AGM GARAGE - Mechanika Lakiernictwo Blacharstwo Usuwanie wgnieceń PDR Likwidacja szkód powypadkowych OC/AC jest: agmgarage.wixsite.com/agmgarage
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–18:00
Wtorek: 09:00–18:00
Środa: 09:00–18:00
Czwartek: 09:00–18:00
Piątek: 09:00–18:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte