EL-LACK

📍 Warsztaty samochodowe w Łomża

EL-LACK

6.3

EL-LACK w Łomży specjalizuje się w profesjonalnych usługach warsztatowych, w tym wymianie i montażu szyb samochodowych. Zapewnia dokładność wykonania oraz elastyczne terminy, dostosowując się do potrzeb klienta. Usługa cieszy się uznaniem za klarowny kontakt i przejrzyste cennik, choć w niektórych przypadkach wartości mogą różnić się od początkowych wycen.

Warsztat oferuje kompleksową obsługę, od szybkiej interwencji po szczegółowe konsultacje. Pomimo sporadycznych zastrzeżeń dotyczących czasu realizacji czy kosztów, większość klientów docenia profesjonalizm i staranność wykonawców. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sprawdzonych usług przy zachowaniu równowagi między ceną a jakością.

Cechy i usługi EL-LACK

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
  • Toaleta
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

EL-LACK jest na pozycji 62 z 100 w warsztaty samochodowe w Łomża

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

EL-LACK ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 49 opinii w Google

dwer87

Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Niby miało być po znajomości szybko i za rozsądne pieniądze - a jak wyszło? Długo, 2 dni roboty oraz cena ustalona na samym początku okazała się o wiele wyższa... Niestety nie moja wina, że ktoś nie dosłyszał lub ma miód w uszach.

dwer87 ☆ 1/5
Waldemar Bielski

Bardzo dobry serwis. Polecam każdemu!!!

Waldemar Bielski ☆ 5/5
Marek S

Obsługa telefoniczna dobra. Szybę wkleili krzywo , dopiero po mojej interwencji poprawili. Usługa wklejenia tania natomiast szyby bardzo drogie

Marek S ☆ 3/5
Przemyslaw Krakowiecki

Święta obsługa, szyba wymiona profesjonalnie, szybki i w przystępnej cenie. Polecam

Przemyslaw Krakowiecki ☆ 5/5
Piotr Wnęk

Była szyba przednia wymieniana, ceny i terminy rozsądne.

Piotr Wnęk ☆ 4/5
Jarosław Załęcki

Dobry kontakt, dobra jakość usługi.

Jarosław Załęcki ☆ 4/5
Kondzio

Może trochę drogo ale za to dokładnie. Pełna profeska

Kondzio ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o EL-LACK

Adres

EL-LACK znajduje się w Kraska 78, 18-400 Łomża, Polska

Telefon

Numer telefonu do EL-LACK jest +48 86 218 41 23

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z EL-LACK

    Podobne alternatywy w pobliżu EL-LACK

    Go up