Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak

📍 Warsztaty samochodowe w Lublin

5.3

Warsztat Adres w Lublinie oferuje profesjonalną diagnozę i skuteczne naprawy samochodów. Specjaliści odznaczają się dogłębną analizą problemów, co pozwala na precyzyjne wykrywanie usterek i skuteczne ich naprawianie. Klientom zapewniana jest szybka obsługa, nawet przy dużej liczbie samochodów w warsztacie.

Pomimo kilku negatywnych doświadczeń, większość klientów docenia uczciwość i zaangażowanie mechaników. Warsztat podejmuje się nawet trudnych zadań, takich jak naprawa skrzyni biegów w klasycznych pojazdach, co świadczy o wysokim poziomie fachowości i doświadczenia.

Cechy i usługi Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Płatności
  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak jest na pozycji 67 z 90 w warsztaty samochodowe w Lublin

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak ma ocenę 3.9 na 5 oparte na ponad 111 opinii w Google

Adam Barczycki

No i na reszcie ktoś dobrze zdiagnozował szarpanie silnika i brak mocy , nie droga wymiana części ale dogłębna analiza problemu

Adam Barczycki ☆ 5/5
Paweł Szynowski

Mimo że było dużo samochodów w warsztacie to zostałem przyjęty i tego samego dnia wyjechałem ze sprawnym i dobrze zrobionym autem,polecam serdecznie 5/5

Paweł Szynowski ☆ 5/5
Daniel Kuchta

Nie polecam warsztatu. Oddałem auto na wymianę oleju i łożysk z przodu. Olej po "wymianie " wygląda tak jak na zdjęciu w silniku benzynowy przejechałem na nim 5km. Pewnie mechanikowi nie spodobało się że olej przywiozłem swój. Łożyska się na razie nie odzywają. Ale jeśli mechanik pochełpił się na kradzież oleju za 150 zł to strach robić tu cokolwiek innego. Radzę omijać szerokim łukiem.

Daniel Kuchta ☆ 1/5
Piotr Łukawski

Naprawa skrzyni biegów w VW Garbusie z 1954 roku przebiegła wzorowo. Podczas gdy inne warsztaty odmawiały, ten podjął się zadania bez wahania i w ciągu tygodnia samochód był gotowy. Skrzynia działa perfekcyjnie – gorąco polecam ten warsztat.

Piotr Łukawski ☆ 5/5
Валерия Кудинова

Wracamy po latach — i znów pełne zadowolenie! Profesjonalna obsługa, szybka diagnoza, uczciwe podejście i naprawa na najwyższym poziomie. Chłopaki wszystko dokładnie wyjaśnili i zaproponowali optymalne rozwiązania naprawy. Prace zostały wykonane solidnie i w ustalonym terminie. Polecamy z całego serca!

Валерия Кудинова ☆ 5/5
M B

Korzystam od kilkunastu lat z usług warsztatu. Dziwią mnie złe opinie bo serwisuję tam już 5 samochód (od przeglądów, wymiany płynów, oleju, filtrów i rozrządu, przez naprawy mechaniczne i elektryczne) i nigdy się nie zawiodłem. Rzetelna wycena części i robocizny, dają gwarancję. Polecam

M B ☆ 5/5
Why You Bully Me

W 2020/2021r ściągnąłem auto do Polski. Udałem się do tego warsztatu aby dokonać napraw. Podczas diagnozy wyszło, że robić rozrząd - zgodziłem się. Rozrząd był zrobiony zgodnie ze sztuką, nie ma się do czego przyczepić. Któregoś dnia padł jeden z katalizatorów, w ustaleniach z właścicielem koszta napraw z regeneracją to około 5000zł. Chciałem zmienić dźwięk, więc padło na downpipe'y. Zaznaczyłem, że nie muszą być z wyższej półki, mogą być i też z dolnej. Właściciel powiedział mi, że znalazł takie (około 1500zł kosztowały).Auto jest gotowe do odbioru, właściciel tłumaczył, że trzeba było "lekko dosztukować" bo nie można było ich zamontować. Nie dostałem żadnego zdjęcia przed montażem na czym polegało to "dosztukowanie" i nie byłem świadomy tego jak to naprawdę wyglądało (oryginalnie katalizatory nie są widoczne od spodu auta). Przejechałem kilka tysięcy kilometrów zadowolony bez żadnych złych objawów nieświadomy tego, że auto było "tykającą bombą". Minęło chwile czasu, postanowiłem dbać "bardziej"o samochód zmienić z normalnego typowego warsztatu na typowy warsztat pod Audi. Ostatnim warsztatem zaglądającym w tamte okolice byli niestety oni. Zaznaczam, że auto służyło mi głownie do tras i do weekendowych wypadów, nie robiło spektakularnych przebiegów, regularny serwis zawsze robiony. We wrześniu 2024r jadąc w sposób normalny po obwodnicy wyskoczyła mi kontrolka od ciśnienia oleju, auto stanęło. Auto wystawiłem na sprzedaż z uszkodzonym silnikiem - wstępna diagnoza zatarty silnik. Samochód chwilę postał, przyjechał mechanik kupił i zabrał. Około miesiąc po sprzedaży wysłał mi ciekawe zdjęcia jak wyglądało to PRZEPIĘKNE dosztukowanie downpipe'ów. Zagrożenie dla mnie i każdego pasażera, którego wiozłem. Te downpipe'y nie miały 50% przepustowości. Temperatura pracy była tam znacznie ponad normę, w każdej chwili jeżdżąc tym autem mogłem się spalić. Nie byłem świadomy tego jak wykonano tą "pracę". W dniu dzisiejszym dostałem zdjęcia (dołączone do opinii), blok silnika pęknięty, silnik ugotowany (komputer nie pokazał zbyt wysokiej temperatury oleju). Pan, który naprawia auto pod siebie przyznał, że czegoś takiego nigdy nie widział. W skrócie, przez te przepiękne dosztukowanie silnik(blok, tłoki itp) po paru tysiącach kilometrów nie wytrzymał temperatury pracy i po prostu pękł. Dodam, że serwis dwukrotny zawieszenia wielowahacz był robiony na podnośniku co skutkuje znacznym niszczeniem zawieszenia. EDIT : ODPOWIEDŹ na kom. właściciela (nie da się inaczej odpowiedzieć) Musiałem skrócić opinię bo za dużo tekstu. Bzdury, odwracanie kota ogonem. Nie odwiedzałem regularnie warsztatu bo nie przyśpieszę prac i nie lubię zawracać komuś gitary. Nie miałem wglądu do żadnych prac. Nie otrzymałem żadnych zdjęć poglądowych jak ta rzeźnia została wykonana. Nie jestem szaleńcem aby wsiadać do tykającej bomby, która może mnie spalić. Nie wiem kto uwierzy w takie bzdury. Nikt od waszej wizyty tam nie zaglądał, więc idąc logiką proszę nie zganiać na inne warsztaty. Auto w innych zakładach było serwisowane na zasadzie prac bieżących nic więcej. Wspomniałem, że kupiłem do tras, a nie do butowania. To, że ktoś kupuje auto z większą mocą nie oznacza, że będzie butować. Co do początku Pana odpowiedzi to nie opinia tylko jakość pracy stawia warsztat w złym świetle. Eksploatacja nie jest tu winna bo normalnie się tym poruszałem. Ciesze się, że warsztat przyznał się do tej "należytej staranności" ze zdjęć. Każdy może ocenić czy to jest dobrze zrobione. Działaniem podłym można nazwać wykonanie takich "usług". Ostatnia edycja : Skoro nie szuka Pan tutaj innych winnych to po co się Pan dalej tłumaczy ? POWTARZAM negatywny wizerunek na firmę ma jakość wykonanej pracy, a nie opinia. Doskonale ja i Pan wiemy, że te dzieło spawalnictwa powstało u Pana na zakładzie.Jeśli Pan uderza już w konsekwencje prawne to proszę się zastanowić czy wykonanie takiej usługi, która mogła mnie spalić podczas jazdy nie wyczerpuje znamiona art. 160 § 1. Zganianie na soferów też nic Panu nie da. Co do reszty to Biegły Sądowy ma inne zdanie na ten temat :).

Why You Bully Me ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak

Adres

Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak znajduje się w Turystyczna 114, 20-230 Lublin, Polska

Telefon

Numer telefonu do Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak jest +48 502 350 205

Strona internetowa

Strona internetowa Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak jest: auto-perfekt.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak

    Podobne alternatywy w pobliżu Warsztat Samochodowy Diagnostyka Naprawa Auto Perfekt Mulak

    Go up