Auto wojownicy

📍 Warsztaty samochodowe w Otwock

8.1

Auto Wojownicy to warsztat samochodowy w Otwocku, specjalizujący się w instalacjach LPG i kompleksowej diagnostyce pojazdów. Zespół składający się z dwóch doświadczonych mechaników, w tym Kamila, oferuje profesjonalne usługi i uczciwe doradztwo. Kluczową zaletą jest dokładność w diagnozowaniu usterek, nawet tych skomplikowanych, oraz staranne montaż instalacji gazowych.

Warsztat cieszy się pozytywnymi opiniami za rzetelność i uczciwość. Mechanicy są otwarci na dialog, co przekłada się na zaufanie klientów. Auto Wojownicy to miejsce, gdzie jakość usług i profesjonalizm stoją na pierwszym miejscu.

Cechy i usługi Auto wojownicy

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Klienci
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
Planowanie
  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Auto wojownicy jest na pozycji 18 z 63 w warsztaty samochodowe w Otwock

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Auto wojownicy ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 106 opinii w Google

Jaroslaw Bardoński

Auto wojownik teraz na przy stacji diagnostycznej kilkaset metrów obok.

Jaroslaw Bardoński ☆ 5/5
Łukasz Lucjan

Mój gazownik, Kamil robił już 2 moje auta. Nigdy nie było problemów. Zawsze doradzi w co warto iść, a kiedy lepiej nie gazować. Dla mnie 100% satysfakcji

Łukasz Lucjan ☆ 5/5
Kazys Grinius

W warsztacie robiłem instalację LPG i parę innych okazjonalnych napraw. Mając porównanie z innymi serwisami, które być może na pierwszy rzut okna wyglądają lepiej - w zamian za to mamy tutaj dwóch bardzo sprytnych i dociekliwych fachowców, do których osobiście mam duże zaufanie - zawsze udaje im się znaleźć prawdziwe źródło awarii i rozwiązać problem nawet w sytuacji kiedy kilka innych warsztatów rozkładało ręce. Polecam, warto nawet jeśli trzeba trochę zaczekać na termin.

Kazys Grinius ☆ 5/5
Damian Gaska

Jeżeli Ktoś chce żeby mu zamontowano instalację gazową, a nie wrzucono pod maskę, to lepszego miejsca w promieniu 200km od Wawy nie ma. Pełen profesjonalizm, mechanicy, a nie wymieniacze. Polecam zawsze 🙂 Niezmiennie polecam, Kamil zawsze pomocny.

Damian Gaska ☆ 5/5
Marcin Mroczek

Polecam, Pan Kamil zamiast po prostu wymienić zbiornik LPG, doradził mi, że mogę wykonać jego legalizację w innym miejscu. Duży plus za uczciwe podejście.

Marcin Mroczek ☆ 5/5
Radosław

Mimo awarii na trasie dziewczyna podjechała od ręki zrobiony serwis istalacjii LPG i naprawa w NORMALNYCH PRZYZWOITYCH cenach. Obsługa miła, wszystko wyjaśnił mechanik i szybko naprawił instalacje LPG 🙂 Pozdrawiamy czarna E60 na blachach CBY z pieskiem ; )

Radosław ☆ 5/5
Paweł Janaszek

Mój pacjent BMW E46 M54B25 Długo zastanawiałem się gdzie oddać auto na gazowanie. Poszukałem trochę informacji w internecie na lpg-forum i znalazłem polecanego człowieka o imieniu Nikodem który zresztą aktywnie bierze udział w życiu forum. Opinie na jego temat były podzielone, ale troszkę poszperałem w komentarzach, zwłaszcza tych negatywnych i postanowiłem dać mu szansę. Auto-wojownicy to dwaj panowie którzy specjalizują się w samochodach marki Volvo i BMW, ale żadna inna marka nie jest im obca. Przyjechałem na diagnozę wstępną która trwała około dwie godziny (wymiana sondy, przepływomierza, podpięcie pod komputer, sczytanie bieżących parametrów pracy silnika podczas jazdy, sprawdzenie zawieszenia oraz ogólnego stanu pozostałych podzespołów). Nikodem ma dużą wiedzę praktyczną dotyczącą samochodów marki BMW. Cena którą ustaliliśmy za montaż instalacji była najwyższa w porównaniu do tych które usłyszałem od innych warsztatów, ale zdecydowałem się nie oszczędzać na instalacji gazowej ponieważ zależało mi na poprawnym montażu. Zamontować gaz umie wiele osób ale zrobić to dobrze już niekoniecznie. Instalacja została doskonale rozplanowana, większość elementów została ukryta. Montaż bardzo schludny. Przy okazji montażu dostałem kompleksową diagnozę wszystkich podzespołów auta - nawet jeśli prawda była czasem okrutna 🙂 Super kontakt, miła rozmowa, duża wiedza, wysoka cena, bardzo dobry montaż. Oprócz serwisu instalacji będę serwisował również auto pod kątem mechanicznym. Panowie mają ogromną wiedzę na temat części zamiennych i ich producentach (co warto a co nie). Nie zapłacili mi za reklamę, nie jestem kolegą, po prostu zostałem uczciwie potraktowany. Pozdrawiam, Paweł

Paweł Janaszek ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Auto wojownicy

Adres

Auto wojownicy znajduje się w Stefana Żeromskiego 118, 05-400 Otwock, Polska

Telefon

Numer telefonu do Auto wojownicy jest +48 503 904 898

Strona internetowa

Strona internetowa Auto wojownicy jest: auto-wojownicy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Auto wojownicy

    Podobne alternatywy w pobliżu Auto wojownicy

    Go up