BlackMobile.pl
📍 Warsztaty samochodowe w Ruda Śląska
BlackMobile.pl to warsztat samochodowy w Ruda Śląska, który wyróżnia się profesjonalnym podejściem i kompleksową obsługą. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z systemami multimedialnymi, nawigacją oraz aktualizacjami oprogramowania, oferując usługi na najwyższym poziomie.
Firma cieszy się uznaniem za szybkość działania, rzetelność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Klienci doceniają zaangażowanie oraz umiejętność rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych usterek, co czyni ją godnym polecenia miejscem.
Cechy i usługi BlackMobile.pl
- Usługi na miejscu
BlackMobile.pl jest na pozycji 25 z 107 w warsztaty samochodowe w Ruda Śląska
Opinie klientów
BlackMobile.pl ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 143 opinii w Google
Usługi na najwyższym poziomie, jeśli coś nie zadziała Panowie działają do skutku i nie zostawiają Cię samego z problemem, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane !!! Większość firm wykona usługę i baj baj, męcz się dalej sam, albo zapłać jeszcze raz. Zaznaczam, że dzwoniłem po różnych ekipach o wykonanie usługi spolszczenia w moim stingerze itd i usługa nigdy nie była pełna i na dodatek 2x droższa. Więc polecam jak najbardziej tych solidnych i uczciwych Panów!!!!
Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Miałem problem z resetem radia i nawigacji w Hyundai kona - w kilku miejscach usłyszałem, że się nie da , albo nikt nie chciał się tego podjąć.Dopiero tutaj trafiłem na prawdziwego specjalistę. Usługa została wykonana szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie . Podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, widać duże doświadczenie i zaangażowanie.
W tych czasach trudno o fachowca z tak profesjonalnym podejściem, atencją, zaangażowaniem i pasją, nastawionego nie na szybki zysk, a na rozwiazanie problemu . Polecam . To był naprawdę dobry dzień a kontakt zapisany i przekazany innym . Dziekuje . .
Usługa wykonana na najwyższym poziomie. System zaktualizowany do najnowszego i odblokowany android auto w VW Golf Sportsvan. Polecam z czystym sumieniem. Szybko, sprawnie i w dobrej atmosferze 👌.
Polecam z całego serca Pana Miłosza. Fachowiec jakich w dzisiejszych czasach bardzo mało. Problem w Peugeocie, przy którym przez 8 miesięcy "specjaliści" rozkładali ręce i wręcz nie wiedzieli od czego zacząć rozwiązany na poczekaniu, praktycznie bez oględzin czy mojego opisywania problemu. Pan Miłosz po prostu wie Ci robi i robi to szybko, skutecznie, w miłej atmosferze i tanio. Więcej takich ludzi nam potrzeba. Masz problem z nawigacją, dzwoń, umów się i zapominasz o usterce w moment.
Zdecydowanie polecam! Oddałem auto do naprawy nawigacji i aktualizację oprogramowania oraz map – wszystko zostało wykonane szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. Świetny kontakt na każdym etapie, dokładne informacje i zero niedomówień. Widać, że firma zna się na rzeczy. Na pewno wrócę, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Firma poradziła sobie z naprawą radia i mapami z Fiata fullback Dzięki i polecam Tomek
Informacje o BlackMobile.pl
Adres
BlackMobile.pl znajduje się w Czarnoleśna 9, 41-709 Ruda Śląska, Polska
Telefon
Numer telefonu do BlackMobile.pl jest +48 787 280 787
Strona internetowa
Strona internetowa BlackMobile.pl jest: blackmobile.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00–16:00
Wtorek: 10:00–16:00
Środa: 10:00–16:00
Czwartek: 10:00–16:00
Piątek: 10:00–16:00
Sobota: 09:00–13:00
Niedziela: Zamknięte