Marcin Wawok Automechanika
📍 Warsztaty samochodowe w Rybarzowice
Warsztat Automechanika Marcin Wawok w Rybarzowicach oferuje kompleksowe usługi naprawcze i serwisowe z naciskiem na profesjonalizm i przejrzystość cenową. Znany z szybkiego i sprawnie prowadzonego procesu napraw, gdzie klient otrzymuje gotowy samochód w terminie, bez zbędnych opóźnień. Zapewnia również indywidualne podejście i klarowne wyjaśnienia dotyczące wykonywanych prac.
Warsztat ceni się za uczciwość i transparentność w stosunku do klientów, co sprawia, że jest stałym punktem dla wielu właścicieli pojazdów. Warto zwrócić uwagę na profesjonalizm mechaników oraz dbałość o jakość wykonanych usług, co jest kluczowe przy wyborze odpowiedniego serwisu.
Cechy i usługi Marcin Wawok Automechanika
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Marcin Wawok Automechanika jest na pozycji 2 z 2 w warsztaty samochodowe w Rybarzowice
Opinie klientów
Marcin Wawok Automechanika ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 74 opinii w Google
Byłem tutaj z kilkoma różnymi tematami i każdy został rozwiązany profesjonalnie. Naprawy przebiegają sprawnie, bez zbędnego przeciągania, a auto zawsze wraca do mnie w pełni sprawne. Ceny są uczciwe, a podejście do klienta wzorowe. Stały punkt na mapie moich serwisów.
Zdecydowanie nie polecam. Dziewczyna, oddała auto do naprawy. Mechanik gwarantował że auto jest naprawione i sprawne. Po 2 dniach samochód ma dalej ta sama usterkę.
Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu. Mechanik dokładnie wyjaśnił problem, zaproponował najlepsze rozwiązanie i wykonał naprawę terminowo. Wszystko przebiegło sprawnie, bez naciągania na niepotrzebne koszty. Na pewno wrócę i polecam każdemu.
Zdecydowanie polecam ten warsztat! Naprawa wykonana ekspresowo – auto było gotowe do odbioru tego samego dnia, mimo że spodziewałam się dłuższego czekania. Do tego bardzo uczciwa cena, bez naciągania na dodatkowe koszty. Pełen profesjonalizm i świetny kontakt.
Miła i profesjonalna obsługa. Konkretne i szybkie podejście do mojego problemu z samochodem 👍 Warsztat godny polecenia 👍
Witam. Największe rozczarowanie, jakie w życiu miałam z mechanikiem. Odebrałam auto rozbite przez żonę właściciela. Owszem mogłam usunąć szkodę z polisy warsztatu, ale formalności trwały kilka miesięcy ze wzgledu na opieszałość sprawcy, potem jak musiałam zapłacić za wynajęcie auta zastępczego na czas naprawy i powiedzialam, że nie zapłacą przez to za wykonane usługi, to pan Wawok się obraził. Nie dokonał również opłaty franszyzy, do czego wzywało towarzystwo ubezpieczeniowe i do wszystkich przestał się odzywać przez co zostałam jeszcze obciążona dodatkowymi kosztami. Nie polecam!!!!!
Polecam pana Marcina z czystym sumieniem. Uczciwe podejście, rozsądne ceny i bardzo dobry kontakt. Widać doświadczenie i zaangażowanie. Na pewno wrócę przy kolejnej naprawie lub serwisie.
Informacje o Marcin Wawok Automechanika
Adres
Marcin Wawok Automechanika znajduje się w Beskidzka 403, 43-378 Rybarzowice, Polska
Telefon
Numer telefonu do Marcin Wawok Automechanika jest +48 602 226 224