Auto Kucza Rybnik
📍 Warsztaty samochodowe w Rybnik
Salon samochodowy w Rybniku wyróżnia się profesjonalną obsługą oraz sprawnym załatwianiem formalności związanych z zakupem. Klienci doceniają kompetentne doradztwo i indywidualne podejście, nawet w okresach zwiększonego obciążenia pracowników. Proces zakupu przebiega szybko i bez zbędnych komplikacji.
Serwis techniczny cieszy się uznaniem za solidność wykonania oraz przejrzystość kosztów. Wymiana oleju, filtrów czy przeglądy odbywają się terminowo, a wszystkie czynności są szczegółowo dokumentowane. To miejsce, gdzie liczy się rzetelność i dbałość o szczegóły.
Cechy i usługi Auto Kucza Rybnik
- Oferuje transport
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Toaleta dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Wymiana oleju
- Mechanik samochodowy
- Toaleta
- Wymagane umówienie wizyty
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Auto Kucza Rybnik jest na pozycji 24 z 127 w warsztaty samochodowe w Rybnik
Opinie klientów
Auto Kucza Rybnik ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 223 opinii w Google
Super salon autko kupione . Obsługa mimo okrojonego stanu ( chorobowe pracowników ) daję radę profesjonalnie obsłużyć, doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania.Wszelkie formalności związane z zakupem zostały załatwione w kilka dni . Polecam całym sercem i pozdrawiam Pana Grzegorza Lipko naszego sprzedawcę
Salon sprzedaży niegodny polecenia. Pracownicy sprawiają wrażenie jakby nigdy nie byli na żadnym szkoleniu z obsługi klienta i wprost dają do zrozumienia że nie zależy im na kliencie. Poniżej podaję kilka cytatów z rozmowy z nimi: Jak sprzedamy panu samochód to mamy problem bo Dekra za puste miejsce w salonie może nałożyć 10.000 zł kary a jest problem z samochodami. Drugi cytat. Ostatnio cena wzrosła więc rozmowę z Panem zaczniemy od podwyższenia ceny. Trzeci cytat: Nie możemy Panu dać żadnego rabatu bo jest brak samochodów na rynku i tak za chwilę sprzedamy to auto drożej komu innemu. I najlepsze na koniec. Kierownik salonu stwierdził że przygotowana dla mnie jako potencjalnego klienta oferta jest dobra choć siedział ode mnie 3 metry i w ogóle nie widział co mi jest zaproponowane. Niech każdy oceni sam. Ja kupuję gdzie indziej.
14.06 Oddałem Honde Civic, popularny model "UFO" Pierwszy serwis (olej, filtry, płyn chłodniczy, swiece etc) Wszystko poszło gładko - jeden dzień roboczy - cena adekwatna do usługi, Wszystko na papierze. Pełen profesjonalizm.👌 Polecam.
Bardzo dobra obsługa.Byłem zainteresowany zakupem nowej HR-V w kolorze sand khaki, którą zobaczyłem w internecie.Pojechałem do salonu zobaczyć jak samochód wygląda na żywo ale niestety na miejscu okazało się, że jest już zarezerwowany. Pan Grzegorz z obsługi salonu podszedł do sprawy z zaangażowaniem i zaproponował alternatywę- ten sam model i wersja tylko w innym kolorze.Kolejnego dnia odbyła się jazda próbna, która tym bardziej potwierdziła, że to jest auto odpowiadające moim potrzebom. Otrzymałem korzystne warunki zakupu na firmę jednakże moja księgowa, która boi się własnego cienia była na NIE ponieważ jej zdaniem zakup drugiego pojazdu w leasingu na jednoosobową działalność potraktowała jako uzasadnione wątpliwości dla US i musiałem z przykrością zrezygnować z transakcji. Wcześniej korzystałem również z usług serwisu dla innych moich samochodów Honda i też byłem z zadowolony z efektów i ceny. Polecam wszystkim serdecznie !
Jazda testowa i początkowa obsługa przedsprzedażowa ok. Zaproponowano mi finansowanie leasingowe bez możliwości zapoznania się ze wszystkimi warunkami umowy i tabelą opłat i prowizji. Te informacje otrzymałem po 2 dniach roboczych od momentu wpłaty zaliczki a ofertę kompleksowego ubezpieczenia po 3 dniach roboczych. Początkowo komunikacja z pracowanikiem przebiegała wzorowo i był bardzo zaangażowany (jeden z sms'ów wysłany został do mnie o 21!). Sytuacja uległa zmianie w momencie rezygnacji z leasingu (po komletnym zapoznaniu się z wszystkimi warunkami umowy) i zaproponowaniu przeze mnie sfinalizowania transakcji gotówkowo. Mam więc wrażenie, że salon/pracownicy preferują finansowanie oparte na leasingu. Przypuszczam też, że są od tego dodatkowo wynagradzani prowizyjnie. W momencie rezygnacji z takego finansowania tracą motywację i są niechętni do jakichkolwiek negocjacji cenowych, mimo iż ogłoszenie na wiodącym portalu sugeruje taką możliwość. Transakcja nie doszła do skutku, pomimo moich chęci do negocjacji. Niesmak pozostał.
Panowie zamontowali mi wadliwe sprzeglo. Po jezdzie testowej stwierdzili, ze sie "ulozy". Kryminal. Przy wymianie zarowki podswietlenia tablicy rejestracyjnej polamali uchwyt mocujacy zarowke. Szerokim lukiem omijac. To nie ma z Honda nic wiecej wspolnego. Banda partaczy. Jesli pan właściciel będzie dalej upierał się że naprawa nie była realizowana w waszym warsztacie mogę opublikować wycenę i fakturę. Jeszcze raz: nie usunę wpisu.
Polecam. Zakupiłem nowe auto. Obsługa profesjonalna i konkretna. Wychodzą do klienta i starają się dopasować do oczekiwań (nie w każdym salonie Hondy na Śląsku tak miałem...). Nie było problemu z dłuższym przetrzymaniem auta przed odbiorem. Specjalne i szybkie sprowadzenie auta też nie było problemem. Do tego kompleksowe usługi związane z zakupem nowego auta (ubezpieczenia, GAP-y, powłoki ceramiczne itd.) sprawnie i szybko przeprowadzone. Zakup Polecam. Co do serwisu to będę sprawdzał (mam nadzieję tylko standardowo co roku) i dam znać. Na razie 5 gwiazdek.
Informacje o Auto Kucza Rybnik
Adres
Auto Kucza Rybnik znajduje się w Wodzisławska 54, 44-200 Rybnik, Polska
Telefon
Numer telefonu do Auto Kucza Rybnik jest +48 666 612 300
Strona internetowa
Strona internetowa Auto Kucza Rybnik jest: kucza.otomoto.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:00–16:00
Wtorek: 07:00–16:00
Środa: 07:00–16:00
Czwartek: 07:00–16:00
Piątek: 07:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte