Pielorz Andrzej. Mechanika i blacharstwo samochodowe
📍 Warsztaty samochodowe w Rybnik
Pielorz Andrzej – mechanika i blacharstwo samochodowe w Rybniku to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z efektywnością. Warsztat specjalizuje się w kompleksowych naprawach, oferując usługi na wysokim poziomie, szczególnie w zakresie serwisu silników oraz elementów karoserii. Klienci doceniają podejście do pracy, które gwarantuje solidność i trwałość wykonanych napraw.
Choć obsługa jest zwykle rzetelna, warto zwrócić uwagę na szczegóły podczas bardziej skomplikowanych prac. Ceny usług pozostają konkurencyjne, co sprawia, że warsztat stanowi atrakcyjną alternatywę dla autoryzowanych serwisów. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają fachowej pomocy bez zbędnych formalności.
Cechy i usługi Pielorz Andrzej. Mechanika i blacharstwo samochodowe
- Mechanik samochodowy
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Opinie klientów
Pielorz Andrzej. Mechanika i blacharstwo samochodowe ma ocenę 4 na 5 oparte na ponad 16 opinii w Google
Dziękuję Panu serdecznie za pomoc! Polecam
Podczas wymiany linek hamulca ręcznego połamane zostały plastiki wewnątrz pojazdu, mechanik nie poczuwał się do winy.
Naprawa silnika zostala przeprowadzona fachowo szybko i niedrogo w porownaniu do ceny serwisu fabrycznego polecam
Bardzo dobry mechanik i solidny
Polecam
Informacje o Pielorz Andrzej. Mechanika i blacharstwo samochodowe
Adres
Pielorz Andrzej. Mechanika i blacharstwo samochodowe znajduje się w Gabrieli Zapolskiej 59, 44-274 Rybnik, Polska
Telefon
Numer telefonu do Pielorz Andrzej. Mechanika i blacharstwo samochodowe jest +48 606 994 625
Strona internetowa
Strona internetowa Pielorz Andrzej. Mechanika i blacharstwo samochodowe jest: maxserwis.com.pl/warsztaty-samochodowe/rybnik/mechanika-blacharstwo-samochodowe-andrzej-pielorz
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: 09:00–13:00
Niedziela: Zamknięte