Alfa Warsztat

📍 Warsztaty samochodowe w Siemianowice Śląskie

6.6

Alfa Warsztat w Siemianowice Śląskie wyróżnia się profesjonalizmem i uczciwością. Specjaliści odznaczają się wiedzą fachową i starannym podejściem do każdego zadania. Klientom zapewniana jest kompleksowa diagnoza oraz terminowa realizacja usług. Obsługa jest miła i życzliwa, co sprawia, że współpraca przebiega w przyjemnej atmosferze. Warsztat cieszy się zaufaniem klientów, którzy doceniają rzetelność i uczciwe ceny.

Warto jednak zwrócić uwagę na różnice w doświadczeniach klientów. Niektórzy zgłaszali problemy z terminowością i cenami, które uważali za zbyt wysokie. Pomimo tego, większość opinii podkreśla profesjonalizm i pomocność zespołu. Alfa Warsztat jest dobrym wyborem dla tych, którzy szukają fachowej pomocy w naprawach samochodowych.

Cechy i usługi Alfa Warsztat

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

Alfa Warsztat jest na pozycji 46 z 80 w warsztaty samochodowe w Siemianowice Śląskie

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Alfa Warsztat ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 85 opinii w Google

Milena Czeplik

Bardzo polecam ten warsztat! Jako jedyny pomógł mi w naprawie auta. Uważam,że Panowie mają fach w ręku i wiedzą co robią,żeby wszystko działało bez zarzutów.

Milena Czeplik ☆ 5/5
Dawid Piatek (Xerotop)

Jestem bardzo zadowolonym klientem tego warsztatu i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto szuka profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Samochód został naprawiony szybko, sprawnie i w przystępnej cenie, a mechanicy wykazali się ogromną wiedzą i uczciwością. Co szczególnie mi się podobało: ✔ Kompleksowa diagnoza – bez zbędnych kosztów, wszystko wyjaśniono jasno. ✔ Terminowość – auto było gotowe dokładnie w ustalonym czasie. ✔ Miła obsługa – miło się współpracuje z ludźmi, którzy podchodzą do klienta z życzliwością. Dziękuję za świetną usługę i na pewno wrócę w przyszłości! Polecam z całego serca! Dawid, od dziś stały klient !

Dawid Piatek (Xerotop) ☆ 5/5
Sonia Wesolik

Profesjonalnie wykonanie usługi, polecam!

Sonia Wesolik ☆ 5/5
Kasia Sobczak

Bardzo polecam warsztat...pełen profesjonalizm bardzo fachowa i szybka pomoc .Własciciel bardzo miły i uczciwy widać że zna się na swojej pracy chętnie doradzi Polecam z całego serca

Kasia Sobczak ☆ 5/5
Aleksandra Adamska

Ten warsztat polecam naprawdę KAŻDEMU! Panowie bardzo uczciwi i pomocni. W sytuacji gdy inny mechanik zawiódł moje zaufanie-trafiłam z polecenia tutaj. Żałuje, że tak późno. Panowie zajęli się moim autem z ogromnym profesjonalizmem. Nie mogłam trafić w lepsze miejsce. Samochod został "odratowany" a zaufanie do mechaników odbudowane. Cennik jak cały team alfa warsztat-bardzo uczciwy. Jeszcze raz serdecznie polecam! 10/10! 👏🤝

Aleksandra Adamska ☆ 5/5
Dariusz Czech

Drogo, drożej, coraz drożej a jakość taka sama. Jeździłem tam wymieniać koła i co roku drożej a mimo umawiania się na termin traciłem godzinę zanim w ogóle ktoś zainteresował się moim autem. Koła miały być wyważone zanim przyjechałem, a tylko raz tak się zdarzyło. Strata mojego czasu, ostatnim razem zapłaciłem 70zł za wymianę kół, prawie dwa razy tyle co w innych warsztatach za taką samą usługę.

Dariusz Czech ☆ 2/5
Maciej Matras

Robiłem tam rozrząd w 156 jakieś 5lat wstecz i byłem zadowolony dlatego teraz pojechałem że 147 żony na wymianę rozrządu ustaliłem termin przywiozłem auto o godzinie 13 zadzwoniono do mnie że niestety nie dadzą rady wymienić tego rozrządu gdyż nie mogą odkręcić śruby od wału i nie będą się męczyć . Parodia tak potraktować klienta ale to nic jak się okazało w innym serwisie tej śruby wcale nie trzeba odkręcać jeśli nie wymienia się zimeringu na wale czyli poprostu coś im nie pyklo za dużo roboty nie chciało się robić rozrządu za 500zl spuścili mnie po rynnie nie mówiąc już o tym że cena jaką podali to kosmos zapłaciłem o 150zl mniej gdzie indziej z śrubami nie mieli kłopotu.Nie polecam!!!!!

Maciej Matras ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Alfa Warsztat

Adres

Alfa Warsztat znajduje się w Jana Kilińskiego 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, Polska

Telefon

Numer telefonu do Alfa Warsztat jest +48 503 404 492

Strona internetowa

Strona internetowa Alfa Warsztat jest: alfawarsztat.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Alfa Warsztat

    Podobne alternatywy w pobliżu Alfa Warsztat

    Go up