Auto Efekt. Serwis blacharsko-lakierniczy,
📍 Warsztaty samochodowe w Stalowa Wola
Zakład blacharsko-lakierniczy w Stalowej Woli wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale. Klienci doceniają precyzję prac, które przywracają pojazdom wygląd niemal fabryczny, a efekty utrzymują się na wysokim poziomie przez długi czas. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia sprawia, że usługi cieszą się uznaniem.
Obsługa jest szybka i terminowa, co pozwala na sprawne odbiór pojazdu bez zbędnych opóźnień. Rzetelność oraz sympatyczna atmosfera to dodatkowe atuty tego miejsca, które zyskało reputację solidnego partnera w zakresie napraw i renowacji karoserii.
Cechy i usługi Auto Efekt. Serwis blacharsko-lakierniczy,
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
- Toaleta
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Opinie klientów
Auto Efekt. Serwis blacharsko-lakierniczy, ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 90 opinii w Google
Bardzo super wykonana robota. Wygląda jakby wyjechał świeżo z fabryki. Jestem zadowolony z usługi i gorąco polecam.
Oddałem samochód do Autoefekt w 2023 roku na naprawę blacharsko-lakierniczą. Usługa nie należała do tanich, więc oczekiwałem trwałego efektu. Niestety po około 3 latach rdza wróciła dokładnie w tych samych miejscach, co widać na załączonych zdjęciach. Samochód nie był użytkowany zimą, więc nie był narażony na sól drogową. Wygląda to tak, jakby problem nie został usunięty, tylko zamaskowany. Przy tego typu naprawie i kosztach, jakie poniosłem, oczekiwałem zdecydowanie lepszej trwałości. Na ten moment jestem rozczarowany jakością wykonanej usługi
Po niefortunnym szlifie motocyklowym miałem cały boczek do pomalowania. Oddałem Panom do malowania i muszę powiedzieć, że końcowy efekt przerósł moje oczekiwania. Po szlifie nie widać ani śladu, owiewka wygląda jak nowa. Chłopaki dość sprawnie się z tym uwinęli, co było dla mnie bardzo ważne z uwagi na sezon. Gorąco polecam! 🙂
Najlepszy zakład blacharsko-lakierniczy w Stalowej Woli. Chłopaki bardzo dokładni mili i sympatyczni, ich pracę oceniam wzorowo "zderzak przód i maska"
Panowie rzetelnie podchodzą do swojej pracy, usługa została wykonana profesjonalnie, w dobrej cenie, ale przede wszystkim w wyznaczonym terminie. Polecam.
Bardzo polecam Firmę ale szczególnie Pracowników. Świetnie, Profesjonalnie wykonane naprawy, idealnie dobrane kolory, dodatkowo wysprzątane auto. Mimo dużych odległości od serwisu jestem Bardzo Zadowolony. Dwa razy już korzystałem i na pewno w przyszłości skorzystam. Pozdrawiam
W serwisie Auto-Efekt wykonano naprawe dachu z ktorego schodzil lakier. Prace zostaly wykonane bardzo starannie i w umowionym terminie. Pracownicy to doskonali fachowcy, poza tym bardzo mili dla klienta, Samochod odebralam czysciutki, umyty i pachnacy. To najlepszy serwis i zasluguje na wielkie podziekowanie i pochwale.
Informacje o Auto Efekt. Serwis blacharsko-lakierniczy,
Adres
Auto Efekt. Serwis blacharsko-lakierniczy, znajduje się w Kazimierza Mireckiego 37, 37-450 Stalowa Wola, Polska
Telefon
Numer telefonu do Auto Efekt. Serwis blacharsko-lakierniczy, jest +48 782 069 949
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte