Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego. Stec J.
📍 Warsztaty samochodowe w Stalowa Wola
Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego Stec J. w Stalowej Woli to miejsce, gdzie profesjonalna obsługa spotyka się z szerokim asortymentem części i akcesoriów samochodowych. Klienci doceniają szybką realizację zamówień – nawet brakujące towary pojawiają się zwykle już następnego dnia, co znacznie ułatwia naprawy i konserwację pojazdów.
Sklep wyróżnia się konkurencyjnymi cenami oraz indywidualnym podejściem do klienta. Właściciel chętnie udziela porad, a przy większych zakupach możliwe są atrakcyjne rabaty. To solidny punkt dla tych, którzy cenią rzetelną wiedzę techniczną i sprawne zaopatrzenie warsztatu.
Cechy i usługi Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego. Stec J.
- Dostawa
- Odbiór w sklepie
- Zakupy stacjonarne
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Szybkie zakupy
- Baterie
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Opinie klientów
Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego. Stec J. ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 48 opinii w Google
Kupiłem wszystko czego szukałem a towar brakujący byl za 2 dni jak również
Nie polecam ! Kupiłem akumulator - cena może być, ale obsługa fatalna. Musiałem wymienić akumulator w samochodzie i poprosiłem o użyczenie śrubokręta i usłyszałem, iż trzeba wozić swój. Wielkie rozczarowanie, gdyż to już mój trzeci zakupiony akumulator w tej firmie i ostatni !. Wcześniejsze zakupy wzorcowe - najpierw sprawdzili stary akumulator, poradzili i wymienili. Dzisiaj bierz, zapłać i spadaj !. Wielkie rozczarowanie.
Polecam sklep,właściciel służy radą,ja ostatnio kupowałem akumulator i cena była niższa o 20pln niż w internetach gdzie trzeba doliczyć koszt wysyłki.
Sklep dobrze zaopatrzony technicznie. Ceny przyzwoite, pan Paweł zawsze dobrze doradzi... wesprze rabatem aż warto wracać na inne zakupy. Szczerze polecam.
Części zawsze dostępne, jeśli nie od ręki to zamówienie realizowane max na drugi dzień. Obsługa pomocna i znająca się na rzeczy. Polecam
Bardzo duży wybór cen podobne jak na internecie przy większych zakupach zawsze można liczyć na rabat.
Bardzo miła obsługa niskie ceny praktycznie zawsze części są na miejscu
Informacje o Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego. Stec J.
Adres
Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego. Stec J. znajduje się w Generała Leopolda Okulickiego 125, 37-450 Stalowa Wola, Polska
Telefon
Numer telefonu do Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego. Stec J. jest +48 509 786 113
Strona internetowa
Strona internetowa Bos. Centrum Zaopatrzenia Technicznego. Stec J. jest: cztbos.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–13:00
Niedziela: Zamknięte