Bosch Diesel Service Pawlik | Regeneracja wtryskiwaczy | pompowtryskiwaczy | turbosprężarek | pomp | filtrów DPF/FAP
📍 Warsztaty samochodowe w Stalowa Wola
Bosch Diesel Service Pawlik w Stalowej Woli specjalizuje się w profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy oraz turbosprężarek, wykorzystując oryginalne technologie i części Bosch. Warsztat oferuje kompleksową diagnozę, precyzyjne pomiary oraz długoterminową gwarancję, co podkreśla zaangażowanie w jakość wykonanych usług. Obsługa klienta opiera się na przejrzystości i konkretnych wycenach, dostosowanych do rzeczywistych potrzeb pojazdu.
Specjaliści zajmują się również regeneracją filtrów DPF/FAP oraz serwisem układów wysokoprężnych, zapewniając efektywne rozwiązania dla pojazdów diesla. Profesjonalizm i wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, w tym diagnostyki Bosch EPS 708, gwarantują precyzję i trwałość napraw. Dbałość o szczegóły oraz szybkość realizacji zleceń to cechy wyróżniające ten serwis na rynku.
Cechy i usługi Bosch Diesel Service Pawlik | Regeneracja wtryskiwaczy | pompowtryskiwaczy | turbosprężarek | pomp | filtrów DPF/FAP
- Prezentuje się jako firma należąca do kobiety
- Usługi na miejscu
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Toaleta dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Wymiana oleju
- Toaleta unisex
- Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
- Przyjazne dla osób LGBTQ+
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Opinie klientów
Bosch Diesel Service Pawlik | Regeneracja wtryskiwaczy | pompowtryskiwaczy | turbosprężarek | pomp | filtrów DPF/FAP ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 4352 opinii w Google
Serwis "zregenerował" wtryskiwacze piezoelektryczne wymieniając końcówki. Auto zaczęło po tej "naprawie" chodzić gorzej niż przed regeneracją, mimo, że naprawa była zupełnie zapobiegawcza, auto normalnie jeździło nie było problemów. Reklamacja nieskuteczna. Sprawa zgłoszona do centrali Bosch ale nikt nie traktuje tego poważnie. Po wymianie końcówek na żadnym wtrysku nie został nadany nowy kod co mija się z technologią naprawy Bosch. Wtryskiwacze mają słyszalne przebicie (przy chociażby otwieraniu auta, kiedy wtryskiwacze są wzbudzane przez dde), oczywiście pomiary stosów Piezo w normie i serwis twierdzi, że wszystko jest w porządku. Próbowałem załatwić sprawę polubownie, prosiłem o wskazanie referencyjnego serwisu Bosch który dokonał by weryfikacji "naprawy", niestety bezskutecznie. Serwis unika jakiegokolwiek kontaktu i namawia tylko na kolejne "odesłanie na sprawdzenie". Niestety ani razu nikt nie zwrócił mi kosztów za demontaż oraz ponowny montaż a robione było to wielokrotnie. Na innym nowym komplecie wtryskiwaczy problemy nie występują. Auto nie potrafi utrzymać wolnych obrotów, samo dodaje gazu, słyszalne przebicia ze stosów Piezo. Sprawę niestety musiałem zgłosić do prawnika.
Wycena po weryfikacji, a nie z sufitu – to się szanuje. Szczerze polecam Bosch Diesel Service Pawlik. Regenerowałem u nich wtryski piezoelektryczne w Audi A6 i jestem mega zadowolony. Mało który warsztat w Polsce w ogóle chce się tego podjąć a tutaj żadnego problemu mają części na miejscu i sprzęt Boscha więc wiedzą co robią. Wszystko ogarnięte konkretnie bez gadania. Ceny naprawdę bardzo dobre, a dają długą gwarancję jak na nowy wtryskiwacz więc człowiek ma spokój. Do tego dostałem wydruki z testów każdego wtrysku z maszyny Bosch EPS 708 więc dokładnie widać, jak to wyglądało po regeneracji pełna przejrzystość i profesjonalne podejście. Panie w biurze konkretne i miłe nic nie wymyślają przez telefon tylko po weryfikacji dzwonią z dokładną wyceną i tłumaczą co będzie robione. Wszystko ustaliliśmy telefonicznie, zgodziłem się na naprawę i po dwóch dniach wtryski były już z powrotem u mnie, gotowe do montażu. Auto chodzi jak nowe równo cicho i bez dymienia. Naprawdę widać że to fachowcy a nie przypadkowy serwis. Bosch to jakość a u Pawlika widać, że trzymają ten poziom w 100%. Jak ktoś szuka sprawdzonego miejsca do regeneracji wtrysków nie ma się co zastanawiać, tylko dzwonić!
Polecam z całego serca. Robiłem u tych Państwa pompowtryski do VW Polo 1.9 TDI oraz pompe do bmw M57D30. Wszystko odbyło się bez problemu. Kaucja wróciła na konto oraz przebyło bez problemu. Kurier dowiózł na drugi dzień to co było zamówione i od razu odebrał stare. Na infolini wszystko załatwione szybko miło i sprawnie.
Przede wszystkim regeneracja wtryskiwaczy wychodzi drożej niż kupno nowych fabrycznie regenerowanych wtrysków. 100 zł za sama diagnozę 1 wtrysku ? To jakiś żart. Polecieli z tymi cenami grubo. Gdybym zgodził się na regenerację wtrysków to regen kosztował by więcej niż cały silnik albo i prawie cały samochód =D 950 zł za regenerację jednego wtrysku ? A nowe fabrycznie regenerowane mam za 750 zł sztuka... Odkleiło im się ładnie, a najlepsze jest to, że jak odmówiłem regeneracji to nagle rabat się znalazł na 850/ szt xd Omijać szerokim łukiem, bo to kradzież w biały dzień.
Chociaż. Minęła już chwila od naprawy to dopiero teraz postanowiłem napisać opinie. Nasza starowinka z silnikiem diesla 2.0 177kM z przebiegiem wtedy grubo ponad 250000 km dostała diagnozę od innych super mechaników: panie sprzedać, uśmiercić albo zezłomować. Filtr DPF zatkany, wycieki oleju, turbina, wtryskiwacze wszystko do wymiany nie opłaca się albo się nie da. Zadzwoniłem do serwisu Pawlik i opowiedziałem po krótce jak sprawa wygląda. I wtedy …… usłyszałem nie ma tragedii proszę przyjechać naprawimy, są to rzeczy które załatwiamy od ręki. Zapytałem na kiedy a gość mi mówi można za 3 dni. Umówiłem się na termin i po kilku godzinach była już diagnoza. Pacjent ma się nieźle serducho 2.0 litra w najlepszym porządku kompresja jak trzeba. Oczywiście lista do zrobienia była długa ale wszystko ogarnęli jak trzeba. Oczywiście gdybym trafił do serwisu dużo wcześniej lista była by o wiele krótsza ale do celu. Dzisiaj autko ma ponad 290000 tys i chodzi jak szwajcarski zegarek. Stosuje wszystkie zalecenia odnośnie serwisów etc i nie mam kłopotów. Na pewno niebawem udam się na krótkie sprawdzenie czy coś nie wyskoczyło po drodze. Najlepszy serwis do jakiego trafiłem, naprawa przebiegła bezproblemowo i na każdym etapie byłem informowany na bieżąco co, dlaczego i z ile. Szczególne dzięki dla pana z obsługi klienta za fachowość, cierpliwość i ogromną wiedzę. Polecam
Uczciwie, terminowo i z gwarancją - rzadkość dziś!!! Mój Ford Mondeo to była prawdziwa zmora przez prawie 7 miesięcy. Auto zaczęło tracić moc, kopcić, gasło kiedy chciało raz paliło raz nie dramat. Byłem w kilku warsztatach, od jednego końca miasta do drugiego. Każdy coś tam niby robił coś wymieniał kasował po kilkaset złotych a efektu żadnego. W jednym warsztacie wymienili wtryski w drugim filtr paliwa ktoś inny kombinował z turbiną. Wydałem kupę pieniędzy a samochód dalej chodził jak traktor. Już byłem na skraju nerwów myślałem że auto pójdzie na złom bo nikt nie potrafił dojść o co chodzi. W końcu ktoś mi polecił Boscha Serwis Pawlik. Powiedział jedź tam oni naprawdę ogarniają diesle. Szczerze mówiąc byłem sceptyczny bo po tylu warsztatach już nikomu nie wierzyłem. Ale pojechałem, bo nie miałem nic do stracenia. I to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Już po rozmowie przy przyjęciu auta wiedziałem że tu jest inny poziom podejścia. Panowie nie rzucali od razu diagnozami z kapelusza tylko spokojnie wszystko wysłuchali zapytali co było robione co się działo jakie objawy. Od razu poczułem że wiedzą o czym mówią. Zostawiłem auto i po jednym dniu zadzwonili z konkretną diagnozą. Okazało się że przyczyną wszystkich moich problemów była pompa wtryskowa która sypała opiłki do układu paliwowego. Te opiłki niszczyły wtryski jeden po drugim dlatego żadne wcześniejsze naprawy nie miały sensu. W Bosch Pawlik nie tylko znaleźli problem ale też zrobili kompleksowo całość regeneracja pompy, regeneracja wtryskiwaczy dokładne czyszczenie całego układu paliwowego. Wszystko zrobione tak jak trzeba a nie na pół gwizdka. Powiedzieli że dopóki się nie oczyści wszystkiego porządnie to szkoda pieniędzy na same wtryski i mieli rację. Po odebraniu auta byłem w szoku. Silnik chodził równo zero dymienia zero szarpania odpalał od strzała. Jakbym miał nowe auto. Od tamtej pory minęło już kilka miesięcy i samochód dalej działa perfekcyjnie żadnych problemów. Wreszcie mam spokój po tylu nerwach i stratach pieniędzy. Nie będę ukrywał naprawa tania nie była, ale po tym wszystkim co przeszedłem mogę powiedzieć że każda złotówka była tego warta. Inni tylko brali kasę i robili byle co a tutaj widać, że ludzie znają się na rzeczy, mają doświadczenie i naprawdę chcą pomóc. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Bosch Diesel Service Pawlik to fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Nie obiecują cudów tylko robią konkretną robotę i biorą za nią odpowiedzialność. Widać, że mają wiedzę i sprzęt jakiego nie ma większość warsztatów. Dla mnie to był jedyny serwis który naprawdę rozwiązał mój problem. Jeśli ktoś ma problemy z dieslem, a szczególnie z układem paliwowym nie traćcie czasu i pieniędzy na przypadkowych mechaników jedźcie od razu do Pawlika. Ja żałuję tylko jednego że nie trafiłem tam od razu. Zaoszczędziłbym mnóstwo nerwów czasu i pieniędzy. Polecam z całego serca. To warsztat któremu można zaufać. Uczciwi ludzie konkretna robota, wszystko zrobione tak jak powinno być. W dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość. Dzięki nim mój Mondeo w końcu chodzi jak złoto.
Wczoraj oddałem turbo z działającego auta po godzinie dostałem wynik ekspertyzy wszystko do regeneracji koszt 1900zł, odmówiłem regeneracji gdyż za tą kwotę kupię nowe turbo a za niewiele więcej bo 2200 mam złożoną hybrydę na nowych czesciach, w ten sam dzień odebrałem worek z częściami,chciałem szybciej to odebrać i też nie zadawać im dodatkowej niepotrzebnej pracy. Dziś następnego dnia zawiozłem w inne miejsce okazało się że przy profesjonalnym demontażu i wycenie trwajacej 1godzinę pan rozwalił podstawę geometrii a przy usunięciu sadzy z muszli okazało się że też przy uderzeniu młotem pękła muszla żeliwna. Zajmuję się mechaniką i wiem że czasem ciężko jest zdemontować coś starego ale czas w którym ten pan postawił pełną wyczerpującą diagnozę nie wskazuje na to że nie zależało mu na czasie i chcąc szybko przyklepać kolejne zlecenie rozebrał to najkrótszą drogą jednocześnie rozwalając podstawę geometrii na pół i muszlę. Po dlugich dyskusjach umywają ręce bo podstawa może się urwać a muszla była cała tylko nie wiem jak pan od młotka to stwierdził nawet nie odczyszczając jej z sadzy, lub też może zauważając swoją gafę nie podnosił tematu. Finalnie za darmową wycenę zapłaciłem połową mojej turbosprężarki bo w połowie nie nadaje się do naprawy. Abstrakcja całej sytucji aż kuje w oczy a firmie jak było brak wstydu tak dalej jest brak za swoje niedbalstwo i oszustwa. Nawiasem przede mną inny klient firmy od roku reklamuje już 3 raz wtryski które po 3 reklamacji dalej leją. Ta instytucja bo inaczej tego nie nazwę jest perfekcyjna w tym co robi ale nie w regeneracji podzespołów tylko oszukiwaniu i okradaniu ludzi. Wyszlo na to że rozwalić części mogą podczas diagnozy nie ponosząc konsekwencji a pęknięcie zrobiłem sobie w domu na kolanie bo przecież pan specjalista stwierdził że muszla była cała nawet jej nie odczyszczając z sadzy szczotką 😅. Omijajcie to miejsce z daleka szkoda waszego czasu nerwów i pieniędzy orqz odradzajcie to miejsce innym ludziom. Dla sprostowania jestem zwykłym klientem poprzednio robiłem u nich 2 turbiny i narazie działają dałem im kredyt zaufania do kolejnej ale jak widac nie potrzebnie, pozdrawiam i jak najdalej od tego miejsca
Informacje o Bosch Diesel Service Pawlik | Regeneracja wtryskiwaczy | pompowtryskiwaczy | turbosprężarek | pomp | filtrów DPF/FAP
Adres
Bosch Diesel Service Pawlik | Regeneracja wtryskiwaczy | pompowtryskiwaczy | turbosprężarek | pomp | filtrów DPF/FAP znajduje się w Komisji Edukacji Narodowej 20, 37-450 Stalowa Wola, Polska
Telefon
Numer telefonu do Bosch Diesel Service Pawlik | Regeneracja wtryskiwaczy | pompowtryskiwaczy | turbosprężarek | pomp | filtrów DPF/FAP jest +48 725 801 801
Strona internetowa
Strona internetowa Bosch Diesel Service Pawlik | Regeneracja wtryskiwaczy | pompowtryskiwaczy | turbosprężarek | pomp | filtrów DPF/FAP jest: wtryskiwacz.com
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte