FHU ''AUTO-ELEKTRO'' Kewin Białkowski
📍 Warsztaty samochodowe w Starogard Gdański
FHU "AUTO-ELEKTRO" Kewin Białkowski w Starogardu Gdańskim oferuje usługi naprawcze dla pojazdów, z naciskiem na regenerację alternatorów. Klientom dostępna jest szybka diagnoza i naprawa, co jest szczególnie cenione w nagłych awariach. Jednakże, niektóre doświadczenia klientów wskazują na problemy z obsługą i przejrzystością cennika.
Pomimo pewnych wad, warsztat zyskuje uznanie za profesjonalizm i szybkość działania. Warto jednak uważać na szczegóły, takie jak brak paragonów czy starych części po naprawie. Ogólnie, FHU "AUTO-ELEKTRO" może być dobrym wyborem, ale wymaga sprawdzania szczegółów przed zleceniem usługi.
Cechy i usługi FHU ''AUTO-ELEKTRO'' Kewin Białkowski
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Opinie klientów
FHU ''AUTO-ELEKTRO'' Kewin Białkowski ma ocenę 3.8 na 5 oparte na ponad 105 opinii w Google
Tragedia. Kontakt =0 pytanie o cene uslugi =0 Nie chce zalaczac zdjec po Regąneracji alternatora( regeneracja 4 dni ) ok auto nietypowe audi a8 w12 ale to bylo wiadomo od początku wspolpracy. 😞😱
Awaria w czasie drogi (250 km od domu) w wigilię. Diagnoza to alternator do regeneracji. Koszt 300 złotych i niby zregenerowany. Po jakimś czasie już u siebie mechanik sprawdził czy było coś robione przy alternatorze i...oczywiście, że nie. Nie polecam, trafił na klienta mającego nóż na gardle i go skroił... Stary cwaniak
W sobotę zostawiłem samochód do naprawy alternatora, w poniedziałek gdy odbierałem samochód zauważyłem że brakuje kilku rzeczy ze schowka i z kieszeni w drzwiach. Po zgłoszeniu zaistniałej sytuacji szefowi warsztatu, pracownik wykonujący naprawę stwierdził że niczego nie brał a on wierzy swoim pracownikom. Radziłbym zawsze samemu sprzątać samochód zanim odda się do naprawy w tym warsztacie. Pytanie czy czasami nie zostały wymontowane jakieś części z samochodu. Zdecydowanie nie polecam
Naprawa ok jedyne co mi się niepodobalo to żadnego paragonu żadnych starych części do zwrotu. Ceny no niestety nie podobały mi się. Nie wiem czy odwiedzę ten zakład ponownie.
Szczerze polecam. Może i tanio nie było ale zostałem obsłużony poza kolejka jak zepsuł mi się samochód na autostradzie. Zdiagnozowano problem szybko i możliwie szybko naprawiono. Jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz polecam. 😊
Nie polecamy, samochod stal 3 dni i nic nie zrobili. Stwierdzili ,że jest dużo do zrobienia i nie chciało się. Jak dzwoniłam nie odbierali telefonu, stwierdzili, że u klienta w samochodzie telefin został. Jakąś porażka z nimi.!!!
Obsługa fatalna po zgłoszeniu reklamacji na usługę kazano nam wy...ć za bramę.... Ładowania nie bylo a koleś gada że jaka gaz się wciśnie i trzyma 2tys obrotów to ma... Po wymianie regulatora jakoś nie trzeba bylo trzymać gazu żeby miał ładowanie... Tragedia z daleka od tej firmy
Informacje o FHU ''AUTO-ELEKTRO'' Kewin Białkowski
Adres
FHU ''AUTO-ELEKTRO'' Kewin Białkowski znajduje się w Rokocin 4E, 83-200 Starogard Gdański, Polska
Telefon
Numer telefonu do FHU ''AUTO-ELEKTRO'' Kewin Białkowski jest +48 600 301 566
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte