Waszyński T. Mechanika pojazdowa
📍 Warsztaty samochodowe w Tczew
Waszyński T. Mechanika pojazdowa w Tczewie to miejsce, które ceni się za profesjonalizm i przejrzyste ceny. Warsztat oferuje szybką obsługę oraz solidne wykonanie napraw mechanicznych, co sprawia, że wielu klientów powraca z zaufaniem. Właściciel i zespół dbają o uczciwość oraz klarowną komunikację, co minimalizuje ryzyko nieporozumień.
Warto zwrócić uwagę na dostępność części oraz staranność w wykonywanych pracach, choć niektóre przypadki wskazują na konieczność większej uwagi przy diagnostyce elektronicznej. Dojazd może być uciążliwy, jednak wysoka jakość usług i uprzejmość personelu sprawiają, że jest to miejsce godne polecenia.
Cechy i usługi Waszyński T. Mechanika pojazdowa
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
- Płatności mobilne NFC
Waszyński T. Mechanika pojazdowa jest na pozycji 42 z 82 w warsztaty samochodowe w Tczew
Opinie klientów
Waszyński T. Mechanika pojazdowa ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 74 opinii w Google
W moim VW Tiguan zostaly wymienione tarcze i klocki hamulcowe, wymiana oleju .Bardzo mila i szybka obsluga,godna zaufania.Polecam
Niestety nie spodziewałam się ze oddalam samochod do zwykłych paparakow co dodatkowo naciągnęli nas na nie małe pieniądze. Smiem wątpić ze patrząc na przeguby które rzekomo były wymieniane rok temu nic było robione wiele rzeczy zrobionych rzekomo na kartce dają wiele do mówienia. Samo to ze nie wkręcili srub przy szczęce od klocków hamulcowych gdzie prosil i żeby dobrze sprawdzili bo bede jeździć z dziećmi a śrub nie wkręcili to skrajna nieodpowiedzialność i narażenie nas dodatkowo samochod wstawiłam świeżo kupiony i prosilam o opinnie czy warto go robic. Koszt to prawie trzy tys za tamta napraee a samochod byl spruchnialy cały od doły przynajmniej od kilku lat nie lubie wyrażać negatywnych opinii ale muszę ostrzec inne osoby ktore oddają samochód do tych paparakow naciągaczy
Od lat serwisujemy tu auta i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oprócz jednej sytuacji sprzed lat, z jednym niedopatrzeniem, wszystko zawsze w jak najlepszym porządku. I nie czujemy się naciągani, jak to było w kilku innych zakładach, z których skorzystaliśmy, bo akurat tu termin był zbyt odległy.
Naprawiam tam auta od kilku lat, wcześniej Fiata, teraz Skodę, i będę tam wracał. Zawsze solidnie, krótkie terminy oczekiwania, a pan właściciel jest bardzo uprzejmym i sympatycznym człowiekiem! Ceny bardzo przystępne, nie oszukują ani nie zdzierają. Najlepszy warsztat w jakim byłem!
Najporzadniejszy warsztat jaki znam, nikt nikogo nie naciągnie na zbędne koszty, jeśli czegoś nie robią nie kombinują. Ceny napraw rozsądne, cześci zamienne jakie stosują ze sprawdzonych źródeł. Naprawy mechaniczne na najwyższym poziomie gorzej z elektroniką - diagnostyka, tak naprawy raczej, nie ale zależy od modelu auta. Ogólnie mocna piątka za jakość i słowność. Dojazd do warszsztatu nie za dobry.
Naciągane 3 . Pierwszy raz bylem i zostawiłem auto do konkretnej naprawy. Zamiast wymienić przegub wymienili osłonę , klekotało zaś trzeba było wracać , no i doszedł jeszcze wyciek , pracownik źle zamontował uszczelnienie od strony skrzyni biegów i miałem wyciek po wymianie dwumasa. Trzeba było zaś wszystko zwalić. Ale naprawili inne tematy ,np. system podciśnienia do turbo , i ogólnie auto działało do samego końca. Potem druga wizyta , ogólna kontrola auta , i po kontroli osłona silnika była luźna i na autostradzie zaczęło nie miłosiernie walić . Zona jechała i była strasznie przerażona , nie wiedziała co i jak , wracała z pod Grudziądza bardzo powolnym tempem , po kontroli magiczne uchwyty od osłony uszkodziły . No i wisienka na torcie , mam problem z wężykiem w silniku i pan zasugerował abym pojechał do warsztatu VW i się ich zapytał co to za cześć 🙂 auto z 2001 roku. Ogólnie panowie z biura są okej ,ale na warsztacie trochę mało przodku , bylem akurat na stanowisku kiedy słyszałem jak jeden z młodych dostaje zjeb... za palowanie auta na zimnym silniku 🙂 Ciężko znaleźć dobry warsztat.
Polecam warsztat w którym serwisuje auta już od 2 lat, naprawy wykonywane fachowo i bardzo szybko (auto zawsze gotowe tego samego dnia), Właściciel bardzo pomocny i uczciwy, na bieżąco dzwoni z informacją co jest do naprawy oraz jaki będzie koszt (nie czuje się nigdy naciągany/oszukany jak to bywało w innych warsztatach) Naprawdę POLECAM NAJLEPSZY WARSZTAT W TCZEWIE!!!
Informacje o Waszyński T. Mechanika pojazdowa
Adres
Waszyński T. Mechanika pojazdowa znajduje się w Swietopelka 4, 83-110 Tczew, Polska
Telefon
Numer telefonu do Waszyński T. Mechanika pojazdowa jest +48 58 532 27 92
Strona internetowa
Strona internetowa Waszyński T. Mechanika pojazdowa jest: dobrymechanik.pl/mechanicy/tczew/mechanika-pojazdowa-sulewski-waszynski.html