ASB AUTO Rafał Boliński
📍 Warsztaty samochodowe w Toruń
Warsztat w Toruniu wyróżnia się profesjonalizmem i rzetelnością. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy potrafią poradzić sobie z różnorodnymi problemami. Serwis jest dobrze wyposażony i oferuje szeroki zakres usług naprawczych. Czystość i porządek są tutaj na porządku dnia, co dodatkowo podkreśla profesjonalizm zakładu.
Mimo wysokich standardów, warto zwrócić uwagę na ceny, które mogą być dla niektórych klientów zbyt wysokie. Pomimo eleganckiego wyglądu budynku, kluczowe jest inwestowanie w wiedzę i sprzęt diagnostyczny, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Ogólnie, warsztat jest godny polecenia, ale warto porównać oferty przed podjęciem decyzji.
Cechy i usługi ASB AUTO Rafał Boliński
- Miejsca dla osób na wózkach
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Wymiana oleju
- Mechanik samochodowy
- Toaleta
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
ASB AUTO Rafał Boliński jest na pozycji 82 z 107 w warsztaty samochodowe w Toruń
Opinie klientów
ASB AUTO Rafał Boliński ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 46 opinii w Google
Najlepszy warsztat.MEGA PROFESJONALNA OBSŁUGA.WSZYSTKO NA NAJWYZSZYM POZIOMIE.BARDZO BARDZO POLECAM
Polecam z całego serducha Pana Rafała...rzetelny , serdeczny wszystko na czas ogarnięte, z pełnym zaangażowaniem...wracam juz kolejny raz
Bardzo dobry i rzetelny serwis samochodowy. Właściciel to profesjonalista świetnie znający się na swoim fachu. Profesjonalna i przemiła obsługa. Bardzo dobrzy fachowcy, którzy potrafią sobie poradzić z każdym problemem. Serwis bardzo dobrze wyposażony w narzędzia. Czysto i schludnie. Firma ma bardzo szeroki zakres usług naprawczych. Obsługa na szóstkę. Bardzo serdecznie polecam i zachęcam do korzystania z usług tego zakładu.
Nie polecam. Drogo i to baaaardzo. Nie potrafili zweryfikować prostej i bardzo wyraźnej usterki i próbowali "naprawić" na zasadzie "wymieniamy po kolei". Oczywiście zapłaciłem 2 tyś i dalej usterka została! Tłumaczyli się tym, że tamte elementy i tak nadawały się do wymiany. Ale z jakiej to racji, skoro usterka dalej została i nie odczuwam żadnej poprawy po ich wymianie? Żałosne tłumaczenie braku kompetencji. Budynek elegancki, biuro eleganckie, duży plac i co z tego? Polecam zainwestować we wiedzę oraz ewentualnie sprzęty do diagnostyki, zamiast w wystawne mury. Pojechałem do innego mechanika, który zamiast od razu wymieniać spędził 30min czasu na dokładne sprawdzenie co jest przyczyną i trafnie ją określił. Powiedział, że przy tak głośnej usterce wymieniać elementy jakie tutaj wymieniono to jakieś nieporozumienie. One nie miały prawa dawać, aż takich głośnych objawów. Naprawa gdzie indziej 400zł i wszystko gra, więc dało się?
Zleciłem wymianę tylnych tarcz i klocków hamulcowych w aucie przed wyjazdem z dziećmi w góry. W trasie konieczna była laweta i mechanik, ponieważ usługa była źle wykonana i dalsza jazda była niebezpieczna. Pan Rafał twierdzi, że ma tak dużo pracowników, iż nie ma możliwości pełnej kontroli nad warsztatem i może tylko przeprosić. Nie otrzymałem paragonu więc nic nie mogę zrobić 🙁
Korzystałem z usług z polecania, po stosunkowo krótkim okresie oczekiwania na termin (7 dni). Zakład schludny i b. zadbany. Auto odstawione, miałem czekać na kontakt, który nie miał miejsca przez 10 dni (dzwoniłem 2 razy sam będąc odsyłany na później) Ostatniego dnia otrzymałem informację co dolega autu oraz 3 sposoby naprawy (remont, wymiana dołu lub całego silnika), jednak sam miałem wybrać co chcę zrobić i sam mam sobie szukać części, gdyż jestem "zbyt skrupulatny" i mój rozmówca, boi się, że później będę reklamował naprawę w razie awarii. Muszę też dodać, że później przy opłacaniu FV zostałem przeproszony za tą sytuację, ale co ciekawe usprawiedliwiano się natłokiem pracy w który nie wątpię, lecz dlaczego podejmować się zlecenia, a później w nonszalancki sposób telefonicznie zbywać klientać, bo nie ma czasu lub chęci na kontynuowanie naprawy?! Finalnie diagnoza kosztowała mnie 400 zł i sporo nerwów . Naprawa ukończona w innym zakładzie.
Na stronie internetowej firmy widnieje hasło: "NAPRAWIAMY BO TO KOCHAMY" Jestem pewny, że jest to odczuwalne dla każdego klienta. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Na większe naprawy opłaca się przyjechać nawet z Hamburga. Dziękuję!
Informacje o ASB AUTO Rafał Boliński
Adres
ASB AUTO Rafał Boliński znajduje się w Polna 35f, 87-100 Toruń, Polska
Telefon
Numer telefonu do ASB AUTO Rafał Boliński jest +48 693 059 687
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:00–17:30
Wtorek: 07:00–17:30
Środa: 07:00–17:30
Czwartek: 07:00–17:30
Piątek: 07:00–17:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte