Wulkanizacja, Warsztat samochodowy

📍 Warsztaty samochodowe w Warszawa

5.4

Wulkanizacja w Warszawie to miejsce, gdzie szybkość i profesjonalizm idą w parze. Doświadczony zespół zapewnia sprawną diagnozę i wymianę wysprzęgła oraz wysokiej jakości usługi wulkanizacyjne, często z dogodnymi terminami. Obsługa klienta charakteryzuje się precyzją i odpowiedzialnym podejściem.

Usługi są dostępne w przystępnych cenach, a warsztat ceniony za efektywność i bezproblemową organizację napraw. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają niezawodności i szybkich rezultatów.

Cechy i usługi Wulkanizacja, Warsztat samochodowy

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Wulkanizacja, Warsztat samochodowy jest na pozycji 917 z 1264 w warsztaty samochodowe w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Wulkanizacja, Warsztat samochodowy ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 25 opinii w Google

Adam Majchrzak

Konkretny warsztat, doświadczony zespół, szybka diagnoza uszkodzonego wysprzęglika oraz wymiana. Usługi przystępne cenowo. Polecam chłopaków!

Adam Majchrzak ☆ 5/5
Yuliia Butska

Szybko. Mają wolne terminy na wymianę opon. Polecam

Yuliia Butska ☆ 5/5
PIANOHATA Studio

Bardzo profesjonalny serwis! Szybko, solidnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

PIANOHATA Studio ☆ 5/5
Ewa Gajewska

Zadowolona jestem z myjnii, zawsze miło, autko umyte i pachnące

Ewa Gajewska ☆ 4/5
Daria Pikhterieva

Świetna wulkanizacja. Naprawa zawsze przebiega szybko i sprawnie, a terminy są dogodne. Pełen profesjonalizm i odpowiedzialne podejście do klienta. Z czystym sumieniem polecam – na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.

Daria Pikhterieva ☆ 5/5
Michał Strzelec

Szybko, sprawnie, od ręki bez żadnych terminów odległych na zmianę. Dzwonię 17:50, 18:10 jestem, 18:30 wyjeżdzam na nowych oponach. Szkoła wulkanizacji dla innych mistrzów kalendarza.

Michał Strzelec ☆ 5/5
Vladyslav Danko

Świetny serwis wulkanizacyjny! Po dwóch nieudanych próbach w innych warsztatach tutaj w końcu udało się prawidłowo wyważyć koło. Profesjonalna obsługa, dokładność i doświadczenie w dobrej cenie – zdecydowanie polecam!

Vladyslav Danko ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Wulkanizacja, Warsztat samochodowy

Adres

Wulkanizacja, Warsztat samochodowy znajduje się w teren myjni Rejko, Zabłocka 13, 03-195 Warszawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Wulkanizacja, Warsztat samochodowy jest +48 889 059 069

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00–19:30
Wtorek: 10:00–19:30
Środa: 10:00–19:30
Czwartek: 10:00–19:30
Piątek: 10:00–19:30
Sobota: 10:00–15:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Wulkanizacja, Warsztat samochodowy

    Podobne alternatywy w pobliżu Wulkanizacja, Warsztat samochodowy

    Go up